Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Okullar falan açılırsa telefonsuz kaldım ya. Babam beş bin lira verdi telefon için, abime verdim coine yatırsın da iphone 11 alabileyim diye. Zarardayız şu an. Bu gidişle çok ucuz bir şey alacağım 😂
coinden eskiden iyi kazanmışlar bizler geç kaldık yoksa paraya para demezdik.şimdilerde herkes kayıpta.telefon ben de baktım bugün iphone 8 kendime alacaktım kızada benim 6 s i verecektim ama 8 satıştan kalkmış ha ha ha

Müsait oldugumda yine yazarim simdi öylesine googledan direkt kk acinca gördüm bi de simdi yazarken klavye devamli siliyor kelimeleri aksama duzelir insallah bol bol yazisiriz🤗😍😘

@sturdust boo sizi bdv de arada gördüm ama hakınızda pek bilgim yok.çocuk var bir tek onu anladım

ya ben gece uyuyakalmışım :KK70: çocuk yok daha, ona çoook var. yeni evliyim, gezip tozalım da önce, sonra olur çocuk diyoruz. ben size aşinayım, aktifsiniz forumda :)

ya ben gece uyuyakalmışım :KK70: çocuk yok daha, ona çoook var. yeni evliyim, gezip tozalım da önce, sonra olur çocuk diyoruz. ben size aşinayım, aktifsiniz forumda :)
Kronik hastayım dışarı kısa süre çıkıyorum ev halkı dışında kimseyle görüşmüyorum burası olmasa çatlarım çattt diye😂

Kronik hastayım dışarı kısa süre çıkıyorum ev halkı dışında kimseyle görüşmüyorum burası olmasa çatlarım çattt diye😂
geçmiş olsun öncelikle. burası hakikaten güzel bir sosyalleşme ortamı , hele uzun zamandır burda olanlar için. birbirimizi şöyle böyle baya tanıyoruz aslında. :)

X