Boşanmak tek çare mi?

Ben kendim için değil ailem için endişeleniyorum malum adalet sistemimiz ve yasalar kadını ve ailesini pek koruyamıyor malesef. Ama sırf bu yüzden de onun tehditlerine boyun eğmeyeceğim, ne gerekiyirsa yapacağım. Elalem konusunda da daha önce bir nişan attım şimdi de bu insanlarda çok acımasız yargılıyor ama tabiki elalem için yine kendime eziyet çektirmeyeceğim,yazık etmeyeceğim. Kınayan kınadığını yaşar birgün ne diyeyim.

Aman ne önemli insanlarmışsınız millet sizi 40 sene konuşur artık boşanırsanız. Sakın milletin ağzına laf vermeyin. Böyle devam. Bu kafayla zaten daha iyisini hak etmiyorsunuz kusura bakmayın.
Siz benim içinde bulunduğum durumu ve tam olarak neler yaşadığımı nerden biliyorsunuzda böyle keskin yorumlar yapabiliyorsunuz? Bende sizin gibi gözü kara,kırmızı çizgileri olan bir insandım fakat insanın bizzat kendi başına böyle olaylar gelince o işler öyle olmuyor işte... Eğer her insan hakkettiğini bulsaydı benim ne böyle bir eşim olurdu nede bu üzücü olayları yaşardım.Üslubunuz ve son cümleniz fazlasıyla kırıcı.

İşin içinde yalan varsa asla ve asla düzelmez. Büyük ihtimalle kumar oynuyordur. Bu da düzelmez. Yol yakınken hayatınıza bakın. Sakın duygusallığa kapılıp çocuk filan yapmayın.

İmzayı attırana kadar rol yapayım sonra nasıl olsa boşanamaz tehditle,psikolojik şiddetle kendime bağımlı hale getiririm kafasındalar heralde. Ama öyle bir dünya yok. Kimse kimsenin kölesi değil, kimse vazgeçilmez değil. Bunu bile anlayabilecek kapasiteleri yok böylelerinin.

Rica ederim ne demek. Siz iyi olun inşallah. Ancak üzülmeyin. Sevdiğimizden ayrılmayacaksınız. Size zarar veren birini hayatınızdan çıkaracaksınız böyle düşünerek üzülmeyin. Ve çok mutlu olun

Kafama koydum zaten artık geri dönüşü yok. Ne yapılması gerekiyorsa yapacağım ama umarım sıkıntısız atlatırım. Güzel yorumunuz için teşekkürler.

Adam
hırsız
Yalancı
Şiddet eğilimi var

Tüm bunları sıfırlayacak olan ve sizi ikilemde bırakan artıları neymiş bu adamın merak ettim
Hic
Adam
hırsız
Yalancı
Şiddet eğilimi var

Tüm bunları sıfırlayacak olan ve sizi ikilemde bırakan artıları neymiş bu adamın merak ettim
Hiçbir artı sayamıyorum malesef. Sadece boşanmak zor geliyor ama sakince düşününce böyle biriyle evli kalıp yaşamaya çalışmak daha da zor.

"Nasılsa gitmez düşüncesi" nokta atışı yapmışsınız. Ama kararımı verdim, geri dönüşü yok. Gidiyorum...

O kadar haklısınız ki insanlar zaten her koşulda yargılıyorlar kınıyorlar yine yargılasınlar yine kınasınlar (kınayan kınadığını bulur zaten) artık umrunda değil sırf bu yüzden kendime daha fazla yazık etmeyeceğim. Bu adamın eline ne kadar çok para geçerse o kadar çok batacağını bildiğim için zaten artık pes ediyorum.

Öyle ama sinsi olduğu için arkasında hiçbir iz bırakmıyor oyüzden de ispat edemiyoruz. Zaten artık uğraşacak gücüm kalmadı ne hali varsa görsün. Çok sevdiği o bataklıkta tek başına batmaya devam etsin.

Herkese mahcup etti beni zaten dediğin gibi dedikodu oluyordur şuan. Ömür boyu hergün böyle olacağına boşanıp topluca bir dedikodumu yapsınlar bende hayatıma bakayım, hayatımı yaşayayım.

Canim lutfen kendine gel. Evlilik seni 1.5 senede bitirmiş bundan sonraki yillarina acı. Ne demek milletin ağzina soz vermek istemiyorum. Senin üzüntünde yanindalar mı? Elalem hep konuşur. Ama dikkatli ol. Kafasi normal değil. Sana zarar vermesin. Allah hayirlisini etmişki evlenen aydan çocuk doğurup sonra eşini tanıyanlardan etmemiş seni. Kendini geleceyini kurtar derim. Hemen boşan demiyorum. Herkes değişebilir. Ama değişdiyini herkese ispatlayana kadar o eve adim atma derim

Buna benzer şeyleri bende yaşadım. Eger eşine karşı sevgin varsa onu tek sartla affedecegini doktor kontrolundr olmasi gerektini söyle. Ama eger seviyorsN. Bir sans daha vermek istiyorsan bunu en iyi sen bilirsin. Benim esimde iddaa oynadi benden habersiz ama oyle 3 bin 5 bin değil 50 bin 70 bin gibi tutarlarda bebegimiz olmuyordu tek carrm tüp bebekti. Gerekce olarak tüp bebek parası biriktirmekti. Avukatla bile görüştüm yine sans istedi verdim. Ama artık son şanstı onun yuzunden tüp bebek yaptiramiyordum. Son kez verdim o sansi daha da görmedim. Yanlışa suruklenen bir insanı birde siz bırakırsanız daha kötü olabilir. Eşimi çok seviyordum onu bırakamadım ama yanlisindan donmesi içinde cok çabaladım. Simdi bir kizim var artik kizimin rizkini zaten vermem diyor bizim iddadan baska bir problemimiz yoktu ama. Küfür dayak şiddet vs. Diyecegim o ki bana gore size bosanin yada bosanmayin demek benim haddime değil. Sevgiler

Yasadiklariniz büyük şeyler ciddi anlamda hem yorucu hem sarsici.... Kendinize baska bir yol çizmeniz size daha iyi gelecektir. Bu sekilde ömür gecmez ve bu kisi degismez. Daha fazla kendinizden ödün vermeden yolunuzu degistirip kendi hayatiniza bakin derim

Evet tek çare boşanmak .Yıllarca bu amiple yaşayamazsın.Bildiğin hayat sömüren biri hiç bir ıyılıgı bılmıyor kan emici.Bırak pisliğinde bogulsun.Boşanınca ölmüyosun bende boşandım.Dah da guzel oluo .Mıllet ne der deme bu zamana kadar mıllet mı vardı yanındA?Tekrar batısıp napıcan çocuklamı gerı donucen baba evıne.Yazık deılmı çocuga?Mıllet ne derse der umrunda olmasın.Sen yaşıosun sıkıntıları mıllet deıl.

Banada yalan solemıs.Meger gırtlaklarına kadar borcdalarmış .Kayınpederıme kefıl olmadım dıye boşandım.Bırak mılletı .Hiç de pişman olmazsın.Donersen pişman olursun.

Yalancı olması boşanmak için yeterli bir sebep , kızım boşan huzura eriş bundan ne koca nede baba olur , evlilikte güven çok önemli eşin karektersizin biriymiş ağzı sadece güzel laf yapıyor

Borçlarını sıfırlasın düzelsin sonra gelsin o zaman ama bu zor bir ihtimal..
Gitmekle kendiniz icin en büyük iyiliği yapmışsınız mariz kalabilirdiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…