Bulaşığı güzel yıkamıyosun tezgahıda güzel silemedin diyen sevgili ?

Sevgilimle işten geldikten sonra sadece 1 buçuk saat vaktim vardı ve bize misafirliğe gelmişti . Bende işten yeni çıktım birlikte patates kızarttık sucuk yaptım çay demledim hemen oturduk yedik . Çok az vaktimiz vardı bulaşığı hızlı hızlı yıkadım durulamak istedi yavaş yaptığı için ben yaptım ortalığı hızlıca topladım ki birlikte vakit geçirebilelim. Bu olay 1 hafta önce oldu bugun otururken evlilikte yardım etmekten konu açıldı bana senden güzel bulaşık yıkayacağıma da eminim dedi bende ben güzel yıkamıyomuyum dedim çok bastırmıyosun hızlıca yıkıyosun tezgahına düzgün silmiyosun dedi . Bende acele bi şekilde yaptım ki senle vakit geçiriyim keşke mutfağı dip köşe temizleseydim belki gözüne girerdim evlilik kararımı gözden geçirmem lazım çünkü kafamda bik bik şunu şöyle yap bunu böyle yap diyen bi adamı çekemem dedim. Oda ne alakası var şaka yaptım gülerek söyledim acele olduğunu düşünemedim çok haklısın özür dilerim dedi bozuldum ve kafam karıştı ?

Bugun olan bir başka olayı daha istiyorum en yakın kız arkadaşımın eski nişanından kalma bi fotoğrafını gösterdim nişanlılığı için fotoğrafa abartısız 5 dk baktı kaç defa niye öyle baktın kaldım dedim elbiseye bakıyorum dedi . Bu o mu boyu çok uzunmuş dedi evet dedim ben sen gibi bişey sanıyodum dedi sonrada nişanlılığı biraz hali gibi değil mi dedi . Arkadaşımı beğendi mi şimdi bu ben anlamadm siz ne düşünüyosunuz ?
Ya böyle seylere gülünür gecilir ya .. dert mi ediyorsunuz bunu kendinize .. :olamaz:

Al canım sen yap, tabii ki de benden daha iyi yapabilirsin deeer yemek sonrası sofra toplama bulaşık makinasına dizme ve çay demleme işini kitlerdim, şuan yaptığım gibi:halay:
Ahh ahh bazı şeylerin farkına geç varacaksınız da olan gençliğinize olacak.
Atlamayın öyle herşeye ben yapamıyor muyum diye, evet canım yapamıyorum yardımına ihtiyacım var diyeceksin ki o kadar yorgunluğun üzerine ayacıklarını biraz dinlendirebil

Ayrılmak fazla olur ama en fazla tepki koyarsın yani karışma falan dersin

Bu kadar da abartmasak mı, sen görsen bir şeyi farklı şekilde yaptığını sen de söylerdin

Bak bunu böyle yapsan daha iyi vs gibi

O kadar da eleştiriye kapalı olmayalım bence

Benimki de bana böyle bisey demisti bulasıkla ilgili hic de alınmamıstım. Begenmiyorsa kendi yıkar canıma minnet valla. Yaptığım yemekleri de beğenmiyor sorun degil onu da kendisi yapsın ben yerim her türlü 😂 Ama 5 dk arkadaşımın fotoğrafına baksa ne düşünürdüm bilemiyorum 5 dk neye bakılır ki

Sevgilimle işten geldikten sonra sadece 1 buçuk saat vaktim vardı ve bize misafirliğe gelmişti . Bende işten yeni çıktım birlikte patates kızarttık sucuk yaptım çay demledim hemen oturduk yedik . Çok az vaktimiz vardı bulaşığı hızlı hızlı yıkadım durulamak istedi yavaş yaptığı için ben yaptım ortalığı hızlıca topladım ki birlikte vakit geçirebilelim. Bu olay 1 hafta önce oldu bugun otururken evlilikte yardım etmekten konu açıldı bana senden güzel bulaşık yıkayacağıma da eminim dedi bende ben güzel yıkamıyomuyum dedim çok bastırmıyosun hızlıca yıkıyosun tezgahına düzgün silmiyosun dedi . Bende acele bi şekilde yaptım ki senle vakit geçiriyim keşke mutfağı dip köşe temizleseydim belki gözüne girerdim evlilik kararımı gözden geçirmem lazım çünkü kafamda bik bik şunu şöyle yap bunu böyle yap diyen bi adamı çekemem dedim. Oda ne alakası var şaka yaptım gülerek söyledim acele olduğunu düşünemedim çok haklısın özür dilerim dedi bozuldum ve kafam karıştı ?

