Callanetics Egzersizleri

Hadi canım!! Ay ama olmaz ki ya zaten büyük benim göğüslerim daha da büyümesin küçülsün toparlansın hatta :S
cm olarak büyüme var mı?
toparlanıp dikleşmiş olmasın hani göbek falan gidince daha ortaya çıkmıştır, ağlarım ama büyütüyorsa :18:

beni de leslie bunaltıyor işte kişiden kişiye ne kadar fark ediyor :KK1:
peki kilo verebildin mi leslie ile?

canım ilk baladığımda lesliyi daha aktif yaparken daha hzılı kilo veriyordum. ama zaten başta verilen kilolar daha hzılı gidiyor. ama diyet de yapoıyorum sadece leslie değil..ama ciddi bir sıkılaşma var. ölçü almadım rakam veremiyorum ama fark aşikar. annem de kadının sesine bile tahammül edemiyo:KK52:

ya kızlar bişi sorcam internette ıkan linkte tek bi video var 10 yaş genç gör. vs diye tek o linki ve türkçesini indrp 21 gün bu egzersizlermi yapıyoruz başka varmı yoksa :KK53::KK53:En Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleme:
link yollamak yasak diye biliyorum yollayanlarda var yöneticilere sordum cevap gelmedi o nedenle link yollayamıyorum.
googleda
callanetics 10 years younger in 10 hours indir türkçe dublaj
yazıp aratırsanız çıkıyor

kızlaaaarrr ne haldesiniz başlayan yapan yok mu? kaçtasınız, ölçüler neydi ne oldu yokmu paylaşacak kimsee???

ben indirdim bir dosya içinde bir video ve resimler kitaptan sayfalar falan var henüz incelemedim ama yarın inşallah başlayacam bakalım gelişmeleri yazarım..

kızlar Callanetics 10 Year Younger in 10 Hour linki bende mevcut.. yüklemiştim ben rapid.e isteyenler mail adreslerini bana özelden yazsınlar linki mail olarak atayım

dün ındırdım kıtabıyla berber tr dublajlı olarak 1 saatlık bır vıdeo

akşam izlemiştim çok kolay görünüyordu hareketler ben de kalktım sabah hemen yapmaya başladım her ne kadar kolay görünse de bazı hareketlerde zorlandım bu da aşırı kilolu olduğum için çok normal

yalnız bittikten sonra dizlerim feci titriyordu buna rağmen bütün bedenim inanılmaz rahatlamıştı bu gün herzamankinden daha enerjiğim bayıldım açıkcası ve düzenli olarak yapmayı düşünüyorum

ölçülerimi aldım bakalım ne kadar incelme sağlıycam

yalnız ben yanı sıra kosubandında 30dk yürüyorum ve dukan diyetı uyguluyorum 110 kiloydum diyetle 5 kilo verdim yaklaşık 20günde daha da hızlanmam lazım kilo vermede

dün ındırdım kıtabıyla berber tr dublajlı olarak 1 saatlık bır vıdeo

akşam izlemiştim çok kolay görünüyordu hareketler ben de kalktım sabah hemen yapmaya başladım her ne kadar kolay görünse de bazı hareketlerde zorlandım bu da aşırı kilolu olduğum için çok normal

yalnız bittikten sonra dizlerim feci titriyordu buna rağmen bütün bedenim inanılmaz rahatlamıştı bu gün herzamankinden daha enerjiğim bayıldım açıkcası ve düzenli olarak yapmayı düşünüyorum

ölçülerimi aldım bakalım ne kadar incelme sağlıycam

yalnız ben yanı sıra kosubandında 30dk yürüyorum ve dukan diyetı uyguluyorum 110 kiloydum diyetle 5 kilo verdim yaklaşık 20günde daha da hızlanmam lazım kilo vermede

tebrik ederim canım genelde ilkkez deneyenler hep yarıda bırakıyor bizde mutlaka azda olsa yapın dinlene dinlene yapın ama yarım bırakmayın vs.. diyoruz. umarım kısa sürede istediğin kiloya gelirsin. düzenli devam edersen kilo verdikçe sarkma sorunu da yaşamazsın üstelik verdiğin her 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir. ilk 3 gün ağrın olacak hazırlıklı ol ama ondan sonra daha rahat olacak ama hemen daha kolaylamıyor çünkü vücüt gittikçe daha derindeki kaslar daha önce pek kullanmadığın kaslar çalışmaya başlıyor, karnını içeri çekebilme ve içerde tutabilme kapasiten bile değişecek ozaman daha iyi anlarsın.

dukan diyetini bilmiyorum ben hiç belli bir listeyle ve kuralla diyet yapamadım kısıtlanınca normalde yemeyeceğim bişeyde olsa yasak olan şeyi yiyesim geliyor. 20 günde 5 kilo iyi bir rakam ilk başta hızlı kilo veriliyor ama dikkatli olmak ve sağlam adımlarla ilerlemek lazım hızlı verilen kilolar hızlı geri alınıyor. bende yaklaşık 1 senede 83 kilodan 60 kiloya indim sonra korktum daha öncekiler gibi misliyle geri almaktan bu nedenle 1 senedir de kilo verme yönünde bir çabaya girmiyorum sadece kilomu korumaya çalışıyorum ama bu sürede de spora devam ettim(call, pilates ve yüzme) ve şimdi 1 sene önceki halimden bayaa ince görünüyorum..

selam kızlar bende yeni başladım ikinci günüm süper callenetics linkini bana da yollayabilir misiniz.arıyorum günlerdir bulamadım

başlıyorum bırakıyorum,bir ara çok faydasını gördüm aynanın karşısından alamadım kendimi ama:p sonra da sıkılıyorum.sadece şikayetçi olduğumuz bölgenin hareketini yapsak olmaz mı.ya da azmedip yapayım da bu form koruma hareketlerini ne diye aratıyoruz googledan,istediğim ölçüye ulaşınca da 1 saat yapmak zor geliyo,vakit olmuyo daha doğusu.

X