Bu flört mlört işleri çok değişmiş?

doğru, anladım ne demek istediğini :)
tamamen ghostlamak çok çirkin bişey. en azından sohbet konusunda arayı soğutsun çok lazımsa, illa bişey yapması gerekiyorsa yani. insan sahiden merak içinde kalıyor. karşı taraf da biliyor tabii merak duygusunun insanı nasıl rahatsız ettiğini. insan merak ediyor ya nooldu şimdi falan oluyor. ben artık olmuyorum tabii insan deneyim kazandıkça, malum

Canım bende 7 yil sonra evliliğimi bitirdikten sonra senin tam ayni duruma geldim. Sudan cikmis balığa döndüm.

Beni görünce ayılıp bayılıp tanışalım diye neredeyse yalvaran Adamlar. Birkac hafta gecip biraz benimsemeye başlayınca bir havaya giriyorlar bir artistlik yapiyorlar. Azicik alttan alınca da birkac gün icerisinde iletisimi tamamen kesiyorlar sacma sapan bahanelerle.

Ben kendi adıma söyle bir karar aldım, bundan sonra erkeklerle sadece dalga gececegim asla benimsemeyecek ve inanmıyacagim. Yüz veriyormuş gibi yapip tınlamazsan gerçekten uğraşıyorlar cünki Kadin için.

Seks konusu açmaları zaten ayrı bir Hadise Kesinlikle ödün verme derim

Evet evet deneyim oldu gerçekten ama insanın içinde inanç kalmıyor deneyim kazandıkça.

Ya bu erkekler öyle manipülatör ki uzun bir süre ve hala biz şimdi neyiz, ciddi ilişki istiyorum diyen kızları köylü, kezban diye gösterip kadınların da bunu cool bulmasını sağladılar.
Saksıda çiçek yetiştirmek bile sorumluluk ister, sen hiçbir sorumluluk almadan biriyle ilişkilenme yaşayamazsın. Çocuk kalmak istiyorsan kal. Birine bulaşma ve çoğunlukla da bu salakların kafasında duygusal yatırım yaptığı bir as kız olur, gerisiyle de tatmin olur. Ne istediğini herkes söyleyebilmeli, herkesin vakti çok değerli. Biri azcık mırın kırın mı ediyor küüt duvar. Bir şey kaybettirmez. İsteyen zaten elinden geleni yapıyor görüyoruz.

Şu soruyu çok seviyorum; ‘Ben olsam, benim gibi biriyle evlenir miydim?’ ‘Bana, benim gibi davranan birini ister miydim?’

Şu soruyu çok seviyorum; ‘Ben olsam, benim gibi biriyle evlenir miydim?’ ‘Bana, benim gibi davranan birini ister miydim?’
Siz böyle toplumsal rollerden sıyrılabildiğiniz için şanslısınız. Malesef cinsiyet eşitsizliği yüzünden doğru cevabı bulunabilecek bir soru değil çoğu kadın için. Çünkü çoğu zaman kadın alttan almaya zorunlu, hizmet etmeye zorunlu, sekste edilgen olduğu için bir şeyi çalınan olan taraf olarak görüldüğü için, kendi gibi davranan birini bulması ancak karşısındakinin bunun çok farkında olmasıyla olabiliyor. Bu da ne kadar mümkün bilmiyorum. Haa bulunca da o kadar manipüle edilmiş oluyor ki toplumun o belirlediği erkeklik pratiğine uygun bulmadığı için hoşlanmıyor.

Ben kendi değerimin, gücümün farkında mıyım ki, karşıdan bunu bekliyorum..? Yazdığımı tekrar okuyun

Ben kendi değerimin, gücümün farkında mıyım ki, karşıdan bunu bekliyorum..? Yazdığımı tekrar Kendi değerinin farkında olmak bu sistemde zor olduğu için.
Zaten kendi değerinin farkında olmak bu sistemde zor ve siz şanslısınız farkına vardığınız için dedim. Çok da zor anlaşılacak bir şey yazmamışsınız. Sakin.

Evlenmek isteğiniz konusunda net olmalı ama onun buna layık olup olmadığına emin olmadığınızı hemen işi ilişkiye dönüştürmek istemeyip uzunca arkadaş gibi takılmayı önermelisiniz. Hmm bi bakayım bana layık mısın karar vericem gibi. Bu dediğimi dikkate alın hem netsin hem de ona yapışmıyor tam tersi tartıyorsun bir ayak dışarda..

Bu arada bir ayak dışarda kuralı uzun süreli evliliklerde de tutkuyu zinde tutar.

Merhaba
Sadece çok güzel ifade etmişsiniz kendinizi demek için yazdım

Maalesef devir çok değişti herkes eğlenmek istiyor.Tanistiginiz ortamda bunda önemli tabi.Acele etmeyin umarım bir yerlerde kalmıştır duygusal erkek karşınıza çıkar umarım.

Ben bunu yaptığımda şöyle bir karşılık almıştım. “Sen benimle gönül eğlendirmek mi istiyorsun?”

O sırada ben:

Ya en sinir olduğum şey. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu, kadını sekse ikna etmek için manipüle etmeyi tercih ediyor. Romantik bakışlar, aniden el tutmalar öpmeler, üstü kapalı, imalı söylenmiş bir güzel söz. Hah diyosun adamda benden hoşlanıyor galiba ama tam ağzından çıkaramıyor baklayı, ben en iyisimi bir adım daha gideyimde cesaretlensin. Sonra adam bi 180 derece dönüş dönüyor hareketlerinde.

Benim içinde, yeni nesil flörtlerde bunu anlamak mümkün değil gerçekten. Seks istiyosan seksüel yaklaş. Hoşlanıyorsan öp kokla, romantikleş. Ayırt edemiyorum arkadaş, kim ne..

Ben gerçekten, ne istiyosa davranışında da sözlerinde de açık olmasını tercih ederim sizin aksinize. Bana hep yukarda bahsettiğim şekil erkekler denk geldi. Ve bu bana çok fazla hayal kırıklığı yaratıyor.
Seks ise seks, okey belkide beklentimiz aynı, bende o moddayım ve kabul ederim yaparız. Ama ekstra hoşlanıyor gibi davranıp, güzel güzel hareketler yapıp benim kalbimi pırpır yaptırdıktan sonra, döneklik yapmaları...

Tarzınız muhteşem yaen kısa zamanda ben de deneyeceğim (en kısa zaman: flörtüm olunca assdf)

Tarzınız muhteşem yaen kısa zamanda ben de deneyeceğim (en kısa zaman: flörtüm olunca assdf)
Ahahaha deneyin mutlaka o diğer kızla tanıştığı günden beri bizim iletişimde bir tık azalma olmuştu ondan kaynaklı. Yok uzun saatler telefona bakmamalar, kendiliğinden yazmamalar falan. Şimdi o muhabbetin üzerine devam eden iki günde akşamları yazar oldu. Hikaye atıyorum cevap veriyor falan. Önümüzdeki hafta da mutlaka buluşmak istiyor. Tamam dedim ayarlarız Ben asla yazmıyorum sadece o yazarsa cevap veriyorum. Aynı geyik muhabbetlerine devam ediyorum. Ben çoğu zaman ayarsız özgüven yüzünden soğuyan bir kadınım. Hepimiz kendi çapımızda değerli ve önemliyiz ama hepsi bu. Herkes için kendimizi "aşık olunacak insan" olarak düşünmemeliyiz bence Aklıma geldikçe gülüyorum özgüvene bak yaa.

O özgüven diğer kız görüştü diye ama emin ol o kız da kesin değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…