Bugun olan bir başka olayı daha istiyorum en yakın kız arkadaşımın eski nişanından kalma bi fotoğrafını gösterdim nişanlılığı için fotoğrafa abartısız 5 dk baktı kaç defa niye öyle baktın kaldım dedim elbiseye bakıyorum dedi . Bu o mu boyu çok uzunmuş dedi evet dedim ben sen gibi bişey sanıyodum dedi sonrada nişanlılığı biraz hali gibi değil mi dedi . Arkadaşımı beğendi mi şimdi bu ben anlamadm siz ne düşünüyosunuz ?
Annesiyle tanistin mi bilmiyorum buyuk ihtimal anasinn genetik kopyasidir kac bence arkana bakmadan kac

Adam gördüğünü söylemiştir belki.
Erkekle alakalı hijyen sorunu olunca söyle tabi diye gaz veriliyor ama adam kadında beğenmediği bir şeyi eleştirince bırak kendi yapsın çok çekersin bundan vs..
Size pissiniz demiyorum ama sizde onda hoşunuza gitmeyen bir şey olunca eleştiri yapıyorsunuzdur mutlaka.

Deseydiniz siz de sen çok yavaş yıkıyorsun evlenince de mi böyle yıkayacaksın gece yatana kadar evin işi bitmez ohoo hızlanman lazım diye

O sevgili benim. Temizlik konusunda hassasım çünkü.
Aynen bunu söyledim sevgilime. "Evlilik kararımı gözden geçirmeliyim" falan demedi hiç. "Nasıl yapayım" dedi, gösterdim. Artık gösterdiğim gibi yapıyor.
O bana söylese ben de alınmazdım. Mükemmel temizlikle bir erkeğin gözüne girmek gibi bir derdim yok çünkü. Ama hassasiyetlerini önemserim.
Bu kadar trip atacak ne var anlamadım.
2. paragrafı hiç anlamadım zaten.

Hic sevmem sizin gibi alingan , osuruktan nem kapan insanlari. Birsey soylemeden once yuz bin kere düşünmek gerekir.

*basligi görüp bir hışım geldim ama konuda kesinlikle sizi hakli gormedim

Sevgilim (eski mi desem) turk degil, turk yemeklerini de coook severdi. Gecenlerde, birkac ayligina yanima gelecek diye manti acmasini bile ogrendim. Normalde hic mutfaga girmezdim, 'o gelince yaparim' diye mutfaktan çıkmaz oldum.
Teleronda dakikalarca o geldiğinde ne lezzetli yiyecekler yiyecegini falan konusurduk...
sonuc olarak geldi. Bir heves cokertme kebabı yapicam, patatesleri kizartirken birazcik yaktim diye aspiratoru, cami, balkon kapisini açtı, yetmedi dis kapiyi acti duman ciksin diye😂 Onu gören evde yangin cikti sanacak.
Ne zaman yemeğe baslayacak olsam "aman yakma" diye uyarmaya baslamasi, yarin da yer diye cok yaptigim makarnayi 'yarin yenecek kadar guzel degil' diye cope dokmesi, 'eve ac gel' mesajima "nolur yemek yapma" diye yalvarmasindan sonra ben de biraktim yemek yapmayi :) Ya o bana yapti ya disaridan yedik...
Simdi konuşmuyoruz ama eger devam etseydik de yemek gorevini seve seve ona verirdim, madem beni begenmiyor.
Sen de boyle celallenmek yerine birlikte olduğunuzda bulasigi ona birakabilirsin. Geri kalanlarla -sofra toplama falan da sen ugrasirsin... ha desen ki hem kendi yapmıyor hem bana karisiyor neyse de...adam belki de cidden senden guzel yikiyordur.
Bir ömür itelersin iste bulasigi,canina minnet

Son düzenleme:
valla bazen eşimde olmamış bu falan der...
ben de artık al sen yıka diyorum....
nadir bulaşık yıkarım.
çamaşırı da o asar...
hatta artık ben bilmiyorum onu yapmayı sen yapıver diyorum :)

X