Bu neydi şimdi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
muhabbet olsun diye sormuş duydun mu diye amma abartmışsınız bir de arkadaşınızı arayıp dallanıp budaklandırmışsınız.
şimdi dedikodunuz döner işte. arkanızdan kendi arkadaşlarına anlatıp sinekten yağ çıkarmaya çalışıyor diye gülmüşlerdir ben olsam gülerdim. üstüne de bana yürümeye yer mi yapıyor nedir derdim.
Ben kimseye yürümedim ama arkadaşım gayet espriye vurarak defalarca demistir hatta son yazdiğimda bile benle sevgili olsana der güya espriye vurur yani ben gülüyorum

muhabbet olsun diye sormuş duydun mu diye amma abartmışsınız bir de arkadaşınızı arayıp dallanıp budaklandırmışsınız.
şimdi dedikodunuz döner işte. arkanızdan kendi arkadaşlarına anlatıp sinekten yağ çıkarmaya çalışıyor diye gülmüşlerdir ben olsam gülerdim. üstüne de bana yürümeye yer mi yapıyor nedir derdim.
Valla böylelerine üzüluyorum hayatta hic başka takılacak bir şeyi yok mu yani 🤷🏼‍♀️

İnsanların ne düşündüğünü bu kadar kafaya takarak yaşamak zor olmuyor mu? Kalkıp mesaj atmanız çok gereksiz olmuş. Herhangi biriyle sevgili zannedilebilirsiniz ne var ki bunda? Öyle zannedildiğinde öyle mi oluyor?

Ben kimseye yürümedim ama arkadaşım gayet espriye vurarak defalarca demistir hatta son yazdiğimda bile benle sevgili olsana der güya espriye vurur yani ben gülüyorum

burada bile kendinizi ben kimseye yürümedim diye savunuyorsunuz.
ben yürüdünüz demedim zaten. çocukta bıraktığınız izlenimi söyledim. neyse.
hayatı zorlaştırmak size bir kazanç sağlamaz.

Madde 1: eski sevgilim gelerek gereksiz yere bir konu attı ortaya arkadaş olarak görüştüğüm kişinin lafıni açti he sevgilimde olabilirdi o kişi oda ayri mevzu onu ilgilendirmez :)
Madde 2: ne alaka bu konu çünkü o kişiyle arkadaş olduğumuzu bilmiyor ben söylemedim yani
Madde 3: ben eski sevgilime a kişisiyle arkadaş olduğumuzu söylemedigime göre a kişisimi bahsetti diye ona msj attım .Neden mesaj attım çünkü bu kişi bana zamaninda asıldi ama ben istemedim ,o sebepten gidip orda burdami konuşuyor diye mesaj attim
Madde 4: bu sebeplerden ötürü kendimi soyutladim insanlardan sebepte şu ki birisiyle arkadaş olsam dahi bir şekilde farkli insanlar tarafindan hmm sen bununlami görüşüyorsun oluyor.Bilmem anlatabildimmi? Saygılar... :))
gerçekten böyle ıvır zıvır muhabbetleri hala kafanıza takıyor musunuz? yok ben söylemedim yok acaba orda burda mı konuşuyor yok o bana niye sordu ki.. salın insanları yav.

Nooption Nooption Bibibella Bibibella ben size daha çok üzüldüm normalde hayatınızdada insanların sorunlariyla dalgami geçersiniz çok garip sizin gibiler içlerinde ne yasiyoda etrafa böyle tutum sergiliyor çok merak ediyorum garipsiniz

Nooption Nooption Bibibella Bibibella ben size daha çok üzüldüm normalde hayatınızdada insanların sorunlariyla dalgami geçersiniz çok garip sizin gibiler içlerinde ne yasiyoda etrafa böyle tutum sergiliyor çok merak ediyorum garipsiniz

Şu mesajınızdan anladığım kadarıyla insanların sohbet esnasında söylediklerini yanlış anlayıp yorumlamanız gibi okuduklarınızı da yorumlama sıkıntınız var.
Size üzüldüğümü yazmadım hiç bir mesajımda.
Hayatı zorlaştırmayın dememi dalga geçmek olarak anlamanıza da şaşırmadım zira buluttan nem kaptığınız konunuzun içeriğinden belli.
Destek almayı düşündünüz mü hiç?

Kaç kere okudum anlamadım ya en karışık konuları hatta harfsiz olan konuyu bile bi kerede anlayan benn

Elalem ne der diyerek büyütülmüş birinin kafasını yaşıyorsunuz.
Bunun farkındasınız ve değiştirmeye çalışmıyorsunuz.
Sizin bu davranışınızın iki sebebi var.
1. Hasta olan a kişisi sadece arkadaşınız değil.
2. "Erkeklerle arkadaş olunmaz" yargısı.

Normalde A kişisine mesaj atıp hesap sormak yerine, ex sevgiliye "aa hasta mı olmuş, nesi var? Bir geçmiş olsun diyeyim" demek gerekir ve "geçmiş olsun" demek için aranır.

Bu davranışınızın yanlış olduğunu düşünmüyorsanız daha çok dert edinirsiniz.

Üzülerek söylüyorum, "elalem" baskısını yaşamaktan aşırı çekinen insanlarda bilerek ya da bilmeyerek elalem gibi davranırlar.

Sizi üzmek için söylemiyorum ama ben bu kafa yapısındaki kimseyle arkadaşlık etmiyorum.
Bazen bilerek bazen bilmeyerek her hürlü sosysl ortamda dışlıyorum.
Çünkü elalemin hak ettiği budur.
Rahatsızsanız destek alın, değilseniz bunlar sizin normaliniz. Mutluluklar.

Boş bir konu olmuş gerçekten. Ne laf ettiler ki arkanızdan da laf söz olmuş diyorsunuz?
Eski sevgiliye gelince, arkamdan istediğini diyebilir umrumda olmaz. Adı üzerinde eskiii.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X