bosanmanin esigindeyim..Allah esime akil fikir versin...

Zomzom3535

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2017
761
518
39
kizlar ufak bebegimle annemgildeyim, esim kv nin iftiralarindan dolduruslarindan dolayi sucsuz yere evden kovdu beni. Adam bambaska birisi oldu sanki...gerçekleri görüp kndisine çeki düzen versin yuvam dagildi...ailem aldi beni suan onlardayim...cocugumun babasiz büyümesini istemiyorum...hangi dualar okunur, benim icinde okurmusunuz :KK43:

Allah yardimciniz olsun bol bol ayetel kursi oku kardesim ne gibi iftira cok ozel degilse esin neden inaniyo
Sagol canim, ne olursa olsun kv nin her söyledigine inaniyor, robot gibi. Sabaha kadar bebek bakiyorum uyumuyorum ve en son çevrimiçi oldugum saatten dedikodu çikartti ailesi...Allah biliyor halimi ona havale ediyorum:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sagol canim, ne olursa olsun kv nin her söyledigine inaniyor, robot gibi. Sabaha kadar bebek bakiyorum uyumuyorum ve en son çevrimiçi oldugum saatten dedikodu çikartti ailesi...Allah biliyor halimi ona havale ediyorum:KK43:
Ya bu nasil bi sey kotu bisey yazmakta istemiyorim ama yazık diyorum sadece cevrimici olursan namussuz cevrimdisi olursan namuslu kv insan olacak gercekten anne gibi anne olacak

Evet kizlar saatlerimi kontrol ediyormus ailesi. Sabaha kadar bebek baktigim icin gec yatiyorum... annemle ve teyze kiziyla yazisiyorum, onunda ufak bebegi var tecrübeli diye onunla çok iletisimdeyim...daha ilk bebegim...esime en son cevrimici oldugum vakitleri bildiriyorlarmis, o da imalarda bulunmaya basladi...mesela kirk yilda bir kendime koku siparis ettim, hemen basladi..bizim tanidigin da karisi internetten sozle boyle bi haltlar yiyormus biriyle arasi varmis. Oda kendine koku siparis ediyormus. Benim yaptigim basit seyleri sanki o da yapmis ta gibi anlatiyor. Konustum kendisiyle ne alaka ya bu yaptigin günah dedim?.dahasi kv sürekli evime müdahale ediyordu ve esim olacak adam da ses cikartmiyor...benide dinleyen yok zaten...oglunu ögretip kavga çikiyor evde her hafta hir gür...en son yine annesinin dolduruslarindan dolayi evden kovdu. Özür diledi...ama kv bu sefer sinsice yapti yapacagini, gizli tlf konusmalari falan benide bilmiyor zannediyorlar ...dayanamadim ailemin yanina geldim...kendine çeki düzen versin...

Ya bu nasil bi sey kotu bisey yazmakta istemiyorim ama yazık diyorum sadece cevrimici olursan namussuz cevrimdisi olursan namuslu kv insan olacak gercekten anne gibi anne olacak
Çevrimiçi olmak ta suç oldu onlara göre. O kv ye diyecek hiçbirsey bulamiyorum...oglunun yuvasini yikti üstelik kimse kendisini suçlamasin diye sucsuz günahsiz insanlara da iftira atti. Yoo benim yüzümden degil de onlar yüzünden diye anlatiyormus..Allah islah etsin

Al
Çevrimiçi olmak ta suç oldu onlara göre. O kv ye diyecek hiçbirsey bulamiyorum...oglunun yuvasini yikti üstelik kimse kendisini suçlamasin diye sucsuz günahsiz insanlara da iftira atti. Yoo benim yüzümden degil de onlar yüzünden diye anlatiyormus..Allah islah etsin[/QUOT
Arkadaşım insanın fikri neyse zikri de o olurmuş böyle insanları Allah bildiği gibi yapsin hiç taviz verme madem öyle bırak onlar koşsun bebeginle ilgilen moralini yüksek tut rabbim doğrunun yanındadır

Merhaba;

peki nişanlılık-sevgililik dönemindede kayınvalidenin kötü huyları varmıydı? Ben sevgilimden ayrıldım ve birazda kayınvalideden dolayı beni aileme gidip çekiştirdi suçladı.. Ben oğlunu hep arıyomuşum soruyomuşum hep.. Nişan olursa olsun olmazsa olmasın diye rest çekmişlerdi?? Ben o kadından bunu hiç beklememiştim. Çünkü beni el üstünde tutamaya çalışırdı,, hep önüme servis açardı falan. Belkide gerçek yüzünü göstermemişti :KK43:

Alah böyle insanları ıslah etsin. Belkide ayrılmanız hayırlıdır.

Merhaba;

peki nişanlılık-sevgililik dönemindede kayınvalidenin kötü huyları varmıydı? Ben sevgilimden ayrıldım ve birazda kayınvalideden dolayı beni aileme gidip çekiştirdi suçladı.. Ben oğlunu hep arıyomuşum soruyomuşum hep.. Nişan olursa olsun olmazsa olmasın diye rest çekmişlerdi?? Ben o kadından bunu hiç beklememiştim. Çünkü beni el üstünde tutamaya çalışırdı,, hep önüme servis açardı falan. Belkide gerçek yüzünü göstermemişti :KK43:
Benim en ufak bile tek kavgam dahi olmadi...zaten öyle olsaydi asla çocuk düsünmezdim bu adamdan...inan hiçbirsey sezmedim...

Sana sanki senn onun ogluna yapisiyormus gibi bir suçlama mi yapiyor? Ailene mi sikayet etti seni? Zaten isin içinde kaynana parmagi oldumu o isi unut

Alah böyle insanları ıslah etsin. Belkide ayrılmanız hayırlıdır.
Amin, belkide öyledir...nerden nereye geldigimize sasirip üzülüyorum, ortada parmak kadar çocuk var. kocaman gururu var, baska birseyi de yok.insan barismak için bir adim atar...

Mümtehine suresi 7. Ayet günde 71 defa okunursa eşler arasi düzelir diye okudum. Meali: 7. 7. Olur ki Allah sizinle düşman olduklarınız arasında yakında bir dostluk meydana getirir. Allah gücü yetendir. Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir

Mümtehine suresi 7. Ayet günde 71 defa okunursa eşler arasi düzelir diye okudum. Meali: 7. 7. Olur ki Allah sizinle düşman olduklarınız arasında yakında bir dostluk meydana getirir. Allah gücü yetendir. Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir
:KK24:Insallah, bu aksam bunu da uygulamaya baslayacagim.

X