Callanetics Egzersizleri

merhabalar arkadaşlar.bende pazartesiden beri yapıyorum callaneticsi.bendekide şu küçük resimdki videodan.süper callaneticsi indiremedim.linkler hep hata veriyor.aranızda indirebilen varsa anlatabilir mi nasıl indirdiğini????
Ayrıca ilk yaptığım gün acayip zorlandım.bacaklarım titredi.hele o pelvis hareketleri yok mu.ne tuhaf.ben daha öncede ebru şallı ile pilates yaptığım için karın egzersizlerinde pekte zorlanmıyorum.sadece boynum ağrıyor.onuda fazla zorlamamak lazım.çok umutluyum bu callan teyzeden.inşaallah 21 gün sonra alırız sonuçları.

6 gün yapıp ara veriyosun canım süperi yapmak için 10 saatlik programı kolayca yapabiliyor olmak lazım 6günün sonunda ölçülerini al ve bizede bildir bakalım işe yaramışmı :)

6 gün yapıp ara veriyosun canım süperi yapmak için 10 saatlik programı kolayca yapabiliyor olmak lazım 6günün sonunda ölçülerini al ve bizede bildir bakalım işe yaramışmı :)

merhablar magrenta.ölçülerimi aldım pazartesi günü.6 günüm bitsin sizlerede durumu yazarım.ben zaten süper callanı indiremedim.şu 21 gün bi bitsin bakalım.martın 10 una denk geliyor.ayrıca callaneticsle beraber yürüyüş falanda yapın diyorlar.bende callana başlamadan önce lesli teyzeyle 3 mil yapıyorum.sonrada callanı.pestilim çıkıyor valla.ama bu sefer çok asıldım bu işe.kilo vereceğim inş.

Callanetics videolarını nereden indirebilirim? torrent sitesi olarak bana da yazabilir misiniz? teşekkürler.

ben buldum 1 tane ama doğru mu değil mi bilmiyorum. callanectics 10 years younger 10 hours yazıyor 56 dakika. bu mudur? ve ben bunun altyazısını nerede bulacağım? bu 56 dakikayı 21 gün boyunca mı yapıcam ?

bende var 26 dakika sürüyo bir haftadır yapıyorum diğerini nasıl indiricez kızlar hadi bi yardımcı olun ablanıza

merhabalar arkadaşlar.maalesef kk da link vermek yasak.ama callaneticsi türkçe sitelerde aratırsanız bulursunuz.şahsen ben öle buldum.benm indirdiğim videoda 58 dk. turuncu mayolu callan teyze kendi gibi 7-8 kişiye yaptırıyotr hareketleri.sizinkiyle aynı mı bilmiyorum ama ben bi 21 gün yapacağım.yani önmli olan sonuç alabilmek.10 gün yada 21 gün n fark eder yeter ki yarasın.ben süper callanetics denilen videoyu indiremedim mesela.bu 21 günlük olan bitince ona geçiliyormuş ama indiremedim.çünkü linkler eski sanırım hep hata veriyor.

kızlar hangi callanetics serisini yapıyorsunuz...özellikle bacak ve basen için...a.m./p.m serisi var ben ona başladım çok kısa ve bana hiç etki etmedi gibi anlamadım ya da ben yapamadım hareketleri...hangi seriyi takip ediyorsunuz ve linki nedir yardımcı olursanız çok sevineceğim..

merhablar magrenta.ölçülerimi aldım pazartesi günü.6 günüm bitsin sizlerede durumu yazarım.ben zaten süper callanı indiremedim.şu 21 gün bi bitsin bakalım.martın 10 una denk geliyor.ayrıca callaneticsle beraber yürüyüş falanda yapın diyorlar.bende callana başlamadan önce lesli teyzeyle 3 mil yapıyorum.sonrada callanı.pestilim çıkıyor valla.ama bu sefer çok asıldım bu işe.kilo vereceğim inş.
hadi bakalım merak ediyorum canım inşallah işe yarar bende ya callana ya da lesliye başlıcam en kısa zamanda düğün sezonu nisanda açılıo heheh :)
lınk atın kızlarrrr bulamıyommmmmmmmmm

ben buldum 1 tane ama doğru mu değil mi bilmiyorum. callanectics 10 years younger 10 hours yazıyor 56 dakika. bu mudur? ve ben bunun altyazısını nerede bulacağım? bu 56 dakikayı 21 gün boyunca mı yapıcam ?

