Bulaşığı güzel yıkamıyosun tezgahıda güzel silemedin diyen sevgili ?

Bir sürü pot kırıp arkasından “Hı hı hı” diye sırıtan erkek %100 gerçek düşüncesini söylemiştir, şaka falan yapmamıştır. Bu erkeklerin bütün modelleri aynı.
+100 erkekler cidden böyle , saka dedikleri her olayda aslinda gercek düsüncelerini söylerler sonrada iyice sivamamak icin saka yaptim derler :işsiz:
Hayır bunları okadar kibar bir ses yönü ve konuşma şekliyle söylüyoki insan o an farkedemiyo Zaten
kuzu postundaki kurt demek , yerinizde olsam iyi izlerdim davranislarini , söylediklerini. sürekli böyle tatli dilli yilan gibi sokacaksa evlilikte cidden dolup tasiriyor bardagi bu minik olaylar. unutmayin sinekte kücüktür .

😂 bastan savma is yapmamak gerekiyo demek ki boyle adamlar icin degmiyor sanirim zira. 😊

Arkadaşının resmine 5 dk bakması ve sen gibi sanıyodum demesi daha büyük olay yanlız. bulaşık vs hikaye.
arkadaşın çok mu güzel?
erkek elbiseye 5 dk bakar mı ya?
çok beğenmiştir kızı heralde, yerinde olsam hareketlerini bakışlarını gözlemlerim dışarda...
yok ya az düşündüm de yerinde olsam bana ne bununla mı uğraşıcam derim bırakırım valla.

Arkadaşım çok güzel o resimde zaten model gibi çıkmış o yüzden elbisede çok güzel olduğu için göstermek istedim . Dışarda dönüp birine baktığını görmedim sosyal medyadan kızlara fln da bakmaz ama arkadaşıma resmen baktı kaldı aşkım niye bişey demiyorum diyorum dur aşkım bakıyorum elbiseye diyo
Arkadaşının resmine 5 dk bakması ve sen gibi sanıyodum demesi daha büyük olay yanlız. bulaşık vs hikaye.
arkadaşın çok mu güzel?
erkek elbiseye 5 dk bakar mı ya?
çok beğenmiştir kızı heralde, yerinde olsam hareketlerini bakışlarını gözlemlerim dışarda...
yok ya az düşündüm de yerinde olsam bana ne bununla mı uğraşıcam derim bırakırım valla.

Arkadaşım çok güzel o resimde zaten model gibi çıkmış o yüzden elbisede çok güzel olduğu için göstermek istedim . Dışarda dönüp birine baktığını görmedim sosyal medyadan kızlara fln da bakmaz ama arkadaşıma resmen baktı kaldı aşkım niye bişey demiyorum diyorum dur aşkım bakıyorum elbiseye diyo

çok rahatsız bişey en azından saygısından belli etmeseydi beğense bile. yok beğenmedim. evlenirsen çok konu açarsın buraya demedi deme.

Hayirdir o elbiseyi kendisine mi dikecekmis. Bulasigi birak, arkadasini begenmis daha da kotusu bunu belirtmekte sakinca gormemis. Bundan killan bence.

Sen yıka deseydiniz keşke
Arkadaş olayı için de biraz gözlemlemeniz lazım .Birde bu kadar eleştiri yapmasın

Sevgilimle işten geldikten sonra sadece 1 buçuk saat vaktim vardı ve bize misafirliğe gelmişti . Bende işten yeni çıktım birlikte patates kızarttık sucuk yaptım çay demledim hemen oturduk yedik . Çok az vaktimiz vardı bulaşığı hızlı hızlı yıkadım durulamak istedi yavaş yaptığı için ben yaptım ortalığı hızlıca topladım ki birlikte vakit geçirebilelim. Bu olay 1 hafta önce oldu bugun otururken evlilikte yardım etmekten konu açıldı bana senden güzel bulaşık yıkayacağıma da eminim dedi bende ben güzel yıkamıyomuyum dedim çok bastırmıyosun hızlıca yıkıyosun tezgahına düzgün silmiyosun dedi . Bende acele bi şekilde yaptım ki senle vakit geçiriyim keşke mutfağı dip köşe temizleseydim belki gözüne girerdim evlilik kararımı gözden geçirmem lazım çünkü kafamda bik bik şunu şöyle yap bunu böyle yap diyen bi adamı çekemem dedim. Oda ne alakası var şaka yaptım gülerek söyledim acele olduğunu düşünemedim çok haklısın özür dilerim dedi bozuldum ve kafam karıştı ?

