Bu kişiyle evlenmek hata mı?

Zamanla hersey yerli yerine oturur. İş ciddiye binince bakıcı mı tutar napar zaten ortaya cıkar
Dalga mı geçiyorsun sen? İnsanların sinirlerini zıplatıyorsun cidden. Oruç oruç sana saydırmak istemiyorum. Sadece polemiğe girenler falan değil, böyle sinir bozucu şekilde insanlarla dalga geçenlerin de banlanması lazım aslında.

Dalga mı geçiyorsun sen? İnsanların sinirlerini zıplatıyorsun cidden. Oruç oruç sana saydırmak istemiyorum. Sadece polemiğe girenler falan değil, böyle sinir bozucu şekilde insanlarla dalga geçenlerin de banlanması lazım aslında.
Tamamda kıza söyledım herseyı. Anlamıyor vazgecmıyor. Ancak ilgisizlıgı devam ederse vazgecebılır

Aynen. Bazı şeyleri kabullenmek lazım. Bizim dayanamayacağımız hayat belki onun için cennet. 😐
Kız evlenmek hayatını düzene oturtmak ıstıyor. Bugun anlattım evlenınce dertler bıtmıyor bak. Aileler ilgi istıyor. Nolacak yaparım herseyı büyügüm onlar dıyor.

Kız evlenmek hayatını düzene oturtmak ıstıyor. Bugun anlattım evlenınce dertler bıtmıyor bak. Aileler ilgi istıyor. Nolacak yaparım herseyı büyügüm onlar dıyor.
Yazmadan da duramıyorsun. Üyelik iptali istemişsin madem yazma artık iptal olana kadar. Sanki kafana silah dayayan var her mesaja cevap yetiştir diye.

Diyor ki bugün kız. Ben evlenince kpss calısırım. Belkı memur olurum. Bana bakış açısı degısır dıyor. Hayatında hıc böyle cıddı konustugu olmadı bu kızın. Sadece 38 yasında varmıs. O da cok kısa konusmus lar. Hıc sevgilim olmadı dedı bana.
Evlenince kpss calisip ise girince bakis acisi mi degisecekmis? Kiz fazla hayal dunyasinda. Cok ergence bir dusunus. 24 yasinda daha. Cok genc. Once bir isini gucunu bulsun, onune daha kimler cikar. Evde kalmaz merak etmesin. Ama bu adam olmaz. Bu adam kizi anca hizmetci gibi kullanir anasina baktirmak icin.

Erkek kardeşi var. Bu çocugu eşim aşırı sevıyor. Erkekler cıdden bu aıle suskunluğunu falan gram anlamıyor.
Esin bu adamla iyi anlasabilir, sevebilir ama bu bu adamin iyi bir koca olacagi anlamina gelmez. Daha simdiden kizi tıkırına takmayan adamdan koca olmaz. Daha simdiden boyleyse evlwnince hic arayip sormaz. Amca camasirini yikatir utusunu yaptirir anasina baktirir. Kiz da aksama kadar adam gelse de iki sohbet etsek diye bekler. Adam eve gelir yemek yer yorgunum der yatar madem kafasi doluysa.

Esin bu adamla iyi anlasabilir, sevebilir ama bu bu adamin iyi bir koca olacagi anlamina gelmez. Daha simdiden kizi tıkırına takmayan adamdan koca olmaz. Daha simdiden boyleyse evlwnince hic arayip sormaz. Amca camasirini yikatir utusunu yaptirir anasina baktirir. Kiz da aksama kadar adam gelse de iki sohbet etsek diye bekler. Adam eve gelir yemek yer yorgunum der yatar madem kafasi doluysa.
Ki eşim bana mesaj atıyor mesela. Arkadaşı geçen görmüş bana mesaj attıgını. Ne mesajı atıyorsun evlısınız demıs. O da oglum ben senın gıbı odun muyum, ben karımı sevıyorum, sen de kızla ılgılen, mesaj at bı ara kızı, odun olma demıs. Çocukta amann kım ugrasacak demıs.

Bak ben 48 yasindayim. Ben bile bu yasta Alzheimer hastasi birine bakamam. Cunku coknagir bir yuk. Alzheimer hastalarina bakmak cok zordur. Evden kacar, evdeki birseyleri mesela buzdolabina oraya buraya saklar hatirlamaz. Beni dovuyor der. Surekli unutur. Zordur bakimi. Ne cesaret kiz buna gonullu anlamadim. Bu adama gonlunu ne cabuk kaptirmis. O gonul daha kimleti sever.
Adamin abisi bile annesinin sorumlulugunu almiyormus. Belli ki bakimi zor oldugu icin bu adam ben isteyken anama goz kulak olan birileri olsun diye evleniyor. Alzheimer hastaligi ilerledikce yemeyi yutmayi bile unutuyor. Yemegi agzinda saatlerce bekletiyorlar. O kadar zor ki bakimi. Kocan kiza yazik etmis.24 yasindaki bir kizi resmen bakici olarak kullanacak adam. Gitsin anasina bakici tutsun.

Ki eşim bana mesaj atıyor mesela. Arkadaşı geçen görmüş bana mesaj attıgını. Ne mesajı atıyorsun evlısınız demıs. O da oglum ben senın gıbı odun muyum, ben karımı sevıyorum, sen de kızla ılgılen, mesaj at bı ara kızı, odun olma demıs. Çocukta amann kım ugrasacak demıs.
Gordun mu sevgi yok birsey yok. Bu adamla neden evlenilir ki?

X