Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O değil de Koalina Koalina biz seninle çocuksuzluğun yılmaz savaçcılarıydık, az linç yemedik kutsal analardan. Sen gittin bebe yaptın olmadı hiç :KK70: ben de kediyi dörtledim bu arada adsajajsks :deli:
Valla bilerek olmadı :KK70:
4 kedi bakacağına bir çocuk bakarsın demiyor mu kutsal analar

Eski üyeler demişken çinde çalışmaya giden o süreçte eşiyle ayrılma hazırlığında olan bir arkadaş vardı ne yaptı ki
Kursa gitmişti sanki o, hatta adam kredi çekip göndermişti bunu sonra döndüydü. Aynı üye sanırım hatta kedi avatarı mı ne vardı sanki?

Üstün zekalı çıkmasa şaşardım, bunların her şeyi afilliydi :KK53:

Hayır, kendisi burayı günlük gibi kullanıyordu, millet derdini anlatmak için konu açınca oraya da salça olup millete çemkirip kendi hayatını anlatmaya başlıyordu, gerçekten şaka gibi 😂

Zor günler atlattık. Atlatmamış da olabiliriz gerçi, muadilleri var çünkü hâlâ forumda.
Bence bahsettiğimiz kişiler hala forumda.
Renk vermemek için yazmıyorlar yada sakin uslu takılıyorlar.
Şu an yorumları okuduğunu bile düşünüyorum açıkçası.
Buraya herşeyini yazan insanların kolayca vazgeçtiklerini düşünmüyorum.

benim en çok canımı yakan matruj aldatılma konusuydu
bu aldatılma da iğrenç ama o çok kötüydü
umarım iyidir
O üyenin konuları da benim hafızamdan silinemedi bir türlü. Aldatmanın da bir adabı varmış onu anladım o konuda
İnşallah sürünüyordur o herif ve matruj çok mutludur

Ne güzeldi demio yıllar nasıl siyaset yapıyorduk hep birlikte,onlarda gelmiyorlar artık keşke gelseler gene .

bir de konuşabiliyorduk
o zamanlar silivri bu kadar soğuk değildi
siyaset yasaktı itiraz ettik neden konuşmayalım diye kazen bölüm açmıştı saolsun
hey gidi günler

bir de konuşabiliyorduk
o zamanlar silivri bu kadar soğuk değildi
siyaset yasaktı itiraz ettik neden konuşmayalım diye kazen bölüm açmıştı saolsun
hey gidi günler
Sonradan dillerde bozuldu biliyorsun,neler yaşadık o dönemde.
Seçim zamanı keşke hareketlense o bölüm,bence hareketlenir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X