Bugün yaşadığım olay..

LoreNa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2012
1.235
12
merhaba herkese

konuya girmeden önce bi açıklama yapmak istiyorum.açtığım konulardan rahatsızlık duyan, bıkan,üyeler lütfen konumdan uzak durun Allah aşkına uzak durun!ben demiyorum ki beni eleştirmeyin ama herşeyin bi adabı var.kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok.
ben bu forumda bi üye isem konu açmakta en doğal hakkım
sana saçma mı geliyo olabilir,bana da bir çok konu saçma geldiği için hiçbirine yorum yapmıyorum,benim konumu kendinize eğlence yapamazsınız.bahsettiğim kişiler kendilerini biliyolar zaten o yüzden LÜTFEN.
ya şu an konuyu açmaya çekiniyorum resmen birilerinin yüzünden sinirlerim bozuldu iyice,ama yeter!

şimdi aklı başında insanlar için anlatıcam.

evt barıştık yine ben küçük bi kaza geçirdim o vesile oldu diyelim..
bugün kafama taktığım bi durum oldu onu paylaşmak istiyorum.
bugün çıkışta nişanlımın odasına gittim bilgisayarda benim dersimle ilgili birşey vardı onu yapalım dedik beraber.
bi kız geldi.odanın kapısı açıktı zaten ama kız kapıyı vurmadı.
kapı açık bile olsa ben tıklatıp öyle giriyorum hocamın odasına mesela.
neyse işte kızı gördük,nişanlıma bakıp nasılsınız dedi direk oda tşkler dedi
birşey sorcam dedi ama galiba meşgulsünüz dedi.nişanlımda olsun sorabilirsin,adımı söyleyerek xle biraz işimiz vardı dedi.
yok ben bşy sorcaktım da artık sonra dedi,nişanlımda dersle mi ilgili dedi işte dersin adını söyleyerek.
inanın kız orda ne dedi hatırlamıyorum bile çünkü o an kaldım çünkü kız çok garipti,öylece çıkıp gitti.bu arada hocam filan da demedi hiç
sonra ben sinirlendim neden nişanlımla demiyosunda xle işimiz vardı diyosun dedim ve neden açıklama yapara gibi söylüyosun dedim
söylediği şu:zaten okulda herkes biliyo nişanlı olduğumuzu,açıklama yapar gibi söylemedim,kız seni görmemiş olabilir yarın bi gün gidip hocanın yanında bi kız oturuyodu derse dedikodu yaparsa biz kötü olcaz diye söyledim dedi.
sizce bu olayda bi gariplik yok mu?
kız bana çok tuhaf baktı şu an gözümün önünde bakışları.
ben herzaman nişanlımın yanına giderim öğrenciler gelip soru sorarlar ama hiç böyle bişey olmadı.

bu arada kız hangi bölümde kaçıncı sınıf diye sordum ve nişanlım sadece bizden ders aldığını biliyorum başka bşy bilmiyorum dedi

Son düzenleme:
merhaba herkese

konuya girmeden önce bi açıklama yapmak istiyorum.açtığım konulardan rahatsızlık duyan, bıkan,üyeler lütfen konumdan uzak durun Allah aşkına uzak durun!ben demiyorum ki beni eleştirmeyin ama herşeyin bi adabı var.kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok.
sana saçma mı geliyo olabilir,bana da bir çok konu saçma geldiği için hiçbirine yorum yapmıyorum,benim konumu kendinize eğlence yapamazsınız.bahsettiğim kişiler kendilerini biliyolar zaten o yüzden LÜTFEN.
ya şu an konuyu açmaya çekiniyorum resmen birilerinin yüzünden sinirlerim bozuldu iyice,ama yeter!

