Boşanma Kararı Vermek-Annesinin Eşi Koca

Ailesi duyar da boşan derler diye ödü kopuyor, bıraksana.
Karşısındakiler bu korkuyu hissediyor aslında ve buna güvenerek böyle davranıyorlar. Halbuki benim sevilip sayılmadığım yerde yıkılsın dünya.
Biraz dişini gösterse hepsi mum olur.

Karşısındakiler bu korkuyu hissediyor aslında ve buna güvenerek böyle davranıyorlar. Halbuki benim sevilip sayılmadığım yerde yıkılsın dünya.
Biraz dişini gösterse hepsi mum olur.
Yarın sizi güncelleyeceğim. Şu an annemlerdeyim buraya geldi. Ben davet etmedim.

Konusu hortladı dün mü ne. Eylülden beri pasif. Sanırım üyeliği kapattı.

Bak ben konu sahibine üzüldüm çünkü aklibasinda biri ama ona hiç uzulmemistim. Ben bile bile böyle kocayı seçtim ki evde iş yapmasın diyordu. Onun zihniyeti ile kocasının zihniyeti aynıydı. kadınlar böyle olduğu için boşanmalar artıyor diyen biriydi. o hayatta boşanmaz şimdi kayinvalidenin gönlünü alıyordur 🤣

Bak ben konu sahibine üzüldüm çünkü aklibasinda biri ama ona hiç uzulmemistim. Ben bile bile böyle kocayı seçtim ki evde iş yapmasın diyordu. Onun zihniyeti ile kocasının zihniyeti aynıydı. kadınlar böyle olduğu için boşanmalar artıyor diyen biriydi. o hayatta boşanmaz şimdi kayinvalidenin gönlünü alıyordur 🤣
Evet, çilek aklı başında biri, sadece adamı çok seviyor, konduramıyor. Hemen kopamıyor. Konu sahibi 4 yıl sevgili olmuş kocası ile, adam maskeyi hemen düşürmemiş, bilmiş yiyeceği tekmeyi. Mavera zaten çok nezih bir pastane köşesinde keşkül yiyerek tanımıştı kocayı, görücü usulü idi, adam kendini saklamadı, o da öyle kabul etti. Adamla aynılar , ikisinin de derdi birbirine diş geçirmek. Asla aynı şartlarda değiller çilek ile. 😌

Haklısınız, düşüneceğim.

Bence aileye anlatmak iyi bir fikir değil. Yarın siz sorunlarınızı çözersiniz unutursunuz ama aileniz unutmaz. Bu sefer sizin aileniz eşinize tavir alir. yani sorunun birini çözersiniz yerine yeni bir sorun koyarsınız. Aileleri dahil etmek bana mantıklı gelmiyor.

Ben olsam kesin boşanmaya karar verirsem aileme ben boşanıyorum derdim.

X