Çaresiz hissediyorum

Sözüm sadece size değil. Allah aşkına hanımlar sizden ayrılıp gidenlerin PEŞİNE DÜŞMEYİİİNNNN. ne olur yapmayın.
Keşke söylemek kadar kolay olsa inanın kendime çok kızıyorum, asla hak etmiyor biliyorum ama insanın elinde olmuyor bazı şeyler ben biraz sevgi eksikliğine bağlıyorum bu durumu ne yazık ki küçüklükte alınmamış sevgi yüzünden böyle sevgi kırıntısı görünce kaybetmek istemiyor insan herkes realist olamıyor işte bazıları da böyle duygusal ve yaralı teşekkürler 🙏

Konu sahibi hızlı giden atın b.ku seyrek düşer derler. Boşver ilgilenme ne yaparsa yapsın. Yeni bir ilişki kolay mı ? Onu bekle de demiyorum yanlış anlama. Zaten böyle birisi artık affedilmez. Hayatına bak. O varken neyi ihmal ediyorsan onu yap. Kuaföre git güzelleş kıyafetler al tatile git arkadaşlarınla gez sana iyi gelecek. Allah karşına sevgine layık olanı çıkarsın. Üzülme. Tek yaşayan da sen değilsin. Hepimiz benzer şeyler yaşadık. Geçiyor. Üzüleceksin elbette ama çok koyverme kendini. Hayatın tadını çıkarmaya bak.

O kadar bensin ki... gerçekten bende aynı şeyleri yaşadım ve kendime kızıyorum böyşe bi adam için neden hâla acı çekiyorım neden hâla içimde merhamet var neden hâla gelsin diyorum onu affediyorum diye kendime kızıyorum. Bemde bebek gibi sevilriken buluşma planı yaparken 2 gün içinde aniden terk edildim aniden. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü hiçbişe anlamadım noldu diyorum aslaa mantıklı açıklamalar yok. Sonra engel yedim sonra engel kalktı...sonra salak gibi yazdım tabi. Sonra yine cevap yok sonra yine engel. Madem istemiyosun niye engel kalkıyo sırf sevgi sözcğklerimi duymak için kaldırdı duydu ve doydu geri gitti... yine sevilmeye ihtiyaç duyunca yine gelicek... o kadar çok canım acıyoki yeri yok ama sürekli bitmeyen acı sebepsiz ağlamalar mide bulantısı hayatım bitti hissi bi daha sevemeyeceğim hissi ve bunları 6 aydır yaşıyorum asla azalmadan ne zaman bitcek bende bilmiyorım tek bildiğim ve emin oldupum çook pişman olucak çünkü brnim onu sevdiğüm kadar aslaaaaa sevilmicek beni güçlü tutan tek şey bu. Şimdi sana diyeceğim evet acı çekiuosun ve evet bu acı bitmiyo geçmiyo kim ne derse desin bitmiyo bak 6 aydır bitmiyo tek diyeceğim tek deilsin inan senin gibi benim gibi o kadar çok kadın varki yalnız deilsin senin gibi acı çeken bi sürü kadın var yalnız olmadığını bil istedim. Umarım bir gün iyileşicez ne zamna bilmiyorum ama inşallah iyileşicez 🙏🙏
Lütfen kendinizi harap etmeyin. Biraz dışarı çıkın, biraz sosyalleşin. Zihninizi başka şeylere yönlendirin. 6 ay önemli bir zaman.

Konu sahibi hızlı giden atın b.ku seyrek düşer derler. Boşver ilgilenme ne yaparsa yapsın. Yeni bir ilişki kolay mı ? Onu bekle de demiyorum yanlış anlama. Zaten böyle birisi artık affedilmez. Hayatına bak. O varken neyi ihmal ediyorsan onu yap. Kuaföre git güzelleş kıyafetler al tatile git arkadaşlarınla gez sana iyi gelecek. Allah karşına sevgine layık olanı çıkarsın. Üzülme. Tek yaşayan da sen değilsin. Hepimiz benzer şeyler yaşadık. Geçiyor. Üzüleceksin elbette ama çok koyverme kendini. Hayatın tadını çıkarmaya bak.
Amin inşallah 🙏 çok teşekkür ederim elbet geçicekte işte geçerken senden de bir şeyler götürüyor

