Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
oğluyla ilgili projelerine bende gıcık oluyordum🙈
çocuk ordan oraya o kurstan bu kursa helak oluyordu bana göre. özelde ıq testi yaptırıp oğlunu üstün zekalı ilan etmişti.
Hee demek ki ortalama ve ortalamayı zor yakalayan çocuğunu en zeki, en üstün, en Einstein en en en nadide gören ebeveyn sendromuna yakalanmış. Tuş kilidi açsa Bill Gates der ortamlarda çocuğuna, yanlışlıkla kağıda çizik atsa Umberto Eco benim oğlum/ kızım diye şişirir. Daima dalga geçiyorum. :KK70:

O kısmı bilmiyorum ama beni dumur etmişti mervosh.
Ayşegül diye bir doktor vardı hani kendisine ait olmayan fotoları profilimi gördün mü diye milletin gözüne sokan :)))
Ay o da mı feyk çıktı :KK57: Renkli gözlü, uzun saçlı, güzel bi kızı koyuyordu profiline? Israrla da beni görün, fotomu görün diyodu, ay rezalet

Ay o da mı feyk çıktı :KK57: Renkli gözlü, uzun saçlı, güzel bi kızı koyuyordu profiline? Israrla da beni görün, fotomu görün diyodu, ay rezalet

Doktorum diyen kız di mi? En güzel benim diyordu aboooo :KK53:

Ben çok üzülmüştüm konuya..ve ardından diğer konuya da aynı sekilde.. resmen "Allah'ım neden ben ya nedeenn' diye bagirtacak bir bahtsizliklar zinciri 😕 Aldatilmak kırmızı cizgimdir direk aldatılma konularında yorumum hep bellidir ama bu arkadasin başına gelenler.. bilemiyorum gerçekten zor yorum yapmak..
Tırnak içine aldığınız yorumunu hatırlıyorum. Üzgün diye bir şey dememiştim ama içten içe çok kızmıştım o yorumuna. Neden başkası değil de ben ne demek yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X