Bugun olan bir başka olayı daha istiyorum en yakın kız arkadaşımın eski nişanından kalma bi fotoğrafını gösterdim nişanlılığı için fotoğrafa abartısız 5 dk baktı kaç defa niye öyle baktın kaldım dedim elbiseye bakıyorum dedi . Bu o mu boyu çok uzunmuş dedi evet dedim ben sen gibi bişey sanıyodum dedi sonrada nişanlılığı biraz hali gibi değil mi dedi . Arkadaşımı beğendi mi şimdi bu ben anlamadm siz ne düşünüyosunuz ?
Ver eline kendi yıkadın begenmiyosa
Arkadaşınıda begenmiş dikkatını çekmiş gibi

Benimki de herhalde aa bgn mutfagi toplamissin der 😂😂😂 aynen begenmeyen kendiisi yapsn herseye bz mi kosacaz

Sevgilimle işten geldikten sonra sadece 1 buçuk saat vaktim vardı ve bize misafirliğe gelmişti . Bende işten yeni çıktım birlikte patates kızarttık sucuk yaptım çay demledim hemen oturduk yedik . Çok az vaktimiz vardı bulaşığı hızlı hızlı yıkadım durulamak istedi yavaş yaptığı için ben yaptım ortalığı hızlıca topladım ki birlikte vakit geçirebilelim. Bu olay 1 hafta önce oldu bugun otururken evlilikte yardım etmekten konu açıldı bana senden güzel bulaşık yıkayacağıma da eminim dedi bende ben güzel yıkamıyomuyum dedim çok bastırmıyosun hızlıca yıkıyosun tezgahına düzgün silmiyosun dedi . Bende acele bi şekilde yaptım ki senle vakit geçiriyim keşke mutfağı dip köşe temizleseydim belki gözüne girerdim evlilik kararımı gözden geçirmem lazım çünkü kafamda bik bik şunu şöyle yap bunu böyle yap diyen bi adamı çekemem dedim. Oda ne alakası var şaka yaptım gülerek söyledim acele olduğunu düşünemedim çok haklısın özür dilerim dedi bozuldum ve kafam karıştı ?

Bugun olan bir başka olayı daha istiyorum en yakın kız arkadaşımın eski nişanından kalma bi fotoğrafını gösterdim nişanlılığı için fotoğrafa abartısız 5 dk baktı kaç defa niye öyle baktın kaldım dedim elbiseye bakıyorum dedi . Bu o mu boyu çok uzunmuş dedi evet dedim ben sen gibi bişey sanıyodum dedi sonrada nişanlılığı biraz hali gibi değil mi dedi . Arkadaşımı beğendi mi şimdi bu ben anlamadm siz ne düşünüyosunuz ?
Tepkini koymanı beğendim her zaman böyle ol ki sınırını bilsin arkadaşını beğendiğini sanmıyorum böyle biri gerçekten kıyafetini incelemiş olabilir

Adamın içinde bir tutam Burhan Altintop potansiyeli var gibi,

Süper yıkıyorsun, mükemmel ütülüyorsun, fevkalade pişiriyorsun diyerek yığarsınız ohh.
Benim adamda da var bu huydan bir miktar, genele yardımcıdır zaten beraber temizlik tertip sorun olmuyor ama hususi 3-5 işi öve öve ömürlük kilitledim kendisine.

Diğer kısım için ne desem bilemedim.

Arkadas olayini bilemiyorum ama bulasik konusundaki tavrina bakip genellememek lazim bence. Erkekler sanirim evlenmeyi dusundukleri kadinlarin ev cekip cevirmelerini gozlemliyorlar. Esim biz sevgiliyken yalniz yasardi. Beraber kahvalti yaptigimizda genelde beraber yapardik bulasigi. Bir gun onun acelesi vardi evden cikmasi gerekti, her seyi ben yaptim. Lavaboyu, tezgahi derinlemesine temizledim vs. Soyle bir bakti, ne guzel tertemiz yaptin dedi. Kendisinin yapmadigi ufak detaylari yaptigimi farketmis ve hosuna gitmisti. Ha sonra kendisi yapmaya devam etti. Simdi evliyiz. Ev islerini beraber yapariz, ama ben hala ondan daha detayli yapiyorum. Arada ben laf sokuyorum, sunu iyi yapamamissin, bunu boyle yap, tencere kirli kalmis diye. Olabilir yani boyle seyler. Sirf buna bakarak ayril demek abarti. Esim evlenmeden once ben temizlikci yardimci almaya karsiyim falan derdi. Simdi kendi istiyor daha cok. Erkekler ev cekip cevirme konsunda sagdan soldan duyduklari seylere bakarak sacmaliyor, ama isin icine girince onlar da anliyor. Bu konulardaki dusuncelerinde nasil desem biraz cocuk gibiler. Onemli olan vicdan ve merhamet sahibi olup olmamalari. Sonradan senin acelen oldugu icin bulasiklari hizli yikadigini gordugunde nasil davranacak, asil degerlendirmen gereken o. Yani sen hastayken, acelen varken vs hala ev temiz degil derdine dusmusse evet ayril. Ama sadece bu olaya bakarak genelleme.

X