Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
soranlar olmus oglumun saglık durumu ıyı normal saglıklı bır cocuk o hastalık bızde cıkmadı cok sukur . yazamadım tek tek kusura bakmayın.

donuna kadar almadım , bogazından bır lokması gecmedı aramadıda hanı dedım neden onun hakkını cocuguma gecıreyım. pısman degılım ama almadıgım ıcın. ıntıkama gelınce evet almadım alamadım daha dogrusu ama ne yapabılırdım kı bende ınsanım bı yerde yere batsın demek zorunda kalıp kendı hayatıma daldım
iyide senin ahın yerde kalmayacak ki. rabbim gözüne gözüne sokacak. o razı gelmez :KK66:

Zaman zaman falshback geçerdin şimdi hikayenin bütününü öğrenmiş olduk.

Çok ağır şeyler yaşamışsın ama şükür ki atlatmışsın ama cute Allah bundan sonra oğlunla eşinle sağlıkli, huzurlu, mutlu bir ömür nasib etsin.

Ben bir şeyi merak ettim, eski eşin, o çocuğu istemiyorum onu cute doğurdu diyecek kadar neden nefret duyuyordu sana? Yani neyin hıncı bu? Bir fikrin var mı canım?

Çocuk yaparken sadece kendinizi düşünmüşsünüz birçok türk kadını gibi ..adamın çocuk meraklısı olmadığını mutsuz olduğunu ben bile burda yazdıklarınızdan anladım..ama pişman değilsiniz ve şuan güzel bir hayatınız var,önemli olan da o.Allah bir daha asla böyle insanlarla karşılaştırmasın
o da açık açık söyleseymiş niye sinsilik yapıyor.. düşünsene ben hamile kalmak istemiyorum sırf eşim istedi diye kalıyorum sonra diyorum ki sen istedin diye oldu.. demezler mi bana yaparken aklın neredeydi diye...

o da açık açık söyleseymiş niye sinsilik yapıyor.. düşünsene ben hamile kalmak istemiyorum sırf eşim istedi diye kalıyorum sonra diyorum ki sen istedin diye oldu.. demezler mi bana yaparken aklın neredeydi diye...

Söylemiştir belki orda değildik:) yanınızda çocuk için ölüp biten ağlayan bir kadın varken sıkıyosa söyleyin..ayrıca davranış bilimi diye birşey var ,davranışlarımız düşüncelerimizi ve duygularımızı yansıtıyor.konu sahibi hanımefendi kendi derdine düştüğü için adamın davranışlarını görememiş ama şimdi kendisi de itiraf ediyor zaten adam mutsuzdu diye..bana kalırsa adam zaten hanımefendiyi hiç sevmemiş..gerçi o adam sevse nolur sanki

Şimdi cute tek seferliğe mahsus Yazmış olsan bunları hadi esti diyeceğim de her mesajında bir ima bir geçmişe gönderi mevcut.

Bırak artık geçmişle yaşamayı inan sana eziyet..
Kurtulmuşsun çekmiş gitmiş zaten cinsel problemli vs Ölü doğmuş bir evlilikmiş sizinki ..

Şimdiki eşini ve oğlunu çok sevdiğini düşünüyorum ama iç sesi hep geçmişe lanetler taşıyan ve nefret dolu bir kalple onları gerçek anlamda mutlu edebiliyor musun? bak bu sorunun cevabı önemli ..
Seneler geçmiş yaraların kendiliğinden sarılmıyorsa hafızan ilk günkü gibi taze ise lütfen tıbbi yardım al.
Emin ol çok rahatlayacak ve mutlu olacak, mutlu edeceksin..
nefret dolu degılım tam aksıne ben gayet neselı bırıyım ıcımdede depresıf degılım ama
eger kı ben bunları anlattıgımda oglumıcın gıttıgım doktor benımde bıraz tedavı gormemı ısterse bunu kabul edecegım. cunku bazen kendımı anlamıyor olabılır onlar daha ıyı bılır. fakat aılemle mutluyum bunu sozcuklerle buraya nasıl dokerım bılmıyorum hepımız bırbırımızı sevıyoruz, benım ıcın kırgınlıkların bıtmesı sadece senı sevıyorum cumlesıyle olur gıbı ama bakalım

Çocuk yaparken sadece kendinizi düşünmüşsünüz birçok türk kadını gibi ..adamın çocuk meraklısı olmadığını mutsuz olduğunu ben bile burda yazdıklarınızdan anladım..ama pişman değilsiniz ve şuan güzel bir hayatınız var,önemli olan da o.Allah bir daha asla böyle insanlarla karşılaştırmasın
adamın mutsuz oldugunu kabul etmıyorum bahsettıgım surec dogumdan sonrası ondan oncesını anca fotograflarla cozmeye calıstım eger mutsuz olsaydı bu ılıskımıze yansırdı. butun bunları ogrenen bır aıle buyugum sızı daha gecen hafta balkonda gordum gayet normaldınız nasıl olur demıstı , sadece ben degıl etrafta bır sıkıntı oldugunu anlamamıstı en azından aldattıgına sahıt olmayanlar dıyeyım.

