Callanetics Egzersizleri

cnm öncelikle çok bu çok başarılı bi egzersiz , onu sölemek istiyorum. bikaç ay önce heveslendim ancak devlet yurdunda biras zzordu, bıraktım şimdi üni bitti evdeyim artık başlayım dedim. yarın 3 günüm olucak, ama öncedende kendimce egzersiler yaptığım için çok aşırı zorlanmadım.
1. sen bu sistemle kaslarını uzatıyosun ve 2 egzersiz arası 48 saati geçmemeli. geçerse kaslar tekrar eski haline döner.
2. bnm boyun fıtığm ve düzleşmem var . bu yüzden karın hareketlerini yaparken elimle boynuma destek veriyorum, zaten video nun sonunda bndan bahsediyor, tavsiye ederim
3. ben gün aşırı yapmanı tavsiye etmem, hergün düzenli yapman kaslarının kendini salmaması için çok önenmli. diğer türlü çok ilerleyemesin.
çok yoğun olduğnda en belirgin hareketlere zzaman ayır, 10 dk da olsa yap,,, başarılar cnmm:KK3:

çok teşekkür ederimm tatlımmm şimdi yaptımm vee geldimm:KK8: kendimi çokk iyi hissediyorummm:21: sende gelişmeleri yaz olurmuu merak ediyorumm bende üzenli yapmaya çalışacağımm....

arkadaşlar benim anlayamadığım bir durum var 21 gün uygulanıyor sanırım bu sistem o 21 gün bitince ne oluyor bırakılıyor mu? yoksa belli bi süre ara verip tekrar 21 günmü yapıyoruz? net bi süre yok anladığım kadarıyla?
birde baş sayfalarda 1 gün ara vermekten bahsetmiş arkadaşlar bu sistemi uygulayıp uzun süre devam eden arkadaşlar varsa biraz daha açık bilgilendirebilirlermi bizleri

arkadaşlar benim anlayamadığım bir durum var 21 gün uygulanıyor sanırım bu sistem o 21 gün bitince ne oluyor bırakılıyor mu? yoksa belli bi süre ara verip tekrar 21 günmü yapıyoruz? net bi süre yok anladığım kadarıyla?
birde baş sayfalarda 1 gün ara vermekten bahsetmiş arkadaşlar bu sistemi uygulayıp uzun süre devam eden arkadaşlar varsa biraz daha açık bilgilendirebilirlermi bizleri

aslında istediğin ölçüye gelene kadar yapıyorsun sonrasında günlük 15 dakikalık bir koruma programı var.
forumlarda adet olmuş, 21 gün boyunca 6 gün yapıp 1 gün ara veriliyor. bir şeyi 21 gün tekrarlarsan alışkanlık yapar demiş birisi öyle devam ediliyor. 6 gün yap 1 gün ara ver de kaslar dinlensin diye bir tavsiye, yapılan bir araştırmaya göre böyle yapmak daha verimli oluyormuş. kitapda haftada 3-4 gün yapmaktanda bahsediyor.
biz burda dönem dönem hep birlikte gün sayarak bir birimizi motive ederek 21 günlük setler halinde yapıyoruz. sonra bişey oluyor bırakıyoruz vücut salmaya başlıyor eksikliği hissediliyor vs.. derken tekrar bir gazla gelip yine bu spora sarılıyoruz böyle sürüp gidiyor işte:))

aslında istediğin ölçüye gelene kadar yapıyorsun sonrasında günlük 15 dakikalık bir koruma programı var.
forumlarda adet olmuş, 21 gün boyunca 6 gün yapıp 1 gün ara veriliyor. bir şeyi 21 gün tekrarlarsan alışkanlık yapar demiş birisi öyle devam ediliyor. 6 gün yap 1 gün ara ver de kaslar dinlensin diye bir tavsiye, yapılan bir araştırmaya göre böyle yapmak daha verimli oluyormuş. kitapda haftada 3-4 gün yapmaktanda bahsediyor.
biz burda dönem dönem hep birlikte gün sayarak bir birimizi motive ederek 21 günlük setler halinde yapıyoruz. sonra bişey oluyor bırakıyoruz vücut salmaya başlıyor eksikliği hissediliyor vs.. derken tekrar bir gazla gelip yine bu spora sarılıyoruz böyle sürüp gidiyor işte:))

merhaba, programı indirebileceğimiz bir link mevcutmudur acaba.teşekkürler

2 gündür yapıyorum üst baldırlarımda egzersiz sırasında ve sonrasında ağrı hissediyorum normalmidir ? özellikle topuklar üzerinden kalkarak kalça kıvırılan harekette :)

indireli çok olmuştu ama ilk yapıp bırakmıştım, bir an önce düzenli yapmaya başlamak istiyorum ben deeeeee :KK51:

2 gündür yapıyorum üst baldırlarımda egzersiz sırasında ve sonrasında ağrı hissediyorum normalmidir ? özellikle topuklar üzerinden kalkarak kalça kıvırılan harekette :)

ilk 3 gün ağrı olması normal canım, bildiğin hamlık arısı oluyor,, senin anlattığında ona benziyor. esnemeleri iyi yapmak da önemli sonrasında ağrı yaşamamak için.

evet arkadaşlar 21 günlük programın 6.sını tamamlamış bulunuyorum,ve çevremdeki herkes gözle görülür bir şekilde inceldigimden bahsediyor.karnım toplanmaya başladı,basenler toparlandı,sonuclar inanılmaz,ve insanı çok çok rahatlatıyor,bir süre sonra.
ben 3. ve 4.gün diger g ünlerden dah a çok zorlandım,bunun sebebi çalışması gereken kaslar güçlenerek çalşmaya başlıyormuş ve normalmiş.bunu paylaşan arkadaşa çok çok teşekkür ediyor,şiddetle tavsiye ediyorum.sonuçları paylaşacagım...

