Tüp Bebek Merkezleri Bursa Bahçeci Tüp bebek Merkezi'nde Tedavi Görenler

Bugün ilaçlara başladım yaklaşık 18 gün sonra da transfer nasipse.. Genelde adetin 15-20 gün sonrası oluyor transfer
Canım birşey soracağım benim sınavlarım var bu transfer günü neye gore belirleniyor her gün hormon testi mi veriyoruz yoksa 18 gün standart mi birde rahim dinlendirme yumurtanın toplandığı ay mi yoksa yumurta toplandıktan sonra bir ay daha bekleniyor mu

Yumurta toplandıkyan sonra ilk adet değil 2. Adetin 2. Veya 3. Günü kontrole gidiliyor yapılan tahlil ve ultrason sonuçlarında Bi sıkıntı çıkmazsa transfer sürecine başlıyorsun

Candyyy bugün kontrolün vardı sanırım bizide haberdar et lütfen hayırlı haberler alırsın inşallah

Transfer günüm belli oldu 20 Mayıs Rahim kalmışlığı 9,3 olmuş gayet iyi dedi doktor, iki tane daha hap bir de progesteron iğnesi başladık

Transfer günüm belli oldu 20 Mayıs Rahim kalmışlığı 9,3 olmuş gayet iyi dedi doktor, iki tane daha hap bir de progesteron iğnesi başladık
Hadi hayırlı olsun canım rabbim hayırlısıyla kucaklarımızı doldursun inşallah
Bu arada yeni ilaçların fiyatı ne kadar tuttu

Hadi hayırlı olsun canım rabbim hayırlısıyla kucaklarımızı doldursun inşallah
Bu arada yeni ilaçların fiyatı ne kadar tuttu
İnşallah canım
1200 tuttu, bir de bugun kapalı ya eczaneler bize bi eczacının numarasını verdiler adama whatsapptan attık reçeteyi biz bahçecideyken direkt oraya getirdiler

İnşallah canım
1200 tuttu, bir de bugun kapalı ya eczaneler bize bi eczacının numarasını verdiler adama whatsapptan attık reçeteyi biz bahçecideyken direkt oraya getirdiler
Hıımmm öyle olursa 5 bine yakın ilaçlar tutmş olucak neyse artık sonucu güzel olsun da feda olsun yavrularımıza

Hıımmm öyle olursa 5 bine yakın ilaçlar tutmş olucak neyse artık sonucu güzel olsun da feda olsun yavrularımıza
Aynen öyle, olsun artık girdik bi yola emeklerimizi karşılıksız bırakmasın rabbim Zaten saymayı bıraktım ben artık o kadar çok oldu ki 3.deneme bi debenim

Kızlarr nasıl gidiyor tedavi süreçleriniz size birşey sormak istiyorum dondurulmuş transfer olucak benimde haziran başlarında adet olucam daha sonra yumurta toplama işlemi olucak Temmuz’da tekrar adet gördüğüm zaman transfer sürecimi başlıcam Ağustosa mı sarkıcak Betül hanımda sizlerin nasıl oldu işlemleriniz ay ay acaba

Merhaba canım bende Betül hanımın hastasıyım 13.haftalık hamileyim Rabbim hepinize pozitif haberler versin minişlerinizin müjdesi canınıza can katsın . Benim sürecim 2020 fiyat listesi ile başladı son bir kez daha gidicem doktor hanıma iki hafta sonra . Benim aşşa yüksek tüm sürecim 30 bine yaklaştı . Çünkü pozitif aldıktan sonra da 12.haftaya kadar iğne ve ilaçlara devam .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…