Bu neydi şimdi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlaşılmadı pek sanırım yazdıklarim :KK43: yani şöyle söyleyeyim size ben aslında yapım gereği sıcakkanlı bir insanım insanlarla iletişimide severdim ama benim yapımın böyle olmasi çok laf söz oldu sanki ne yapıyorsam bende geri çektim kendimi
Şimdi iyice karıştı herşey

Şöyle yazayim iş yerinde mesafe iyidir tamam
Ama bunu hayatına yansıtma birileri bir sey diyecek diye niye kendini kasıyorsun ki
Herkesin derdi yok seni mi konusucak

Tekrar okudum
Eğer yanlış anladığım yer varsa düzeltirsiniz

3 kişi birbirini tanıyorsa içlerinden biri hasta olduğunda diğer ikisinin sohbetinde o kişinin hasta olduğunu söylemek bana çok sıradan geldi
Bunu niye kıskanmak veya laf aramak gibi algıladınız ki?
Ayrıca biliyorum da diyebilirdiniz
Bu size ne kaybettirirdi?
Hasta olan kişiye arkadaşın niye öyle dedi demek çok saçma geldi bana
Bir nevi size haber vermiş işte
Sonuçta o ikisi aynı yerde çalışıyor ve birbirlerinden haberdar olmaları sizden daha olağan

Yalnız karşı taraf senle sevgiliyim dedim etrafa demiş sanırım
Sadece selam verdiğiniz biriyse bu işte normal olmayan durum
Ne tepki verdiniz size öyle deyince ?
Yani şöyle söyleyim benim eski sevgilim onla arkadaş olduğumuzu bilmiyorki onu anlamadim ben .Yok zaten kıskandı demiyorum laf arar tarzda sordu pat diye şaşirdim bi insanin mimiklerinden anlarsinizya öyke diyeyim .O şundan dolayı dedi sanki senle etrafa sevgiliyim mi diyorumda böyle kafana takıldi güya espri yapti .herkese senle sevgiliyim diyorum dedi

Şimdi iyice karıştı herşey

Şöyle yazayim iş yerinde mesafe iyidir tamam
Ama bunu hayatına yansıtma birileri bir sey diyecek diye niye kendini kasıyorsun ki
Herkesin derdi yok seni mi konusucak
Burda öyle kimsenin derdi yok gibi pek bir meraklıdırlar birilerini konuşmaya bende artik çok sıkıldım bu durumdan

Yani şöyle söyleyim benim eski sevgilim onla arkadaş olduğumuzu bilmiyorki onu anlamadim ben .Yok zaten kıskandı demiyorum laf arar tarzda sordu pat diye şaşirdim bi insanin mimiklerinden anlarsinizya öyke diyeyim .O şundan dolayı dedi sanki senle etrafa sevgiliyim mi diyorumda böyle kafana takıldi güya espri yapti .herkese senle sevgiliyim diyorum dedi
Gizli arkadaşlıklar mı yürütüyorsunuz? Bu insanların dikkatini daha çok çeken bir şey değil mi?

Burda öyle kimsenin derdi yok gibi pek bir meraklıdırlar birilerini konuşmaya bende artik çok sıkıldım bu durumdan

Dedigim gibi iste mesafe iyidir ama birileri konusucak diye niye bu tedirginlik

Ayrıca bu insanlar niye konuşuyor sebeb ne konusucak ne var

Tahmini işin doğrusunu söylüyorum:
Büyük ihtimalle diğer kişi görüştüğünüzü veya tanış olduğunuzu söyledi
O da oradan biliyor
Sonradan sevgili olduğumuzu diyorum sanki şakası da bunu kanıtlar nitelikte olmuş zaten

Şimdi bu A kişisi espri mi yaptı ciddi mi ?
Sevgiliyiz diye mi yaymış vakti zamanında
Ne saçma yerde saçma insanlarlasın yaf
Yaşlar 15.

