Boşanmayı düsünmekte haksız mıyım?

Sen ben misin ? Ben de inektim ama cazgırdım şükür. Hatta dedim çocuk benim gibi mikseri napcak diye. Ben kendime mikser falan derken çocuk kepçe çıktı yeminlen.
Ben de öyle demiştim sister. Elimi zor tutuyordu falan görsen mıymıntılığı. Sonra beni sevgililer günü arifesinde terk etti. Başka biri için hem de. Bayağı boynuzlanmışım yani. Ben de uyanığım, tuttuğumu koparırım vs. diye geçiniyorum.
O yüzden forever şeresizler diyorum.

Benim ki yalnızken hızlı idi. Toplumda çekingen idi. Ama temelde ben hepsinden yıldım. Buradaki akıllı ablalarımı gördükçe farklı yollara sapıyorum.

Benim ki yalnızken hızlı idi. Toplumda çekingen idi. Ama temelde ben hepsinden yıldım. Buradaki akıllı ablalarımı gördükçe farklı yollara sapıyorum.
Arap atı gibi sonradan açılıyor zaten bu tipler. Bir bakıyorsun ki hızına yetişemiyorsun. Baksana sen ifşa videolarını görmüşsün. Daha neleri vardır onun. Ama sonunda efendi imajı yıkılmış ya videolardan sonra, ona sevindim. İfşadan sonra efendiyim ben diye dolaşamaz herhalde.

Tayin isteyip gene yapar o naneleri. Ben de yıkıldı imajı da arkadaşlarıma ufaktan bahsettim ifşa falan diye yok yapmaz o dediler. Kuvvetli imajı varmış çocuğun.

Sonuçta açıklamanı yaptın neden bu kadar üzerine geliyorlar

talihsiz bir yorum olduğu gayet açık
Sanırım yorumum başta olduğu için direk alıntı yaptilar altlarda açıklamam var gerçekten talihsiz bı yorum oldu yapacak bişi yok .beğenmedim butonlari üzerime üzerime çöküyor bildirim ustine bildirim

arkandayım kardeş boşan kurtul. çocuklarına güzel bir gelecek kur. bu adamla olmaz. Allah yardımcın olsun.

Çok teşekkür ediyorum evet benim bir suçum yok kendimi de üzüp durmuyorum artık ağlayarak elden bisey gelmiyor iş bulup guclenmem lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…