bugün çıkışta nişanlımın odasına gittim bilgisayarda benim dersimle ilgili birşey vardı onu yapalım dedik beraber.
birşey sorcam dedi ama galiba meşgulsünüz dedi.nişanlımda olsun sorabilirsin,adımı söyleyerek xle biraz işimiz vardı dedi.
yok ben bşy sorcaktım da artık sonra dedi,nişanlımda dersle mi ilgili dedi işte dersin adını söyleyerek.
inanın kız orda ne dedi hatırlamıyorum bile çünkü o an kaldım çünkü kız çok garipti,öylece çıkıp gitti.bu arada hocam filan da demedi hiç
sonra ben sinirlendim neden nişanlımla demiyosunda xle işimiz vardı diyosun dedim ve neden açıklama yapara gibi söylüyosun dedim
söylediği şu:zaten okulda herkes biliyo nişanlı olduğumuzu,açıklama yapar gibi söylemedim,kız seni görmemiş olabilir yarın bi gün gidip hocanın yanında bi kız oturuyodu derse dedikodu yaparsa biz kötü olcaz diye söyledim dedi.
ben herzaman nişanlımın yanına giderim öğrenciler gelip soru sorarlar ama hiç böyle bişey olmadı.

Hemen kötüye yormamak lazım. Belki de kızın bi sorunu vardı yalnız konuşmak istedi, sizi görüncede çekindi soramadı.

Olmaz ki Lorena ben de nişanlımı tanıştırırken adını söylerim hep bu da benim erkek arkadaşım demek garip geliyo gibi oluyo zaten anlaşılan şeyler bunlar.

Kızın tavırlarını bilemem. Hocasını beğenen bi'sürü kız var okulda böyle de olabilir. Şu aşamada nişanlına kızma yani bi'şey olsa tamam git sonra gel derdi.
Kızın hatasını, adama patlama yine.

Çünkü bu tür şeylerin önüne geçemezsin. Ya nişanlının elini tutup "heheyt bu adam benim" deyip rahat olacaksın ya da ben böyle dayanamam bana daha asosyal biri gerek deyip yoluna bakacaksın.

Olmaz ki Lorena ben de nişanlımı tanıştırırken adını söylerim hep bu da benim erkek arkadaşım demek garip geliyo gibi oluyo zaten anlaşılan şeyler bunlar.

Kızın tavırlarını bilemem. Hocasını beğenen bi'sürü kız var okulda böyle de olabilir. Şu aşamada nişanlına kızma yani bi'şey olsa tamam git sonra gel derdi.
Kızın hatasını, adama patlama yine.

Çünkü bu tür şeylerin önüne geçemezsin. Ya nişanlının elini tutup "heheyt bu adam benim" deyip rahat olacaksın ya da ben böyle dayanamam bana daha asosyal biri gerek deyip yoluna bakacaksın.

tmam adımı söylemesinde bşy yok diyelim ama kız çok tuhaftı ondan rahatsız oldum
yok zaten patlamadım ona sordum sadece büyütmedim ama şu an mide ağrısından ölüyorum.

Son düzenleme:
bence herhangi kötü bir durum yok merak etmeyin.
belki kızcağızın canı sıkkındı,dışa vurmuş olabilir,aklı karışık olabilir,regldir sancısı vardır vs vs...
başka bir şeye yormaya gerek yok.
anladığım kadarıyla kıskanç birisiniz
size benden bir tavsiye olsun,kıskandığınızı bu kadar belli etmeyin hiç iyi değil çünkü
kendi yararınıza biraz serinkanlı olmayı deneyin.
mutluluklar dilerim.

diğer konularınızı bılmıyorum sadece bu konuya nazaran şunu soyleyebılırım gereksız yere kavga cıkarmışsınız bence.sanırım çok kıskanç bır yapıya sahıpsınız bu yuzden yaşanmış bu tatsızlık ..boşuna bence....onemlı bırşey görmedım

sorun simdi size isminizi soylemesi mi.orasi isyeri sonucta nisanlinizin.bizde oturduk iste nisanlimla soyle boyle yapiyoruz mu diycek.tabiki xle oturduk falab filan diycek.kizda da bi art niyet yoktur bence.insanlarin kisilikleri farkli farkli.bende cok utangacimdir mesela bazi hocalarimla konusurken utanirim kizaririm.disardan bakan bisey var zanneder o derece.ama sevgilimi cok seviyorum ona asigim.belki oda sizi rahatsiz etmek istemedi,cekindi sizden.yani kizin boyle davranmasinin sebebini bilemezsiniz.direk nisanlinizdan hoslaniyo muamelesi yapmaniz cok yanlis.hem kiz hoslansa bile nisanlisiniz,adam sizi seviyo.nolucak yani.bu kadar kucuk bi diyalogu buyutmeye hic gerek yok.

