Callanetics Egzersizleri

Başlayamadım :KK37: Pazartesi günü misafir geldi dünden beride rahatsızım :2: kurbandan sonrayamı bıraksam acaba bu spor işini die düşünüorum

24 saatin içinde bir 40 dakika insana dokunmaz canımcım bence bahaneyi bırak ve hemen spora koş:KK1:ertelemeyi çok seviyoruz ben de öyleyim ama idealler olutrudm yılmıcam ben...

24 saatin içinde bir 40 dakika insana dokunmaz canımcım bence bahaneyi bırak ve hemen spora koş:KK1:ertelemeyi çok seviyoruz ben de öyleyim ama idealler olutrudm yılmıcam ben...

tatlım valla çok istiorum ama bünye olarak çok güçsüz hissediyorum kendimi.. o yüzden kendimi toparlıyayım öyle başlıyayım spora diyorum
bide leslie 3 mil 45 dk call da 40 dk sürüo hemen hemen -5+ olabilir :)

Son düzenleme:
tatlım valla çok istiorum ama bünye olarak çok güçsüz hissediyorum kendimi.. o yüzden kendimi toparlıyayım öyle başlıyayım spora diyorum
bide leslie 3 mil 45 dk call da 40 dk sürüo hemen hemen -5+ olabilir :)

valla seni gaza getirmeye çalışıyorum da ben hiç incelme hissetmiyorum10/21deyim daha önce de 14 te bırakmıştım bir hafta ara verdim de çok sıkılıyorum ya sanki gün geçtikçe şişiyorum ben. bacaklarımda incelme yok selülit duruyo hala. ama kendimi de gazlıyorum valla dğüğüne kadar sııkılaşmam gerek...

Kızlar sabahtan beri temizlik yapıyorum,çok yoruldum bugün dinlenme gnü yapıcam valla pazar da calla yaparım değiş tokuş yaptım:KK1:

bende başlamak istiyorum hatta pc ye indirdim ama çok uzun ve çok sıkıcı gibi leslıe gibi hareketli değil ee tabi birazda kasıyo faydasını ciddi anlamda gören varmı başlamaya değermi

bende başlamak istiyorum hatta pc ye indirdim ama çok uzun ve çok sıkıcı gibi leslıe gibi hareketli değil ee tabi birazda kasıyo faydasını ciddi anlamda gören varmı başlamaya değermi

faydasını gören çok olmuş ama ben de bu sefer işe yaramadı sanırım,14. günümü tamamladım.Sıkıcılığı konusunda seninle hemfikirim,ilk 3 4 denemede bilinçli olarak videodan yaparsın,hareketlerin sırasını öğreniyorsun zaten,püf noktaları da aklında kalır,o zaman dizi izlerken falan yap ben öyle yapıyorum değilse tahammül edemiyorum açıkçası; fakat pelvis hareketlerini yalnız bir odada yap çok fena oluyor görüntüsü çünkü:KK1:

bunun bir iyi yönü leslie gibi kan ter içinde bırakmyor insanı,şu soğuk havada her gün duşa giremem valla:KK1:

kızlar günaydın, callaneticsi de çok duydum nereden indirdiniz? bana link yollayabilir misiniz?

bana da leslie sıkıcı geliyo ben biraz evvel yaptım callanetics bu sefer daha kolay yaptım hareketleri ve gerçekten esnediğimi hissediyorum 21 günün sonunda ne olacak merak ediyorum. keşke kendimi ölçecek birşeyim olsaydı somut veri sunmak isterdim size

Önceden yapariyordum callenticsi.. Yeniden baslamam gerek..
Birakinca hemen anliyorsunuz eksikligini, yine eskiye dönüyor vücut.. Cok sinir bozucu

aslinda farketmiyoruz ama sonradan anladim.. eski fitlik kalmiyor..
cok uzun dönem devam edenler icin belki böyle degildir..

benim bugün 15. günüm.kayınvalidemler geldi hazırlıktı bilmem neydi derken saat de geç oldu.Bir de reglim çok sancı çekiourm sanırım bugün kaytarıcam hiç yapmaya halim kalmadı.Sen ne kadar yapmıştın daha önce peki? tek set mi yaptın devam ettirdin mi bir de ölçülerinde değişiklik oldu mu?

benim bugün 15. günüm.kayınvalidemler geldi hazırlıktı bilmem neydi derken saat de geç oldu.Bir de reglim çok sancı çekiourm sanırım bugün kaytarıcam hiç yapmaya halim kalmadı.Sen ne kadar yapmıştın daha önce peki? tek set mi yaptın devam ettirdin mi bir de ölçülerinde değişiklik oldu mu?

Ben callenin yaninda cardio yapmistim, cok faydasini gördüm..
callenticsi uzun süre devam ettiremedim, ama diger egzersizlere devam ettim.
tek set yapmistim..bi zaman sonra insan bikiyor artik

regl dönemi en önemli dönem aslinda, dikkat edersen en fazla kilo verecegin zaman..
bence aksatmayaya calis..

Ben callenin yaninda cardio yapmistim, cok faydasini gördüm..
callenticsi uzun süre devam ettiremedim, ama diger egzersizlere devam ettim.
tek set yapmistim..bi zaman sonra insan bikiyor artik

regl dönemi en önemli dönem aslinda, dikkat edersen en fazla kilo verecegin zaman..
bence aksatmayaya calis..

teşekkür ederim cevabın için canım...ben de call ı farklı zaman dilimlerinde tamamladım bu 3. setim ama hakkaten gına geldi bana böyle yavaş şeylerden pek hoşlanmıyorum. bayramdan sonra leslie ile pilates yapıcam sadece..evet regl dönemi kilo vermek için avantajlı ama ben zati 52 kiloyum :KK1: sıkılaşmaya ve artık şu basenlerimden kurtlmya ihtiyacım var düğüne kadar

teşekkür ederim cevabın için canım...ben de call ı farklı zaman dilimlerinde tamamladım bu 3. setim ama hakkaten gına geldi bana böyle yavaş şeylerden pek hoşlanmıyorum. bayramdan sonra leslie ile pilates yapıcam sadece..evet regl dönemi kilo vermek için avantajlı ama ben zati 52 kiloyum :KK1: sıkılaşmaya ve artık şu basenlerimden kurtlmya ihtiyacım var düğüne kadar

Dimi insana gina geliyor yavas yavas hareketler yoga gibi, o nedenle bende hareketli
ezgersizlerden sasmadim hic. Leslie de cok yavas gelmisti mesela..
Turbo jam diye bi egersiz var ona bi bak, hem dans hem boks gibi cok eglenceli komik de :)
Julian micheals var onun programini uygulamistim..
Bi tane daha vardi, hatirlayinca spora baslamam farz oldu icim gitti resmen
Benimde fazla kilom yok canim 2-3 kilo fazlam var, bunlar en zor giden yaglar iste :))

bana da leslie sıkıcı geliyo ben biraz evvel yaptım callanetics bu sefer daha kolay yaptım hareketleri ve gerçekten esnediğimi hissediyorum 21 günün sonunda ne olacak merak ediyorum. keşke kendimi ölçecek birşeyim olsaydı somut veri sunmak isterdim size

canım özelden mj için teşekkürler :KK16: .. eşim bulmuş indirmiş 2 tane, biri bayaa eski bir video, diğerini yapıyordur herkes diye tahmin ediyorum.. bana biraz zor gibi göründü hareketler, leslie benim için daha uygun şimdilik, biraz daha alışınca call yapabilirim..

X