Herkese merhabalar biraz uzun yazıcam hakkınızı helal edin. 3 senelik ilişkim yaklaşık 5 ay önce sonlandı ve ben ne yazık ki hâlâ atlatamıyorum. Her anlamda bir birimize sahip çıkan dert ortağı olan iki kişiydik sevgiliden öte çok iyi dosttuk. Ben hayatımda 26 yaşındayım bu arada böyle sevildiğimi el üstünde tutulduğumu hatırlamıyorum aynı şekilde bende daha önce böyle kuvvetli bir duygu hissetmedim kimseye karşı hani derler ya ruh ikizi ruh eşi öyle hissediyordum takii ayrılmak isteyene kadar öncesinde ufak tefek bir tartışma yaşadık ve düzelttik yani ben öyle sanıyordum seni çok seviyorumlar falan havalarda bunları söyledikten sonra tam tanışma yıl dönümümüz de ayrılmak istediğini ve beni artık sevmediğini söyledi hayatımın şokunu yaşadım daha sabah gayet normal konuşurken hani uzaklaşma olur ne bileyim soğukluk olur hissedersin ama pat diye bırakınca dünya başıma yıkıldı sanki inanamadım hemen başka biri mi var dedim inkar etti tabi bitmesin diye çok uğraştım son kez konuşuyor olmak canımı daha çok yakıyordu benim ne halde olduğumu bildiği halde sabahına ağzı kulaklarında fotoğraf paylaştı sanki ben onun sırtında bir kamburdum ve kurtuldu benden öyle bir poz kendimi iyice değersiz hissettim karşımda ki benim tanıdığım sevdiğim adam olamazdı derken 12 gün sonra pat diye engellendim arkadaşımın hesabından baktığımda başka bir kızla fotoğraf ve tarih gördüm daha 12 gün önce bizim fotoğrafımız vardı nerde ne ara ne zaman buldu ne ara unuttu aklım alsa vicdanım kalbim almıyor. Merhametli ve vicdanlı biri olması beni ona çeken bir faktörken hayatında ki en büyük vicdansızlığı bana yaptı. Daha sonra ayrılmışlar benim engel kalktı ve maalesef kendimi tutamayıp yazdım ama karşımda resmen yabancı biri vardı hiç sevmemiş beni onu anladım böyle biri sevilir mi demeyin bende biliyorum sevilmez ama beni aldı gökdelenin en tepesine çıkardı ve sırtımdan yere itti hani neden bitti sevgin ne oldu desemde öyle işte bitti başka hiç bir şey söylemedi hakkımı helal etmiyorum dedim ona bile cevap vermedi ne olmuş olabilir bir anda bilmiyorum bu sorular yüzünden kafayı yiyecek gibi oluyorum ve evet ne yazık ki böyle biri için acı çekiyorum beni umursamayan sevmeyen biri için hâlâ acı çekmeyi kendime yediremiyorum ne zaman geçer nasıl geçer tecrübelerinize çok ihtiyacım var 😪
Bosver gitsin ya... kendini nimetten sanmasına izin verme ne hâli varsa görsün.çivi çiviyi söker demişler...neler unutulmuyor ki..zamanla başkası girer hayatına çok da mutlu olursun.ustune düşme ,sen yazdıkça ağlayıp sizladikca degersizleseceksin bunu bil. Bir şekilde kafanı dağıtmaya bak.

