Callanetics Egzersizleri

nie bırakıosunki elifcim.tabi maksat 21 e tamamlamak.vücüdun yeni alıştı çünkü.tam sıkılaştığı zaman bırakırsan faydası olmaz.

aslında bırakmaya gönlüm razı değil ama leslie 5 mil yapıyorum bir saat o sürüyo bir saat de callan sürünce günde iki saat,bebek olunca bazen bırakasım geliyo işte kararsızım,ebru şallıyla pilates yapıyordum ama callan daha etkili diye ona başladım bilmiyorumki ne yapsam

3/21 bugün yapıldı :)

bişi sorcam kızlar, hani şu bara tutunulan bi ayagı kırıp diğer ayagı arkaya aldığımız pelvisi one doru koyduğumuz kalça hareketi var ya, ben onda koltuğa tutunuorum olmuo masaya tutunuorum olmuo elimden destek alıorum olmuo, yani yaparken kalca bacak kısmımda dier harketlerdeki gibi calistigini hissetmiorum, siz nası yapıosunuz bana bi yardim edin lütfen

kızlar listeyi de yaptık.bi de ara verdiğimiz günler ölçünelim değişiklikleri yazalım daha bi motive oluruz.değişme yoksa yazmayın heeeeeee unuttum ayağına yatın :jeyyar:

google a bakıyorum bi saattir ama video bulamadım buraya link koymak yasaksa özelden göndericek birileri olursa çok sevinirim:)

kizlar merhabalar topik ilgimi cekti ve bayaca baslari okudum ama hepsini biteremedim. bu egzersizleri yapan arkadaslardan yardim istiorm aslinda. soole ki ben gobegimi sıkılastırmak ve bacagimi inceltmek istiorm.topikte bikac kisi kollarinin kaslandigini kalinlastigini yazmisti yannis takip etmediysem. ben kol ve bacaklarimda ekstradan kaslanma olsun istemiorm (cunku zaten kasliyim eskiden profesyonel cimnastik yaptim on kusur sene) cok mu kaslanma oluor?kilo kaybetmeden sadece sıkılasmak icin sizce mantikli mi bu egzersizler? simdiden yardimlariniz icin cok cok tesekkurler bayanssulusmileboshayallersmile

kızlar listeyi de yaptık.bi de ara verdiğimiz günler ölçünelim değişiklikleri yazalım daha bi motive oluruz.değişme yoksa yazmayın heeeeeee unuttum ayağına yatın :jeyyar:

valla ben öle yapıom asıl sonuç 21 günde ortaya çıkıcak bence çünkü hareketleri hala tam anlamıyla doğru yaptığıma inanmıyorum şimdi ölçülüp koysam bişi değişmemişse sonuç iyi olmaz o yüzden bekliom bşiraz daha :)

18.04.2010 pazar günü listesi

magrenta 7/21 yapıldı
psiqo 5/21 yapıldı
moonshine 10/21 yapıldı
snowflake84 17/21 yapıldı
chidoletta 1/21 yapıldı

19.04.2010 pzt günü listesi

magrenta 8/21 yapıldı
psiqo 6/21 yapılmadı
moonshine 11/21 yapılacak ?
snowflake84 18/21 yapıldı
chidoletta 2/21 yapıldı
nepertes 1/21 yapıldı

20.04.2010 salı günü listesi

magrenta 9/21 yapıldı
psiqo 6/21 yapıldı
moonshine 12/21 yapıldı
snowflake84 ara
chidoletta 3/21 yapıldı
nepertes 2/21 yaplacak

21.04.2010 çarşamba günü listesi

magrenta 10/21 yapılacak
psiqo 7/21 yapılacak
moonshine 13/21 yapıldı
snowflake84 19/21 yapılacak
chidoletta 4/21 yapılacak
nepertes 3/21 yaplacak
elif32 13/21 yapıldı

günaydın kızlar herkese iyi sabahlar çok yorgunum çoooookkkk dün 9/21i yaptım hala bazı hareketlerde zorlanıorum özellikle yere oturup bir yere tutunup bacak hareketleri yapıyoruz yaaa sanki hala yapamıyorum gibime gelioo yaa offf

yaw kızlar haftasonu münasebtiyle bi kaç gün bırakcam sanırım şöle kafa dinlemeye gidim diom bişi olurmukiii (((((

