Buyuk bır hata yaptım!!!

Onu bende dusunmustum cikar yol gibi geldi ama hem öyle birini bulamadm hemde ilerde cocugun ters biseyi olursa kiza karsi suclu ben olurum sorumlusu ben olurum oyuzden vazgeçtim:KK43:

Ama öle düşünme o ihtimal herzaman var yani sen sadece tanıştıracaksın ama kendi amacından bahsetme kimseye tabiki..baska turlu olmaz o iş arkadaşın senin bir arkadaşınla beraber olsunki seninde onun arkadaşıyla beraber olma hakkın olsun

İmza

Kesinlikle gitme.

Bence ben baska birinden hoslaniyorum de, pesinden dussun.

Umudunu keserse arkadasina senin muhabbetini yapmayi da birakir, boylece konu kapanir. Arkadasi da seni yenge olarak gormez.

Bu mesele unutulur gider, sen de kendi istedigin cocuga yanasirsin :KK34:
Simdi ben desemki kusura bakma baskasindan hoslaniyorum bulusmamiz bana yanlis geldi dersem bana sen benle dalgami geciyosun falan diyebilir gurur yapabilir oyle olursa benm icin cok kotu olur okulu bana zehir eder valla tam cikmazdayim suan :KK43:

Ama öle düşünme o ihtimal herzaman var yani sen sadece tanıştıracaksın ama kendi amacından bahsetme kimseye tabiki..baska turlu olmaz o iş arkadaşın senin bir arkadaşınla beraber olsunki seninde onun arkadaşıyla beraber olma hakkın olsun

İmza
Bunu düşünücem valla ama hic kimsede yokki yapabileceğim soyle dusunuyorumda :/
Cok tesekkur ederim

'Arkadaşım kusura bakma acil bi işim var o gün gelemeyeceğim' diye msj yaz. Böyle konuşursan umudu varsa da kaybeder :)

yaa kusura bakma işim çıktı gelemeyeceğim başka zaman gideriz diye kandır bişey olmaz....

eğer hoşlandığın çocuğun senden hoşlandığını düşünüyorsan biraz onunla ilgilen o zaman canım.....
Yani sürekli erteleyeyim..
Benm hoslandigim cocugunda hoslandigi biri var yani karman cormaniz :)

Yalnız gitmemiz yanlıs anlasılabilir su arkadısa da getirecegim de veya sen arkadasnı getir de.ya da direkt hoslandıgın ark.gelsin de: )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sana tavır alırsa arkadaşını da doldurur diye mi düşünüyosun anlamadım :KK31:
Bırak tavır alıyosa alsın istemediğin bir durumun içine kendini sürükleme
Bu işler nasip kısmet arkadaşı ile olabilirsin belki de neden ilgini belli etmedin ?

Bence iptal etmelisin uydur bişey dedemler köyden geleceklermiş bizde kalacaklar ya da bir arkadaşım bize kalmaya geliyor vs vs sonra gideriz derse de bu aralar çok yoğunum falan dersin daha da ısrarcı olursa açık açık konuşursun bi kere kabul etmiş bulundum ama aslında istemiyordum seni kırmamak için kabul etmiştim senin bana hissettiklerinin bende karşılığı yok malesef dersin çocuk da kendi kendine umutlanmasın.

Diger çocuk senden hoşlanmıyorsa arkadaşıyla sinemaya gitmende bir sıkıntı yok zaten o bunu umursamaz yani.

Sana tavır alırsa arkadaşını da doldurur diye mi düşünüyosun anlamadım :KK31:
Bırak tavır alıyosa alsın istemediğin bir durumun içine kendini sürükleme
Bu işler nasip kısmet arkadaşı ile olabilirsin belki de neden ilgini belli etmedin ?

Hayir bana tavir almasindan cekinmiyorum ama bana sinir olursa okulu dar eder :KK43: çok ugrasir benle
Hoslandigimi belli etmedim cunku hem yakin arkadasi benden hoslaniyor hemde onunda sevdigi biri var😟

Bence iptal etmelisin uydur bişey dedemler köyden geleceklermiş bizde kalacaklar ya da bir arkadaşım bize kalmaya geliyor vs vs sonra gideriz derse de bu aralar çok yoğunum falan dersin daha da ısrarcı olursa açık açık konuşursun bi kere kabul etmiş bulundum ama aslında istemiyordum seni kırmamak için kabul etmiştim senin bana hissettiklerinin bende karşılığı yok malesef dersin çocuk da kendi kendine umutlanmasın.
Eger boyle dersem bana cok kotu tavir alir ve okulu bana dar eder :KK43: sinirli hali cok fena oluyo napicagini kestiremiyorum
ertelesem bi dert direk soylesem bi dert cikmazdayim:KK43:

Diger çocuk senden hoşlanmıyorsa arkadaşıyla sinemaya gitmende bir sıkıntı yok zaten o bunu umursamaz yani.
Ama hani soyle bisey var eger bizaman gelirde bana karsi biseyler hissederse ve ben arkadasiyla bulusmus olursam aramızda bisey olmasi imkansizlasir sonufta flort gibi oluyo cunku ben o cocugun bana karsi olan duygularini bilerek gitmis oluyorum ama eger gitmessem bizaman sonra arkadasi benden soguyabilir yani engeller kalkabilir oyuzden bulusmak istemiyorum:)

Yalnız gitmemiz yanlıs anlasılabilir su arkadısa da getirecegim de veya sen arkadasnı getir de.ya da direkt hoslandıgın ark.gelsin de: )

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Malesef ortak arkadaslarimiz kisitli , ve o arkadasini(benim hoslandigim kisiyi) cagirsa bile gelecegini sanmiyorum cunku tahmin ediyorumki benden hoslanan insan sulu sulu sakalar yapacak sakaya vurarak bana yazacak oyuzden arkadasi o oyle sulu sakalar yaparken yanimizda olmak istemez daha ağır biri cunku:)

Eger boyle dersem bana cok kotu tavir alir ve okulu bana dar eder :KK43: sinirli hali cok fena oluyo napicagini kestiremiyorum
ertelesem bi dert direk soylesem bi dert cikmazdayim:KK43:

Ne münasebet canım okulu bana dar edecek diye zorla sevgilisi mi olacaksın? Boys over flowers izliyorum sandım bi an:KK37: kararlı ol ve korkma.

Bu işlerin yuvarlaması olmaz ya hoşlanmadığını direk söyleyeceksin ya da onun daha fazla yanlış anlamasına izin verip işleri daha da çıkılmaz bir hale getiireceksin, seçim senin.

Ne münasebet canım okulu bana dar edecek diye zorla sevgilisi mi olacaksın? Boys over flowers izliyorum sandım bi an:KK37: kararlı ol ve korkma.

Bu işlerin yuvarlaması olmaz ya hoşlanmadığını direk söyleyeceksin ya da onun daha fazla yanlış anlamasına izin verip işleri daha da çıkılmaz bir hale getiireceksin, seçim senin.
Haha :p okulu dar eder derken oyle dovmez bisey yapmaz zorlamaz da cok takilir laf falan atar sinir hastasi eder cunku bi onceki sevgilisiylede ayni okuldalarms ayrilinca kiza sinir olmuş okadar ugrasmiski kiz okulu birakmis onun yuzunden baska okula gecmis
Ama aynen biran once biseyler yapmam lazim :KK43:

X