Callanetics Egzersizleri

aksilik olmazsa ben de başlıyorum. geçen hafta başladım ama bırakmıştım. bu sefer yeniden start veriyoruz bakalım ne olacak...

tecrübeli olanlara bi sorum olcak, ben bugün itibariyle 3. yü bitirdim, ama, hani şu kalça hareketlerinden oturup bi bacağını büküp diğerini kaldırıp yukarı aşağı indirdiin hareket var ya, ellerinle de sopayı tutuosun, işte oharekette benim hiçbi yerim ağrımıo sadece sırtım ağrio muhtemelen yanlış yapıorum, onu nası yapiosun yaa bi de nerden destek alıosunuz??

şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

bende bugün başladım ama ben karın hareketlerini yapmıyorum olurmu acaba
ihtiyacın yoksa yapmana gerek yok bence
tecrübeli olanlara bi sorum olcak, ben bugün itibariyle 3. yü bitirdim, ama, hani şu kalça hareketlerinden oturup bi bacağını büküp diğerini kaldırıp yukarı aşağı indirdiin hareket var ya, ellerinle de sopayı tutuosun, işte oharekette benim hiçbi yerim ağrımıo sadece sırtım ağrio muhtemelen yanlış yapıorum, onu nası yapiosun yaa bi de nerden destek alıosunuz??

zamanla alışırsın yapmaya daha yeni tutuncak bi yer bulup orda yap ve sırtının ağırmaması lazım en zor hareketlerden biri yaptıkça doğru yapmaya başlıcaksın
devam et bende başlasam süper olcak ama nerdeee :KK43:

ben daha başlayamadım dün çok yorgundum sızdım kaldım yaa offf

belinizin üst kısmının kalçayla aynı hizada olmasına ve hareketi yaparken pelvisi öne doğru almaya dikkat edin bacaği çok fazla indirip kaldırmayın koltuğa tutunulabilir yada hiç bişey bulamıyosanız elinizden destek alın

ihtiyacın yoksa yapmana gerek yok bence

zamanla alışırsın yapmaya daha yeni tutuncak bi yer bulup orda yap ve sırtının ağırmaması lazım en zor hareketlerden biri yaptıkça doğru yapmaya başlıcaksın
devam et bende başlasam süper olcak ama nerdeee :KK43:

ben daha başlayamadım dün çok yorgundum sızdım kaldım yaa offf

teşekkürler magrenta cevabın için evet benim sorunum basen diyette yapmıyorum cünkü bedenimin üstü küçük zaten iyice zayıflarım diye korkuyorum sadece bu hareketleri yaparak diyette yapmadan basenleri küçültmek mümkünmü bilmiyorum ama bakalım bugün ikinci gün devam. bide basen sorunu olanlar için winsor pilates diye bi video var bacak ve kalça için 20 dakikalık 5.günüm ve hareketler çok güzel tavsiye ederim.

cevaplarınız için çoook teşekkür ederim, bakaklım bu akşam da koltuğa tutunup ole deniyim. 4. günüm olcak. cok azimliim umarım 21 i tamamlarım ve sıkılaşırım :)

hadi bakalım siz de üşenmeyin başlayınn benim ağrılarım gecti bile :)

teşekkürler magrenta cevabın için evet benim sorunum basen diyette yapmıyorum cünkü bedenimin üstü küçük zaten iyice zayıflarım diye korkuyorum sadece bu hareketleri yaparak diyette yapmadan basenleri küçültmek mümkünmü bilmiyorum ama bakalım bugün ikinci gün devam. bide basen sorunu olanlar için winsor pilates diye bi video var bacak ve kalça için 20 dakikalık 5.günüm ve hareketler çok güzel tavsiye ederim.
süpers,in valla burdabasenlerle ilgili bi kaç harektin olduğu yer olucak bi araştır bende özellikle basenlerden kurtulmak istiyorum üst bacaklarım kalın başka sorunum yok biraz göbek oldu kilo alınca offf spora başlamazsam verdiğim kilolarıda alıcam bittim valla ama bu soğukta hiçççç başlıyasım yok valla bakalım bir ara bişilere başlamam lazımm
aynen devam sakın bırakma
cevaplarınız için çoook teşekkür ederim, bakaklım bu akşam da koltuğa tutunup ole deniyim. 4. günüm olcak. cok azimliim umarım 21 i tamamlarım ve sıkılaşırım :)

hadi bakalım siz de üşenmeyin başlayınn benim ağrılarım gecti bile :)

mutlaka bişeye tutun sonra çok zorlanırısın hatuun bu harekette sırtınızın ağrımamasına dikkat edin diodu ilk başlarda yan yatabilirsin tam o şekilde dik duramıyoz malesef sonra zamanla pozisyon oturuyor zaten :)

süpers,in valla burdabasenlerle ilgili bi kaç harektin olduğu yer olucak bi araştır bende özellikle basenlerden kurtulmak istiyorum üst bacaklarım kalın başka sorunum yok biraz göbek oldu kilo alınca offf spora başlamazsam verdiğim kilolarıda alıcam bittim valla ama bu soğukta hiçççç başlıyasım yok valla bakalım bir ara bişilere başlamam lazımm
evet bırakmamak lazım haklısın soğukta zor oluyo ama bi kerede ipin ucunu kaçırdınmı devamı geliyo.o dediğim winsor ile pilatesten ümitliyim baya eğer faydasını görürsem sizlerede iletirim

bayanlar bişey soracağım ben netten callanetics egzersizlerini indirdim..10 saatte 10 yaş gençleş diyor..bale tarzıymış..turuncu mayo giymiş tipsiz bir kadın var o yapıyor..sizin bu 21 gün yaptığınızda o videomu...yoksa başka varmı..

ya onun gibi orantısız olacaksak yapmayalım bari..tövbe yarabbi sabah sabah günaha girdim yaasempatiksalakcinni

evet bırakmamak lazım haklısın soğukta zor oluyo ama bi kerede ipin ucunu kaçırdınmı devamı geliyo.o dediğim winsor ile pilatesten ümitliyim baya eğer faydasını görürsem sizlerede iletirim
bekliyoruz canım güzel haberlerini :)
ve son hallerinden bi foto...

taş gibi hatun taşlaşmıştır o gerçekten heheheh

ben anca haftaya başlayabilirim..leslie yapıp arkasından callan yapmayı düşünüyorum..incelmem lazım..kilom boyuma göre iyi ama daha şişko duruyorum..hiç sıkı değilim..

merhabalar arkadaşlar.bende pazartesiden beri yapıyorum callaneticsi.bendekide şu küçük resimdki videodan.süper callaneticsi indiremedim.linkler hep hata veriyor.aranızda indirebilen varsa anlatabilir mi nasıl indirdiğini????
ayrıca ilk yaptığım gün acayip zorlandım.bacaklarım titredi.hele o pelvis hareketleri yok mu.ne tuhaf.ben daha öncede ebru şallı ile pilates yaptığım için karın egzersizlerinde pekte zorlanmıyorum.sadece boynum ağrıyor.onuda fazla zorlamamak lazım.çok umutluyum bu callan teyzeden.inşaallah 21 gün sonra alırız sonuçları.

X