Son düzenleme:
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
yalnız arka sayfaları okumak bu kadar mı zor bu kadar mı araştırma yapmak zor gelio anlamıyorum herkes link istio biraz araştırsanız bulacaksınız
google'a "sende zayıfla callanetics türkçe dublaj" yazın ilk çıkan siteye girin en son hali orda var

ahanda benden bir tane daha bende çalışma masası ve sandalyeye tutunuom omuzları serbest bırak dio yaa ben kasılmaktan hareketi yapamıom ki zamanla hareketleri yapacağımı düşünüyorumm daha yeni sonuçta :)

canım 1000 üstünde mesaj var ya, hepsini nasıl okuyalım, bu arada bilgi için teşekkürler aynen dediğin gibi --- "sende zayıfla callanetics türkçe dublaj" yazın ilk çıkan siteye girin--- yazılsa ilk mesaja, en azından yeni araştıranlar tekrar tekrar sormaz aslında:hulya:

hayır tabiki zor gelmiyo.. ben baştan baya bir sayfa okudum ama herhangi bir şey göremedim. ama size cevap yazmak zor gelmiş anlaşılan.. neyse 5 kelimelik elinizi yordunuz helal edin hakkınızı...

bırakma kuzum call hepsinden etkili.kaydirigubbakcemile2

ya canım bende tam yapamıom bu hareketi yapıom da böle canım çıka çıka.doru yapıom mu die de strese giriom.bide bayağı etkili bir hareket o.popoyu direk şekillendiriyor.o yüzden doğru yapmak istiyorum.deniyorum.sayıyıda tam yapamıyorum.70 e geldim mi tıkanıyorum.ama daha yeniyiz ya.heralde alışırız.sempatiksalakcinni

kız ölçülmeyelim moralimiz bozulursa yapmayı bırakırız iyi olmazeyvahedigeldismile
21 gün sonunda ölçülmek daha heycanlı olacak:akannehir
bende yapmaya karar verdim çünkü bugün ölçtüm ve hızla inceldiğimi gördüm
hihoyyyttebrikler canım.bırakmak yok.bende birazdan 7. yapıcamÇok üzgünüm çoook

az önce bende 11/21 oldum,ama artık stil değiştirdim callanı yaparken pop müzik veren bi radyo açıyorum netten hem müzik dinliyorum hem yapıyorum,hareketleri öğrendim nasıl olsa,yalnız bende o çubuğa tutunup ayakları arkaya uzattığımız yerde acayip sıkılıyorum ya belki yanlış yapıyorumdur orasını,birde kızlar özel olacak ama bu callanı yaparken kegel egzersizi yapıyormuşum gibi içim gıcıklanıyo bazı yerlerinde sizde de oluormu öyle

bende yapmaya karar verdim çünkü bugün ölçtüm ve hızla inceldiğimi gördüm
ölçülerini merak etttim bizede söle yawwww :))) nolurrrrrrrrrrr

canım ama senin gibi kaç kişi gelio buraya bilionmu cevap versen dert vermesen dert ilk başları değil sonlara baksan bulurdun yine yeni yeniden yazıp duruoz
bu arada ben 800 küsür sayfa okudum bilgine çünkü odudukça yeni şeyler öğreniosun
hayır tabiki zor gelmiyo.. ben baştan baya bir sayfa okudum ama herhangi bir şey göremedim. ama size cevap yazmak zor gelmiş anlaşılan.. neyse 5 kelimelik elinizi yordunuz helal edin hakkınızı...
heheheh helal olsun hemen indir listeye koşşşş :)))))) sonlardan oku biraz bakalım görcen mi ?

magrenta tam iki ay önce 66 kiloydum şimdi 58 kiloyum,ölçümse yaklaşık iki hafta önce
göğüs 95
bel 93
kalça 97 idi dümdüz bişey yani,bugün ölçtüm
göğüs 92
bel 85
kalça 91 olmuş callana devam yani

iyice çömez yerine koydun beni ha :) baktım canım baktım, son sayfalarada, ilk sayfalara baktım göremeyince yazdım zaten, neyse, ben ebru şallıyla pilates sayfasına gideyim ordakiler daha misafirperver:dilcikar:
dediğim bu bence ilk sayfaya yada ilk mesaja yazılmalı, yoksa daha çook benim gibi gelen olur
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…