Gebeliğe Hazırlık Canım Kızlar Topiği 😍❤😍 (Gezmeyen Tavuklar 😂😂😂😂)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oyyy moonlightım gel sarılalım özleştik 🤗
Ben 7.tüp bebek tedavimle rekora doğru koşuyorum canım 😅😅 10 kilo aldım.. artık bu da olmazsa zayıflama forumlarında beni bulabilirsiniz 🤣
Sen nasılsın? Nasıl geçiyor hayat?
Canimm yaaa😍 MaşaAllah enercine hayranım ve kesinlikle katılıyorum bu enercine çok doğru yapıyorsun. Vazgeçmemen o kadar güzelki aynen devam, senin gibi milyonlarca kadın var hiç pes etmeyip mutlaka birinde tutturan. Kimbilir belki de çok yaklaştın 😍😁😘😘😘

Kızlarrr ben yine hamileyim🥹 isteyen dileyen herkese kolaylıkla nasip etsin Rabbim 🤲💕
Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah, en son aynı ayda hamileydik ama ben genetik rahatsızlıktan dolayı sonlandırmak zorunda kalmıştım maalesef 😢 PGT yaptırdım Allah izin verirse ve bir sorun olmazsa nisan sonu mayıs başı gibi transfer var lütfen dua et bana 🤲🏼🧿

Maşallah canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah, en son aynı ayda hamileydik ama ben genetik rahatsızlıktan dolayı sonlandırmak zorunda kalmıştım maalesef 😢 PGT yaptırdım Allah izin verirse ve bir sorun olmazsa nisan sonu mayıs başı gibi transfer var lütfen dua et bana 🤲🏼🧿
Geçmiş olsun Rabbim tekrarını kolaylıkla ve sağlıkla nasip etsin 🤲🤲🤲❤️❤️❤️ o zaman beni etiketle olur mu 🤗😘 bi de valla hatırlayamadım adını mı değiştin sen

X