Zaman zaman falshback geçerdin şimdi hikayenin bütününü öğrenmiş olduk.

Çok ağır şeyler yaşamışsın ama şükür ki atlatmışsın ama cute Allah bundan sonra oğlunla eşinle sağlıkli, huzurlu, mutlu bir ömür nasib etsin.

Ben bir şeyi merak ettim, eski eşin, o çocuğu istemiyorum onu cute doğurdu diyecek kadar neden nefret duyuyordu sana? Yani neyin hıncı bu? Bir fikrin var mı canım?
onu dıyen x degıl ama kayınvalıdem canım orada eksık yazmısım galıba.

bence hayatta herkezı bır durusu olmalı ve olabılmelı. ıstemıyorsa ıstemıyorum demelıydı ben nasıl anlayabılırım kı konusmazsa ıstemedıgını ama dedıgım gıbı ben cocugum ıcın asla ama asla pısman degılım ben onu sevıyorum

Söylemiştir belki orda değildik:) yanınızda çocuk için ölüp biten ağlayan bir kadın varken sıkıyosa söyleyin..ayrıca davranış bilimi diye birşey var ,davranışlarımız düşüncelerimizi ve duygularımızı yansıtıyor.konu sahibi hanımefendi kendi derdine düştüğü için adamın davranışlarını görememiş ama şimdi kendisi de itiraf ediyor zaten adam mutsuzdu diye..bana kalırsa adam zaten hanımefendiyi hiç sevmemiş..gerçi o adam sevse nolur sanki
hayır canım yanlıs anlamıssın normal sartlarda bız mutsuz bır cıft degıldık. evet cok fazla bu ıslerle ugrastım maddı manevı ugrasım bu olmustu ama buda bısey ıcındı kendı bıreysel kazancım ıcın degıldı. oda amelıyat olmustu oda bır takım tedavıler gordu bu surecte ben adamı sarhos edıp korunuyorum dıyıp bebek yapmadım kı.
benım gormedıgım nokta en azından bır tuhaflık oldugunu sezmıs olmalıydım ama kendımıde anlıyorum , sanırım kendımı korumaya almıstım hamıle oldugumıcın o zaman boyle bısey duysaydım nasıl olurdum bılmıyorum. eselemek ıstememıste olabılırım

Adamın normal olmadığı zaten karısıyla hiç yatmayıp birsürü kadınla yatmasından belli..bakkala diye çıkıp geri dönmemesi..ve tabiki en en en bombası oğlunu reddetmesi..bir baba yaparken istesin istemesin nasıl evladını reddeder ya? Aşırı vicdansız bir adammış..iyiki kurtulmuşsunuz ruh hastası insan

Adamın normal olmadığı zaten karısıyla hiç yatmayıp birsürü kadınla yatmasından belli..bakkala diye çıkıp geri dönmemesi..ve tabiki en en en bombası oğlunu reddetmesi..bir baba yaparken istesin istemesin nasıl evladını reddeder ya? Aşırı vicdansız bir adammış..iyiki kurtulmuşsunuz ruh hastası insan
onun cevabını bende bılmıyorum gercekten

Sen ne güçlü kadınsın be.
Tüylerimi diken diken ettin resmen.
Senin o yıllardan kalan yegane kazancın 'canın oğlun' ...
Allah huzurunu arttırsın yuvanda..
Ah alan da gün yüzü görmez unutma.

hayır canım yanlıs anlamıssın normal sartlarda bız mutsuz bır cıft degıldık. evet cok fazla bu ıslerle ugrastım maddı manevı ugrasım bu olmustu ama buda bısey ıcındı kendı bıreysel kazancım ıcın degıldı. oda amelıyat olmustu oda bır takım tedavıler gordu bu surecte ben adamı sarhos edıp korunuyorum dıyıp bebek yapmadım kı.
benım gormedıgım nokta en azından bır tuhaflık oldugunu sezmıs olmalıydım ama kendımıde anlıyorum , sanırım kendımı korumaya almıstım hamıle oldugumıcın o zaman boyle bısey duysaydım nasıl olurdum bılmıyorum. eselemek ıstememıste olabılırım

Pardon ben yanlış anlamışım sanırım başkasının yorumunu sizin sandım :) gerçekten baya sahtekar bir insanmış..o adam hayatında kim olursa olsun aldatır çünkü sürekli onaylanma ihtiyacı hissediyor,özgüvensiz..zaten baba olabilcek kapasitesi,merhameti ve çocuğa öğretebileceği hiçbirşeyi yokmuş

Bende okuyanlara bır kez tesekkur edıyorum gercekten. forumun bellegınde bır kısımı ısgal ettım napalım olsun madem

Harbi roman gibi bir hayat. Eşinle tanışma hikayen müthiş. Şöyle üçünüzün bir resmini görsek tam filmin mutlu sonu tadında olacak.
Rabbim yuvanızın huzurunu hiç bozmasın inşallah. Hoppa
işin ilginç yanı okuyanlarda hep merak uyandırıyor cute. Yani kaç kişi görüntüsünü merak etmiş hatunun:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X