Callanetics Egzersizleri

call ilk başlarda zor geliyor ama yapmayınca vicdanı sızlıyor insanın yaptıklarım boşa gitmesin diye bir gayret kalkıp yapıyorsun.

call ilk başlarda zor geliyor ama yapmayınca vicdanı sızlıyor insanın yaptıklarım boşa gitmesin diye bir gayret kalkıp yapıyorsun.

Evet gerçekten zor geliyo ya.baya yanıyo :2: Ama yapıcam yapıcam.hele incelenler falan yazınca dahada bi istekli oluyorum

gerçekten çok işe yarayan bir eğzersiz. ben doğumdan sonra yapmıştım.. 10 saat falan yaptım.. başka bir sitede 100 saati geçenleri tanıyorum. herkeze tavsiye ederim. yanlız kilo vermek için değilde sıkılaşmak için yapılması gereken bir egzersiz.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu call egzersiz videolarını nerden bulabiliriz.bütün sayfaları okudum daha önce verilen linklerde artık çalışmıyor.Malum rapidshair artık çalışmıyor. bana yardımcı olabilirseniz en azından dvd veya vcd satın alabileceğimiz bir adres yada elinde olan varsa bana mesaj atabilir mi.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

google a callanetics egzersizleri yaz. çıkan 7.sayfaya tıkla.orda var :)
Bu arada 2/21 yaptım.devam ediyorum :)

Ben de callene yeni başlıyanlardanım.sabahları leslie akşamları callen yapıyorum.bu arada yeni doğum yaptım iki aylık oğlum var çok yoruyor. bakalım bu tempoya ne kadar dayanacam.ama burda gaza getirici yorumlar okuyunca daha bir hevesleniyorum. inşallah hepimiz çabalarımızın karşılığını alırız.olumlu sonuç alanlar yazmaya ve burdakileri motive etmeye devam etsin.ben de sonuçları alınca yazarım.hep birlikte vereceğiz bu kiloları yılmak yok

Rica ederim.Ben bugün 3/21 yaptım.devam ediyorum.şuan daha kolay geliyo.gittikçe alışıyorum.burda kimse yok sanırım

selam arkadaslar,

bence de cok basarili egzersizler. bende gecen yil düzeli yemek, callanetics ve biraz kosu ile 10 kilo vermeyi basardim...sadece basenlerimden hala sikayetciyim umarim biraz daha egzersiz ise yarar...

birde the bar method diye egzersiler var kizlar. bilyiorum belki de daha önce bahsedilmistir burda. öyle ise kusura bakmayin. bu method aslinda cal den pek farkli degil ama belki biraz daha modern bir video görmek isteyenler olur :)

Call. de çok iyi ilerliyordum, tatile çıktık devam ettim iki gün, 8/21 olmuştu ne iyi derken, yüzerken boynumu incitince ara vermek zorunda kaldım, biliyorsunuz ki bir gün ara veriliyor, bu durumda sıfırdan başlamak gerek. Gene başlayacağım, ama size şunu söyleyim tatilde bolca abur cubur yememe rağmen kilo almadım, aynı kiloda kaldım. Ve bacaklar ve kollar inceldi. Ölçmedim hiç, ama benim de giysilerden anlaşılıyor. Sakın bırakmayın ne olursa olsun, ağrıdan geberseniz de yapın, bence yaparken ağrının sebebi de kendimizi kasmaktan kaynaklanıyor. Herkese motivasyonlar diliyorum bu yolda, bunu ömür boyu yapsam sıkılmam. Kendimize geçici değil, kalıcı alışkanlıklar kazandırmamız gerek, bu callan. tam böyle birşey bence. Devam...

Aman tanrım!
Bacaklar inceliyor mu 8 saatte
Neden ben hala başlamadım ya of
Bir kez 20 dakika kadar yaptım sonra bıraktım bölünce yapmak gelmedi içimden, ertesi gün kollarım ağrıyordu. Tamamını yapsam bilmiyorum ertesi gün nasıl olurdum.

selam ben de call başlayalı 3 gün oldu bugün 3. yü yapıcam kendimi çok iyi hissediyorum.Bu kadar yavaş hareket edip ter attırması müthiş bişey düzenli uygulamayı düşünüyorum.<zaman zaman gelişmeleri burdan paylaşırım birbirimizi motive etmemiz gerek Dolaplarda giyemediğimiz kıyafetleri düşünelim.Sağlıklı hareketli günler

merhaba arkadaşlar, bende indirdim , bir kaç deneme yaptım ama çok zorlandım pes ettim bugünden itibaren her gün düzenli yapmaya başlıyorum ama kesin kararlıyım

azimle yapmalı ve yılmamalıyız.ilk başlarda zor ama sonra alışıyor insan.çalışan kasları hisssediyor.9/21i yaptım bugün...

selam arkadaşlar, uzun zamandır yapıp sonuç alanlara bir sorum olacaktı. şu pelvis hareketlerinin hakkını vererek yapabiliyormusunuz? yoksa ben de mi bi anormallik var anlayamadım.

hepsini yapmak özellikle yeni başlayanlar için oldukça zor ben 1 senedir düzenli pilates, step-aerobik ve yüzme yaptığım halde calla başladığımda ilk gün zorlanmıştım ve ertesi gün hamlık ağrılarım olmuştu.. hiç öncesi olmayanlar için, hareketlere acemilikde olunca gerçekten çok zor. ilk gün hareketleri yarım hatta gerekirse çeyrek sayıda yapmanızı tavsiye ederim 100 yerine 50 yada 20-25 gibi 3-4 günde 100 yapar hale gelirsiniz. 3. günden itibarende kaslarınızdaki hamlama ağrıları kaybolur...

Ramazandan sonra bu şekilde deneyeyim, hiç spor yapmamış değilim aslında ama aralıklı olduğundan sanırım hamlığı atamamış olabilirim.

Kızlar bugün başladım yapmaya,hatta taze bitti...Bacak kaslarım titriyor. :)) 1/21'ini yapmış oldum.
Bu arada ilk başlayışta hareketleri aynen yapmak kesinlikle mümkün değil diye düşünüyorum.Sayıları kendimi zorlamayacak şekilde yaptım.Bu arada ben çıtçıtlı korse atlet giyinerek yaptım.Özellikle göbek ve şu simitler toparlansın istiyorum.
Hepimize derli toplu günler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…