Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Yok ben normal istiyorum özellikle suda doğuma taktım bakalım bi doktor buldum görüşücem sezeryandan korkuyorum hatta
Bence harika dusunmussunuz bende kuyruk sokumumu kirmasaydim suda düşünüyordum. Dogum sırasında cocugun yüzüne falan takılırsa yırtma ihtimalle vardi riske giremedim

Yok ben normal istiyorum özellikle suda doğuma taktım bakalım bi doktor buldum görüşücem sezeryandan korkuyorum hatta
ben narin nazlı bir kadındım normal doğum sonrası 3 günde ayağa kalktım baktım bebeğime.kalabalık olmayan butik hastanelerde daha çok ilgileniyorlar.suda doğum yapan hiç tanıdığım olmadı.neden olmasın

Bence harika dusunmussunuz bende kuyruk sokumumu kirmasaydim suda düşünüyordum. Dogum sırasında cocugun yüzüne falan takılırsa yırtma ihtimalle vardi riske giremedim
Evet işte biz düşünüyoruzda son anda bile değişebiliyor doğum şekli. Çatı muayenesi vs olmadı henüz

Evet işte biz düşünüyoruzda son anda bile değişebiliyor doğum şekli. Çatı muayenesi vs olmadı henüz
İnşallah gönlünüze göre olur. Bir sikinti çıkmaz
ben narin nazlı bir kadındım normal doğum sonrası 3 günde ayağa kalktım baktım bebeğime.kalabalık olmayan butik hastanelerde daha çok ilgileniyorlar.suda doğum yapan hiç tanıdığım olmadı.neden olmasın
Ceycey ben bu saglik çalışanlarini anlamıyorum. Hemşire beni ilk gun yürütmeye geldi. 2 adim attim oturdum dedim ki yürütme bayılıcam. Bu arada cok nadir bayılırım. Dedi birsey olmaz gözümü yatağın altında actim 😂😂😂

İnşallah gönlünüze göre olur. Bir sikinti çıkmaz

Ceycey ben bu saglik çalışanlarini anlamıyorum. Hemşire beni ilk gun yürütmeye geldi. 2 adim attim oturdum dedim ki yürütme bayılıcam. Bu arada cok nadir bayılırım. Dedi birsey olmaz gözümü yatağın altında actim 😂😂😂
sağlık çalışanlarıııı yetişinnn pina dedikodunuzu yapıyorrrrr :KK45:

Olsun geri gelicen demek ki. Ay gittigin yer güzelse hic gelme keske bende bu şehirden bi gidebilsem
Ankarayı hiççç tavsiye etmem tek gezilecek yeri avm ler. :olamaz: kızılay güzeldi orayı da suriyeliler kaptı.bize bir tek bahçeli tunalı kaldı azimle savunuyoruz son kalelerimizi:KK45:

Savunun orayida ele geçirmesinler. Ben orayida buranın daha iyi hali gibi hayal etmistim oysaki
eskiden öyleydi ben öğrenciyken her gün kızılaya giderdik hemen hemen.çok eğlenceliydi sokaklarında dolaşmak kitapçılara bakmak cafelerinde oturmak canlı müzik dinlemek.şimdi korkuyoruz kim bizi soyacak kim zarar verecek diye.

X