Bu gece sıkılanlar geyik yapalim cok sıkıldııııım

Istersen resmini atayim ilacın doktora sor kullan
Teşekkürler canım. Bu dediğim yaklaşık 15 sene önceydi . O günden beri hiç olmadı çok şükür . Hayatımda bi kez de mantar olmustum . Onun sebebi de yazın günü daracık pantol giydiğim için di 🤪

Şimdi okudum da helal olsun Rabbim yolunu bahtını açık etsin kardeşim bende o dönemdeyim ve hergun agliyroum ve hamileyim 🥺 hayatla nasıl baş edecegimi de bilmiyorum sadece Rabbime güveniyorum
O dönemde derken ? Ayrılık mı ? Allah hayırlı evlat vermeyi nasip etsin .

Her kesin farklı bir hikayesi var . Allah yavrularımıza sağlık versin .
Amin canım.
Şimdi okudum da helal olsun Rabbim yolunu bahtını açık etsin kardeşim bende o dönemdeyim ve hergun agliyroum ve hamileyim 🥺 hayatla nasıl baş edecegimi de bilmiyorum sadece Rabbime güveniyorum
Aglama gel, eğlenmeye. Az sonra sen dullar oyniycaz

Aynen. Arttığını hissediyorum fazlasiyla 🙂 ben bunu neden nerden yaptim demisligim de cok 🙄😄
ayy deme öyle.benim en iyi arkadaşım kızım valla.az daha büyüsün gecelere de akacağız beraber.gerçi gecelerde içki içmediğimden beni sevmezler.cimri az harcayan müşteri sanıyorlar :KK45:

ayy deme öyle.benim en iyi arkadaşım kızım valla.az daha büyüsün gecelere de akacağız beraber.gerçi gecelerde içki içmediğimden beni sevmezler.cimri az harcayan müşteri sanıyorlar :KK45:
Yo benim de arkadasim kendisi.
Kocam benle takilmayinca kuzuyla geziyorum ben de kizma 😄 canim balim benim o. 💚

Be alıyon kız 🤪?
öğlen aldım lacoste ayakkabı sonra bir baktım mesaj geldi yüzde 10 indirim hakkım varmış meğer.ben de müşteri hizmetlerini aradım iptal ettik tekrar aldım ama bu sefer 2 ayakkabı.biri 110 a geldi orjinal converse hem de.ucuz şeye ve taksitli şeye dayanamam hemennn alırımmm :KK45:

X