Boşanmak.

Aynı durumdayım , nereden tutsam elimde kalıyor evliliğim ve daha 8 ay oldu .
Sizin adınıza kurtulmanıza cok sevındım kısa surede toparlayacagınızı dusunuyorum ınsan yanlız basına kalınca daha net kararlar alabılıyor ve sıkıntılı ortamdan cıkılınca daha ıyı hıssetmeye baslıyor
Evet hem daha iyi hissediyor hem hissetmiyor hem ayrılmak zorunda düzelecek birşey yok hem emeklerine acıyorsun saçma sapan şeyler yaşıyor insan bu durumda bitsede kurtulsam keşke

Evet hem daha iyi hissediyor hem hissetmiyor hem ayrılmak zorunda düzelecek birşey yok hem emeklerine acıyorsun saçma sapan şeyler yaşıyor insan bu durumda bitsede kurtulsam keşke
Evli kalınca da o saçma durumlar hiç bitmiyor ne yazıkkı , en azından bundan sonra dengesızlıgını gormek zorunda kalmayacaksın zamanla unutursun gıder , aılenın haberı varmı ?

Evli kalınca da o saçma durumlar hiç bitmiyor ne yazıkkı , en azından bundan sonra dengesızlıgını gormek zorunda kalmayacaksın zamanla unutursun gıder , aılenın haberı varmı ?
Söylemedim ama anlamışlardır zaten geldim öyle oturuyorum kaç gündür:) dile getirmiyorlar şuan üzülmeyeyim diye bende getirmiyorum garip durumdayım gidip eşyalarımı toplayıp döneceğim birazdan

Siz akıllı bir insansınız, 2,5 yıl gibi kısa bir sürede bu adamdan kurtulacak olmanızdan belli. Yoksa inanmak istediğiniz kısma inanır en az 10 yıl çekerdiniz bu adamı, belki de bir çocukla.

Yalnız süreci neden tek başınıza göğüsliyorsunuz ki? Ailenizle paylaşın. Sevdiğiniz insanların varlığını yanınızda hissedin.

Ailenize söylememe nedeninin altında , belki bir umut barışma ihtimali mi var ?

Ya sonradan duyduklarında söylemediniz diye daha çok uzulurlerse.

Ailenize söylememe nedeninin altında , belki bir umut barışma ihtimali mi var ?

Ya sonradan duyduklarında söylemediniz diye daha çok uzulurlerse.
Yok barışma ihtimali olur diye söylmemezlik yapmadım. Ben çok içini açan ve üzüldüğünü belli eden biri değilim bunuda bildikleri için içine atma falan diyecekler. Birde babam çok kurcalar birşey mi yaptı diye çıldırır

Cekismeli mi anlasmali mi bosaniyorsunuz? Umarim tum haklarini talep edersin..su an yeterki bitsin istiyorsun ancak ileride bunun pismanligini yasarsin. Esin zaten para delisiymis. Para da para diye tutturmus. Istedigi olunca da zaten ayrilmaya razi olmus. Keske tum haklarini isteseydin.

Cekismeli mi anlasmali mi bosaniyorsunuz? Umarim tum haklarini talep edersin..su an yeterki bitsin istiyorsun ancak ileride bunun pismanligini yasarsin. Esin zaten para delisiymis. Para da para diye tutturmus. Istedigi olunca da zaten ayrilmaya razi olmus. Keske tum haklarini isteseydin.
Kendi dava açarım dedi anlaşmalı olmayacak belli. Ben karşı dava açar haklarımı talep ederim zaten elimde belgelerde var zora koşarsa kullanır alırım haklarımı

Banada bugün eşim boşanmak istedipini söyledi. Benim çocuğum olmuyor. Benden önce gidip annem ve babamla konuşmuş beyefendi. Çok ta umrumda. Artık kimse için kendimi tüketmeyeceğim hayatımı yaşayacağım. Hepinize sevgiler
boşanma nedeni çocuk olmamasimi

Gerçekten iyi ki bebeğiniz yokmuş.

Bunları hissetmeniz çok normal, sonuçta ona inandınız, emek verdiniz, yuva kurdunuz...

Ama bu devirde çoğu erkek artık yuvanın kıymetini bilmiyor. Varsın sizden giden 2,5 sene olsun. Siz kendinizi toparlayacak, mutlu olacak, karninizda kelebekler ucusarak ozguvenli bir insan olarak hayata devam edeceksiniz inşallah.

Hayat çok kısa, gerçekten ama gerçekten çok kısa. Kimse için kendinizi feda etmenize değmez.

Bu günler geçecek ve mutlu günler gelecek. 🌸

boşanma nedeni çocuk olmamasimi
Bence öyle ama tabi çarpıtılıyor. Yüzüme bu şekilde diye söylemedi. Benim geçimsiz olduğumu söyledi. Geçimsiz ben maaş kartımı bile bir kez elime almış bir insan değilim. Şimdiye kadar hiçbir konuda kavga bile etmedim. Ev borcu araba borcu tüp bebek borcu hep borç ödedim. Ama bütn bunlar şuan nasıl oluyorsa umrumda değil.

Bence öyle ama tabi çarpıtılıyor. Yüzüme bu şekilde diye söylemedi. Benim geçimsiz olduğumu söyledi. Geçimsiz ben maaş kartımı bile bir kez elime almış bir insan değilim. Şimdiye kadar hiçbir konuda kavga bile etmedim. Ev borcu araba borcu tüp bebek borcu hep borç ödedim. Ama bütn bunlar şuan nasıl oluyorsa umrumda değil.
kaç yıllık evlisin yaşınız kaç

X