Son düzenleme:
tmam adımı söylemesinde bşy yok diyelim ama kız çok tuhaftı ondan rahatsız oldum
yok zaten patlamadım ona sordum sadece büyütmedim ama şu an mide ağrısından ölüyorum.

Eğer huylandıracak şekildeyse o tip kızlar hep olacak hayatınızda bazen gözüne gözüne sokarak yapacaklar :)
Adam senin yanında, nişanlın, senin elini tutuyo ve en önemlisi seni seviyo.
Bence içini sıkma, git kendine bi'bitki çayı yap hadi düşündükçe kuruyosun bak yine:KK1:

Nisanlin belki normal bir sekilde isminle hitab etti,yani nede olsa okul yeri diyerekten.
Ama kizda bi tuhaf,insan der ne soracagini ne var ki?
Ve sana niye bakti tuhaf tuhaf?
Nisanlindan dolayi belki degilde,bu kiz kendisi mi tuhaf?kiskandi mi?
G

Bence ortada bi durum yok,nişanlınızda gayet normal konuşmuş.Kız gariptir belki,düşünmeyin çok.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Diger konularini da biliyorum. Cok kiskanc ve fevrisin. Nisanlin muhtemelen diger kizlarla tatmin ediyodur bazi duygulari sevgi naiflik sefkat vs gibi. Kizin rahatca gelmesi, bocalamasi, senden yabanci gibi bahsetmesi bundan. Bu iletisim kurdugu kizlardan biriyle arayi yaparsa da seni birakir. Bu isin sonu evlilik degil.

canım benim sen hastasın üzülürek söylüyorum cidden bak, alay değil.... özür dilerim ama öyle...

merhaba herkese

bu arada kız hangi bölümde kaçıncı sınıf diye sordum ve nişanlım sadece bizden ders aldığını biliyorum başka bşy bilmiyorum dedi

Aklı başında insanlar için anlatıcam ne demek yaa ? Beğenmiyorsan aklımızı yazmazsın.İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır.:KK34:

ay yazik,burada nasil ustune geldilerse
bir paragraf aciklama yapmissin,en iyisi
anlamiyorlar..
sorununa gelirsek
erkek arkadasin gayet guzel davranmis
kizda catlamistir artik eger birsey hissediyosa.

isminle hitap ettigine uzulme.
benim esimde yabancilarin yaninda
asker arkadasim gibi davranir.
kocumlar,aslanimlar havada ucusur.
zor gelir esim/sevgilim demek
kotu niyet sezmedim sevgilinde inan..

Son düzenleme:
Saçmalamışsın... Başta yazdığın uyarı notunu konunu okuduktan sonra anladım. Kusura bakma ama böyle eften püften şeyler yüzünden sorun çıkarıp sonra da gelip burada dert gibi anlattığın sürece o bahsettiğin eleşştirilerden kurtulamazsın. Sırff acaba çok mu yyıldırmışsın kk ahalisini diye girip eski konularına da baktım. Şu tavsiyemi yanlışş algılama lütfen ama acil bir uzmana görünmen gerekiyor. Hastalık derecesinde kıskanç ve kendine güvensizsin. Senin güvensizliğin nişanlına karşı değil kendine karşı. Kendini düşünüyorsan, ilişkini sağlıklı yürütmek istiyorsan, mutlu olmak istiyorsan acill bir psikologla görüş.

Nisanliniz hoca sanirim. Belki sizi birden gordugu icin soramamistir kiz. Hemen kotuye yormayin derim. Once bi kizi izleyin hemen nisanliniza demeyin sakin bunu.ayrica bence isminizi demesinde bir sorun yok. Herkes biliyormus zaten. :)

X