Bi insanla ortak bir geçmişiniz ortak bir çevreniz olmuş, bahsi geçmesi aslında normal ama ex iniz de demiş sevgiliydik ya ondan demiştir diye aslında böyle şeylerle bir süre karşılaşırsınız hepimizin başına gelebiliyor da 2 sene sonra hala bu olayin bahsi gecmesi cok gereksiz bence ben de olsam ben de merak ederdim sevgili degiliz bir sey degiliz artik hala o gozle bakilmasi icin ortada bir sey arardim onda da haklisiniz ,
dedikodu olmasın istemiyorum derseniz , torba degilki büzesin konuşan konuşur nasıl engel olabiliriz burası zor. Kendinize hakim olun boşverin ya.

Şimdi bu A kişisi espri mi yaptı ciddi mi ?
Sevgiliyiz diye mi yaymış vakti zamanında
Ne saçma yerde saçma insanlarlasın yaf
Yaşlar 15.
Espri yaptı çünkü ben böyle sorunca muhtemelen onun böyle birşey söyleyeceğini düşündüğümü sandı :) vakti zamaninda yaydimi işte bende onu merak ediyorum zaten herksten herşey beklerim bazen asıldığı oldu bana ama ben yüz vermediğim için uzatmadı

Bi insanla ortak bir geçmişiniz ortak bir çevreniz olmuş, bahsi geçmesi aslında normal ama ex iniz de demiş sevgiliydik ya ondan demiştir diye aslında böyle şeylerle bir süre karşılaşırsınız hepimizin başına gelebiliyor da 2 sene sonra hala bu olayin bahsi gecmesi cok gereksiz bence ben de olsam ben de merak ederdim sevgili degiliz bir sey degiliz artik hala o gozle bakilmasi icin ortada bir sey arardim onda da haklisiniz ,
dedikodu olmasın istemiyorum derseniz , torba degilki büzesin konuşan konuşur nasıl engel olabiliriz burası zor. Kendinize hakim olun boşverin ya.
Nihayet biri anladı beni tamda düşündüklerimi yazmişsiniz tesekkür ederim

Kızlar meraba,kafama birkaçgündür birsey takıldı benim görüştüğüm birisi vardı 2 sene olmuştur sanırım o ayrılmak istedi bitti her neyse .Geçenlerde işi varmış işyerime geldi oturdu bende o sırada işlemini yapıyorum onların işyerinden biriside (arkadaşça konuştuğum) belirteyim bunu yani sürekli konusmayız ama iş icabı genelde muhatap oluyoruz hasta olmuş bana tuttu dediki( o kişi a kişisi olsun işte :) ) duydunmu böyle böyle olmuş bende nerden duyayim bilmiyorum dedim hmm felan dedi o kadar bozuldumki laf arar gibi sordu yani böyle kıskanır bir ifade ile değil laf arayan tipler olurya onun gibi bende hemen o a kişisine msj attım dedimki geçmiş olsun nasılsın felan sonrasinda dedimki arkadaşın bana böyle böyle dedi ne alaka oda ben nebileyim dedi neden öyle bir soru sordu .Hee dedi anladım ben gittim orda burda ben senle sevgili olduğumu söyledim ondandır dedi güldü :)) ben emin ol gidip orda burda senle konuştuğumu söylemem dedide e ne diycekki konussa bile evet seni konuştum diyemez yani benim sinir olduğum burda burasi zaten küçük yer ay yani ben hiçkimseye selamdamı vermiycem o kadar canm sıkıldıki zaten herkesle kestim konuşmayı işyerimde bile kimseyle muhatap olmuyorum iyce bunaldım kızlar ya ben artik daha nasıl olmalıyımki anlamiyorumki kendimi bir dedikodunun içinde bulmayim :KK43:
burda ne yazdığını bir tek ben mi anlamadım. o ona bunu dedi. bu buna bunu dedi. ama denilen hiçbir şey ortada yok. siz derdinizi günlük hayatta da böyle mi anlatıyorsunuz? ya da anlatamıyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X