Tüp Bebek Merkezleri Bursa Bahçeci Tüp bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

Ben seni başka bir forumdan hatırlıyorum biz seninle aynı doktora mı gitmişiz hamiş ben varım 10 haftadayız 11 de olmuş olabilir ben hala şu hafta hesabını çözemedim

Adetin basladimi canım

Merhabalar ben de yarın itibariyle transfer hazırlığına başlıyorum. Dondurulmuş 1 adet 5.gün embriyom var

Merhabalar ben de yarın itibariyle transfer hazırlığına başlıyorum. Dondurulmuş 1 adet 5.gün embriyom var

Hayırlı olsun canim simdiden inşallah sımsıkı tutunur sana güzel haberlerini paylasirsn bizimle

Ben seni başka bir forumdan hatırlıyorum biz seninle aynı doktora mı gitmişiz hamiş ben varım 10 haftadayız 11 de olmuş olabilir ben hala şu hafta hesabını çözemedim
ben seni biliyorum canım diger konudan hamileyim yazmistin maşallah. Ne cabuk gecmis zaman büyümüs bebegin bizler içinde dua et nolur bizede nasip olsun

Evet canım 3.5 yıllık evliyiz sebepsiz inferlite daha önce asilama yaptık ama olmadi inşallah hepimiz içinde hayırlısı ile yavrularımıza kavuşmanıza vesile olan yer olur
İnşallah canim daha fazla beklemeden tez günde ☺

Evet canım 3.5 yıllık evliyiz sebepsiz inferlite daha önce asilama yaptık ama olmadi inşallah hepimiz içinde hayırlısı ile yavrularımıza kavuşmanıza vesile olan yer olur
Asilamanin çok fazla şansının olmadığını söylüyorlar zaten tabi herşey nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…