kızlar hangi callanetics serisini yapıyorsunuz...özellikle bacak ve basen için...a.m./p.m serisi var ben ona başladım çok kısa ve bana hiç etki etmedi gibi anlamadım ya da ben yapamadım hareketleri...hangi seriyi takip ediyorsunuz ve linki nedir yardımcı olursanız çok sevineceğim..

lınk yasak degıl kızlr oda nerden cıktıııııı
atın lutfen lınk

http://www.************************************

arkadaşlar link vermek yasak bölüm yöneticileri gelip linki siliyor sizi bloklayabiliyor ceza alabiliyosunuz siteye giriş yapamıyorsunuz ayrıca mesajlada atılmıyor virüsvirüs şeklinde geliyor biraz zahmet edip arayın arka sayfaları okuyun uzuuuuuuuuuun zamandır kimse birbirine link göndermedi o şekilde indiren olmadı 2 site var benim bildiğim diyetcenter veya sende zayıfla ikisindede vardı hala var mı bilmiyorum
google a yazın arayın elbet bulunur
kolay gelsin

yasaksa nıe lınk etıketı varbilmiyorumkismile
ben defalarca attım kımsede uyarmadı
o zaman lınk at kaldıılsın
yasak degıl

merhabalar.
haggard senin yaptığın a.m ve p.m. serisi kısaymış ve birini sah birini akşam yapman gerkiyor.ben onu hiç inelemedm.nasıl hareketler var hiç bilmiyorum.ben yaptığım 58. dk. bi video.turuncu mayolu callan teyze yaptırıyor hareketleri.bazı hareketler 100 tekrar bazıları ise 50 tekrar.benm bugün 5. günüm henüz ölçmedim vücudumu.pazartesi inşaallah ölçüp sizlerede bildiririm.eğer yaptığın bölgede yanma hissi olmuyorsa hareketi yanlış yapıyorsun demektir.

lınk yasak degıl kızlr oda nerden cıktıııııı
atın lutfen lınk

valla ben link atmak yasak diye biliyorum.durup dururken banlanmayalım şimdi.hem arkadaş sana site adı bile vermiş.ord linkler var.2 sitedede var.

yasaksa nıe lınk etıketı varbilmiyorumkismile
ben defalarca attım kımsede uyarmadı
o zaman lınk at kaldıılsın
yasak degıl

hadi bakalım merak ediyorum canım inşallah işe yarar bende ya callana ya da lesliye başlıcam en kısa zamanda düğün sezonu nisanda açılıo heheh :)

arkadaşlar link vermek yasak bölüm yöneticileri gelip linki siliyor sizi bloklayabiliyor ceza alabiliyosunuz siteye giriş yapamıyorsunuz ayrıca mesajlada atılmıyor virüsvirüs şeklinde geliyor biraz zahmet edip arayın arka sayfaları okuyun uzuuuuuuuuuun zamandır kimse birbirine link göndermedi o şekilde indiren olmadı 2 site var benim bildiğim diyetcenter veya sende zayıfla ikisindede vardı hala var mı bilmiyorum
google a yazın arayın elbet bulunur
kolay gelsin

oo düğün zamanı geliyorsa hemen forma girmek gerek.yoksa abiyelere giremiyoruz.benmde en az 10 kilo vermem gerek.benmde diyabet tam sınırda bi 10 kilo versem midem küçülse harika olacak.ama beni uzun zamandır görmeyen arkadaşlarım farkı fark ettiler.ben 18 ocaktan beri lesli 3 mil yapıyorum.8 şubattan beri sıkı diyetteyim.inşallah bu sefer olur diye umut ediyorum

allah rızası için biri benimde şu egzersizleri indirmemde yardımcı olabilir mi ???
kahretsin hiç biyerde yok hep ölü link :S :bbo:
kafayı yemek üzereyim lütfen bana yardımcı olun nasıl nerden indiricem bu egzersizleri ???? :a015:

ya biri de bana altyazı atabilir mi özelden 78 sayfayı teker teker okutmayın bana. ben altyazı 2 sitede buldum fakat hata veriyordu o 2 sitede.

ben hareketleri bile bulamıyorumki !! yaa ne olur birileri banada göstersin resimler fln warmıs hani nerdeeeee ??? ne olur yaaaa mafoldumben

ben hareketleri bile bulamıyorumki !! yaa ne olur birileri banada göstersin resimler fln warmıs hani nerdeeeee ??? ne olur yaaaa mafoldumben

arkadaşlar torrentten indirmeyi biliyorsanız öyle indirin..
bende bulamadım rpidden..hep ölü link vardı..uyuz olmuştumj.

X