Boşanmayı düsünmekte haksız mıyım?

Evet hayvanla ilişkiye girmek isteyen adamla evli kalsın. Şunu anladım ki mide bazı insanlara bahşedilmiş bir nimet, toplumda midesiz insan da çok!

Sakin olurmusun . konuyu okumadan başlığa cevap yazdım .konuyu okuyunca da konu sahibine bu sapkın adamdan boşan dedim tüylerim diken diken oldu.boyle bir konuda böyle yorum yapmak benim sansizligim oldu üzgünüm

Hep böyle oluyor biliyor musun ? Çok efendi görünümlü erkeklerin altında bir şey çıkıyor. Bende de hep böyle oldu çünkü. Bastırıyorlar mıdır nedir.
Sendeki nasıl oldu? Valla ben herkesten beklerdim de bundan beklemezdim. Hani açık saçık kadın hesaplarını takip etse ona bile şaşırırsın öyle biri, bir de üstüne öyle şeyler karakterine inanılmaz zıt. Burada okuduğumuz konularda çok var. Evlenene kadar hic anlamıyorlar sonra adam ya biseksüel çıkıyor ya aseksuel ya sapkın çıkıyor. O yüzden öncesinde biraz fikir sahibi olmak çok önemli

Birde şu seks olayında (izleme geçmişini görmemden önce)kendini tutabiliyormuş her erkek gibi 2 3 gü yada 1 haftada rahatlar diye birsey yokmuş ve ben buna inaniyordum

Mune Mune yazdım aslında gerçekten kendimi huzursuz hissediyorum dönüş yapılmadı .keşke önce konuyu okusaydim.buda ders oldu
Karpuz herkes konuyu okumadan yorum yaptım mesajımı silin derse olur mu?
Konuyu okuyacak sonra yorum yapacağız, mesaj silmek yok, ilk mesajı alıp düzeltme mesajı yazabilirsiniz sadece😌

Karpuz herkes konuyu okumadan yorum yaptım mesajımı silin derse olur mu?
Konuyu okuyacak sonra yorum yapacağız, mesaj silmek yok, ilk mesajı alıp düzeltme mesajı yazabilirsiniz sadece😌
Ablacım onuda denedim olmadı. Normalde hep konuları okurum çok kötü bir şansızlık oldu benim için şimdi duzeltemiyorum bile :KK43:

Sendeki nasıl oldu? Valla ben herkesten beklerdim de bundan beklemezdim. Hani açık saçık kadın hesaplarını takip etse ona bile şaşırırsın öyle biri, bir de üstüne öyle şeyler karakterine inanılmaz zıt. Burada okuduğumuz konularda çok var. Evlenene kadar hic anlamıyorlar sonra adam ya biseksüel çıkıyor ya aseksuel ya sapkın çıkıyor. O yüzden öncesinde biraz fikir sahibi olmak çok önemli
Bak, tek yolu adama cepte olduğun hissini vermek. Ne görürsen o zaman görüyorsun.

Benim ki sınıfın uslu , terbiyeli ve örnek çocuğuydu. Gerçekten beklenmeyecek biriydi. Ama ben sosyal medyadan değil eski çevresinden öğrenmiştim. Tabi ki çevrenin her dediği çıkacak değil ama doğru olduğunu ben bıraktıktan yıllar sonra doğrulamıştım. O içlerinde ki farklı dürtüleri bu şekilde dışarıda bastırıyorlar. Ama bir yerden çıkıyor illaki işte.

Benim ki sınıfın uslu , terbiyeli ve örnek çocuğuydu. Gerçekten beklenmeyecek biriydi. Ama ben sosyal medyadan değil eski çevresinden öğrenmiştim. Tabi ki çevrenin her dediği çıkacak değil ama doğru olduğunu ben bıraktıktan yıllar sonra doğrulamıştım. O içlerinde ki farklı dürtüleri bu şekilde dışarıda bastırıyorlar. Ama bir yerden çıkıyor illaki işte.
Naptı kız?

X