Çalışan Kadın Bankamatik mi?

O zaman çalışmayan kadın eşini bankamatik olarak mı görüyor ev işlerinde eşine yardım etmeyen erkegi elestirebiliriz daya özenli davranmali eşine yardımcı olsun diye ama bu yazılarla çalışan kadını küçümsemeyin, benim babam üniversiteyi bitirdiğim yıl vefat etti evimiz kiraydi ve annemin maaşı olmasaydi bildiğiniz sokakta kalmıştık, o gün bu gün karar verdim kesinlikle kendi mesleğimi yapamazsam bile temizlik yapıp yine paramı kazanacağım diye, dünya o farklı pencereden dönmüyor malesef ki bana kalsa eli ayağı tutan herkes çalışmalı eşinin imkanı çok iyi olur ihtiyaç duymaz o zamanda kendini geliştirmeli

Yürekten tebrik ediyorum sizi. Bize söylenecek bir şey kalmamış gerçekten .

Yazınızın altına ben de imzamı atıyorum

bir kaç yıl öğretmenlik yaptığım için öğretmenler konusunda bilgim var.çoğu kadın öğretmen o kadar kendine değer vermiyordu ki.anca para biriktirme peşindeydiler.eve ayda bir alınacak yardımcı kadına verilecek paraya bile kıyamıyorlardı ki çift maaşlıydılar ve ekonomi de bugünkünden kat kat iyiydi.kıyafet takı tatil vs konusunda da aynıydılar.tatil anlayışları memleketlerine gitmekten ibaretti.bekar 30 larını geçmiş kadın öğretmenler de aileleri tarafından kardeşleri tarafından madden sömürülüyorlardı.çok azı çalışıyorum kendi paramın bir kısmını kendi keyfim için mutluluğum için hobilerim için harcarım kime ne kafasında idi.ve sadece onların yüzü mutluluk saçıyordu.gerisi daha okuldan çıkmadan ne pişireceklerinin evi nasıl süpüreceklerinin derdindeydiler.iş çıkışı 2 3 arkadaş bir kahve içeriz bile diyemiyorlardı eşlerinden korkanları bile vardı.çalışan ya da çalışmayan hiç bir kadın hizmetçi köle değildir.keşke bu düzen değişse artık

Cahide eskiden böyle düşünürken şimdi trendyolda saçma sapan şeylerin reklamıyla link veriyor vay be para tatlı geliyor tabi. Gidip sabah kalıp çalışınca köyü kadın okuyorsun ama linkleri dağıtınca cıxx. Artık cidden böyle iman falan diye yazanları okumuyorum bile .

Çünkü fazlaca Anadolu çocuğu olmak sözkonusu. Evet bizim meslekte çok maalesef böyle kadınlar, başka alanlarda var mıdır bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…