bulamıyorumm ...

hayalethesap

🙇🏻‍♀️
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.397
3.055
Yine Yeni Yenidem merhabaa :KK25: 2-3 yıldır sürekli Elidor Bukle Belirginleştirici serisini kullanıyordum. Ancak son 15 - 20 gündür hiçbir markette bulamıyorum. Yakın zamanda raflarda gören var mı ? Sizce satıştan kalkmış olabilir mi ? :KK17::mad: Başka türlü hangi kremi kullanacağımı bilmiyorum. Krem kullanmadığım zamanda elektrikleniyor ve saçımın şekli kayboluyor sanki bukleler bozuluyor gibi.. Yardımmmm:KK61:

Eklentiler

• elidor_uzman_bukle_belirginlestirici_seri_7_24_sekillendirici_bakim_kremi_36790_1.jpg
    elidor_uzman_bukle_belirginlestirici_seri_7_24_sekillendirici_bakim_kremi_36790_1.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 113
Kremi dün bursa kent meydanı we mağaza da vardı o kişi de şampuan soruyordu hiç bir yerde yok diyordu

Kremi dün bursa kent meydanı w mağaza da vardı o kişi de şampuan soruyordu hiç bir yerde yok diyordu

Yine Yeni Yenidem merhabaa :KK25: 2-3 yıldır sürekli Elidor Bukle Belirginleştirici serisini kullanıyordum. Ancak son 15 - 20 gündür hiçbir markette bulamıyorum. Yakın zamanda raflarda gören var mı ? Sizce satıştan kalkmış olabilir mi ? :KK17::mad: Başka türlü hangi kremi kullanacağımı bilmiyorum. Krem kullanmadığım zamanda elektrikleniyor ve saçımın şekli kayboluyor sanki bukleler bozuluyor gibi.. Yardımmmm:KK61:
pantenin var aynısı hatta daha güzeli.

X