BURSED günlüğü

Günaydın çıtır olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen güzel bayanlar
ikigündür giremiyorum diyet fena gitmiyor:18: bugünkü menüm:KK47::KK47: kahvaltı çok kötü oldu
annem kahvaltıya geldide
kahvaltı 10:00 1,5 simit 2 dilim peynir 1 brd şekersiz çay
ara: öğlen yemeği yemeyi düşünmüyorum 1 kase yoğurt yiyeceğim 14:00 gibi 15:30 gibide 3 ad ceviz yerim
akşam: 1 tabak taze fasulye 1 brd ayran ve yağsız çoban salata
bakalım bugünüde geçereyim yarın tartılıcam şu simit umarım mahvetmez herşeyi bakalım

ikigündür giremiyorum diyet fena gitmiyor:18: bugünkü menüm:KK47::KK47: kahvaltı çok kötü oldu
annem kahvaltıya geldide
ara: öğlen yemeği yemeyi düşünmüyorum 1 kase yoğurt yiyeceğim 14:00 gibi 15:30 gibide 3 ad ceviz yerim
bakalım bugünüde geçereyim yarın tartılıcam şu simit umarım mahvetmez herşeyi bakalım

mrb :)
bende bayılırım sımıt cay ve peynır uclusune :-) ama sımıtte kı susam ve tabı kı o zaten un=hamur cok kalorısı varmıs gercı zaman zaman o kadarcıkta yemek gerekıor yoksa bellı bır sure sonra ınsanın gozu donuor ve ne var ne yok .... :KK70:

mrb :)
bende bayılırım sımıt cay ve peynır uclusune :-) ama sımıtte kı susam ve tabı kı o zaten un=hamur cok kalorısı varmıs gercı zaman zaman o kadarcıkta yemek gerekıor yoksa bellı bır sure sonra ınsanın gozu donuor ve ne var ne yok .... :KK70:

inanki benimde öyle gözüm döndü ve 1,5 simiti mideye indirdim:KK43::KK43:

annem kahvaltıya geldide
sabah hariç menü harika
sabah yediğin 1,5 simit 5-6 dl etimek büyüklüğünde ekmeğe eşdeğer hatırlatayım

1 haftalık karatay diyeti sonunda (son ikigün hariç pek diyete uyamadım) 0,500 gr vermiş bulunmaktayım 66,5 hala.:KK76: fena değil kusursuz yapsaydım belki 1 kg bile olabilirdi neyse ben bu diyete 1 ay devam edeceğim bakalım sonuç ne olacak
bugünki listem
kahvaltı:KK43:9:00) 2 dilim ekmek 1 domates 1 dilim peynir 1 brd şekersiz çay
ara: yapmadım
öğlen:KK43:14:00) 1 tabak zeytinyağlı barbunya (yağ çok az tabi) 1 su brd yoğurt
ara:KK43:16:00) 10 adet fındık 1 brd yeşil çay
akşam:1 parça biftek 1 kase yoğurt ve yağsız çoban salata

herkese hayırlı günler

herkese günaydınnnn....
bugün oruçluyum menüm şöyle
sahur :KK43:04:30) 3 dilim ekmek 1 domates 1 dilim peynir 5 adet zeytin(küçüklerdi) 1 brd şekersiz çay 3 yemek kaşığı vanilyalı puding:) ve 1 litre su
akşam:KK43:16:54) 4 yemek kaşığı z.yağlı barbunya 1 adet z.yağlı biber dolması 3 adet z.yağlı lahana dolması (bol limonlu tabi) 1 su brd yoğurt
ara:KK43:18:30) 1 ad nar yemeği düşünüyorum

nasıl sizce?

herkese hayırlı cumalar

herkese günaydınnnn....
bugün oruçluyum menüm şöyle
sahur :KK43:04:30) 3 dilim ekmek 1 domates 1 dilim peynir 5 adet zeytin(küçüklerdi) 1 brd şekersiz çay 3 yemek kaşığı vanilyalı puding:) ve 1 litre su
akşam:KK43:16:54) 4 yemek kaşığı z.yağlı barbunya 1 adet z.yağlı biber dolması 3 adet z.yağlı lahana dolması (bol limonlu tabi) 1 su brd yoğurt
ara:KK43:18:30) 1 ad nar yemeği düşünüyorum

nasıl sizce?

herkese hayırlı cumalar

menü gayet güzel tatlim :) allah kabul etsin bu arada :-*

X