evet arkadaşlar 21 günlük programın 6.sını tamamlamış bulunuyorum,ve çevremdeki herkes gözle görülür bir şekilde inceldigimden bahsediyor.karnım toplanmaya başladı,basenler toparlandı,sonuclar inanılmaz,ve insanı çok çok rahatlatıyor,bir süre sonra.
ben 3. ve 4.gün diger g ünlerden dah a çok zorlandım,bunun sebebi çalışması gereken kaslar güçlenerek çalşmaya başlıyormuş ve normalmiş.bunu paylaşan arkadaşa çok çok teşekkür ediyor,şiddetle tavsiye ediyorum.sonuçları paylaşacagım...

Maşallah! Ay lütfen paylaş paylaş da belki benim bu üşengeç popom lütfedip yerinden kalkar da ben de incelip zayıflarım :KK43:

çok sevindim canım, tebrik ederim. ölçü almışmıydın kaç cm incelme var?

Yaklaşık 3 aydır callan egzersizleri yaptım.Bazen zaman zaman aralarda 1-2 gün aksattığım da oldu.Ama hiç bırakmadım.Yapabildiğim her fırsatta yaptım.Etkisine gelince vücudun göbek,sırt,basen,gibi hemen hemen bütün bölgelerinde kesinlikle sıkılaştırıcı ve inceltici etkisi büyük.Kısa sürede güzel bir toparlanma sağlıyor.Ama kilo vermek istiyorsanız kesinlikle yediklerinize de dikkat etmeniz gerek.En azından hamur işi,ekmek,pasta,çikolata ve ya diğer abur cubur şeyleri kesmek gerek.Ayrıca sağlık açısından da güzel bir egzersiz.Kaslarınız rahatlıyor.Ama bu egzersizlerden memnun kalmadığım tek bir şey oldu.Benim göğüslerimi büyüttü.Halbuki göğüslerim zaten büyüktü ve daha fazla büyümesi hiç istemediğim bir şeydi.O yüzden artık yapmayı yeni bıraktım.Göğüsü büyük olanları uyarmak istedim.

benimde bugün 9. günüm oluyor. akşam saatlerinde yapıyorum ilk günlerde gece yatmadan önce yapıyordum ama aşırı uykusuzluk çektiğim için saati biraz daha erkene aldımki hala kolay uyuyamıyorum nedense bana aşırı bi enerji veriyor .)))))) ve sonra sabah uyanmakta zorluk çekiyorum.callanetics e başlamamın asıl sebebi sol dizimde çektiğim ağrıydı tempolu bi egzersiz olmayışı diz ağrımı şiddetlendirmeyeceği izlenimini uyandırmıştı ama malesef pelvis hareketleri ve bu hareketleri yaparken dizlerin bitişik olması durumu aşırı ve eskisinden fazla ağrıya sebep oldu. şahsen bırakmakta istemiyorum fark aşikar ortada :) şimdilik devam edicem bakalım 21. günde durum ne olucak

selam...ben 2 kere denemedim ama yapamadım...sevemedim..leslie ile devam ediyorum...ama yapan arkadaşlarda çok güzel eetkileri var...keşke ben de yapabilseydim...

Yaklaşık 3 aydır callan egzersizleri yaptım.Bazen zaman zaman aralarda 1-2 gün aksattığım da oldu.Ama hiç bırakmadım.Yapabildiğim her fırsatta yaptım.Etkisine gelince vücudun göbek,sırt,basen,gibi hemen hemen bütün bölgelerinde kesinlikle sıkılaştırıcı ve inceltici etkisi büyük.Kısa sürede güzel bir toparlanma sağlıyor.Ama kilo vermek istiyorsanız kesinlikle yediklerinize de dikkat etmeniz gerek.En azından hamur işi,ekmek,pasta,çikolata ve ya diğer abur cubur şeyleri kesmek gerek.Ayrıca sağlık açısından da güzel bir egzersiz.Kaslarınız rahatlıyor.Ama bu egzersizlerden memnun kalmadığım tek bir şey oldu.Benim göğüslerimi büyüttü.Halbuki göğüslerim zaten büyüktü ve daha fazla büyümesi hiç istemediğim bir şeydi.O yüzden artık yapmayı yeni bıraktım.Göğüsü büyük olanları uyarmak istedim.

Hadi canım!! Ay ama olmaz ki ya zaten büyük benim göğüslerim daha da büyümesin küçülsün toparlansın hatta :S
cm olarak büyüme var mı?
toparlanıp dikleşmiş olmasın hani göbek falan gidince daha ortaya çıkmıştır, ağlarım ama büyütüyorsa :18:

selam...ben 2 kere denemedim ama yapamadım...sevemedim..leslie ile devam ediyorum...ama yapan arkadaşlarda çok güzel eetkileri var...keşke ben de yapabilseydim...

beni de leslie bunaltıyor işte kişiden kişiye ne kadar fark ediyor :KK1:
peki kilo verebildin mi leslie ile?

çok ilginç büyümenin calldan olduğuna emin misin? nerdeyse 9 aydır aralar vererek de olsa call yapıyorum, benimde göğüslerim büyüktür ama daha fazla büyüttüğünü söyleyemem biraz toparlanma ve sıkılaşma var(calldanmı diğer egzersizlerden mi bilemiyorum) ama büyüme de küçülme de yok. nekadarlık bir büyümeden bahsediyorsun peki?
bunu duyunca göğüs büyütmek isteyenler bu başlığa hücum edecekler:))

X