Bosver gitsin ya... kendini nimetten sanmasına izin verme ne hâli varsa görsün.çivi çiviyi söker demişler...neler unutulmuyor ki..zamanla başkası girer hayatına çok da mutlu olursun.ustune düşme ,sen yazdıkça ağlayıp sizladikca degersizleseceksin bunu bil. Bir şekilde kafanı dağıtmaya bak.
Ne yazık ki onun için geç kaldık baya baya kendini nimetten saymasına neden oldum ama olan oldu yapacak birşey yok teşekkür ederim 🙏

Lütfen kendinizi harap etmeyin. Biraz dışarı çıkın, biraz sosyalleşin. Zihninizi başka şeylere yönlendirin. 6 ay önemli bir zaman.
Teşekkür ederim destek için çok haklsıınız inanın konu sahibide bende bunun bilincindeyiz teorikte tamam ama pratikte inanın çok zor. Gittiğimiz bi yer konuştuğumuz bi konu yediğimiz bişe görünce insan hatırlıyo sonra diyosun ki nasıl yani bunlar yalanmıydı şimdi diyosun... tam iyileştim bitti hayatıma dönücem diyosun küçüçük bişe onu o zamnaları hatıtlatıyo hoppp en başa. İnşallah Rabbim karşımıza bize onları unutturacak insanlar çıkarırda bizde bugğnlerimize güleriz. Yoksa inanın bizde fatkındayız bizim düşüncemizin sağlıksız olduğunun ama işte olmuyı ben kendi adıma diyim hassasım biraz çabuk bağlanırım alışkanlıklardan vazgeçemem ama geçicek inşallah atkatcaz ben terapi alıyorum aynu zamanda dua ve namazla şifalanmaya çalılıyorum konu sahibi Marshmallowwws Marshmallowwws sanada öneririm canım. Rabbim karşımıza iyiki diyiceğimiz insanlar çıkarsın. Bzii yarı yolda bırakanlarıda Allaha havale ediyorum. O kadar eminimki benim kıymetimi bilmeden ölmicek. Sende emin ol

Ne yazık ki onun için geç kaldık baya baya kendini nimetten saymasına neden oldum ama olan oldu yapacak birşey yok teşekkür ederim 🙏
Evet bende bazen pişman oluyorum egosunu kaldırdım diye ama yapmasaydım yazmasaydım çabalamasaydım bu kezde (ben kendimi biliyorum) tüm ömür pişman olucaktım ki emek vermedim çabalamadım diye. Şuan en azından içim rahat elimden gelen herşeyi hatta fazlasınj bile yaptım ve olmadı. İçim rahat. Diğer türlü acaba çabalasam yazsam olurmuyduklarla krşkelerle yaşıcaktım. Tamam bi yerleri kalktı ama denedim olmadı diyorum evet gerçkten değmezmiş ben herşeyi yaptım diyorum.

Teşekkür ederim destek için çok haklsıınız inanın konu sahibide bende bunun bilincindeyiz teorikte tamam ama pratikte inanın çok zor. Gittiğimiz bi yer konuştuğumuz bi konu yediğimiz bişe görünce insan hatırlıyo sonra diyosun ki nasıl yani bunlar yalanmıydı şimdi diyosun... tam iyileştim bitti hayatıma dönücem diyosun küçüçük bişe onu o zamnaları hatıtlatıyo hoppp en başa. İnşallah Rabbim karşımıza bize onları unutturacak insanlar çıkarırda bizde bugğnlerimize güleriz. Yoksa inanın bizde fatkındayız bizim düşüncemizin sağlıksız olduğunun ama işte olmuyı ben kendi adıma diyim hassasım biraz çabuk bağlanırım alışkanlıklardan vazgeçemem ama geçicek inşallah atkatcaz ben terapi alıyorum aynu zamanda dua ve namazla şifalanmaya çalılıyorum konu sahibi Marshmallowwws Marshmallowwws sanada öneririm canım. Rabbim karşımıza iyiki diyiceğimiz insanlar çıkarsın. Bzii yarı yolda bırakanlarıda Allaha havale ediyorum. O kadar eminimki benim kıymetimi bilmeden ölmicek. Sende emin ol
Amin canım bende şerde ki hayrı görmeye çalışıyorum vardır Rabbimin bir bildiği yaşattığını yaşasınlar güven verip yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyadada ödeyemezmişsin. İlişki bu başlar biter sorun adam gibi bitirecek cesaretleri olmamasında inşallah buraya gelip geçti diyeceğimiz günlerde olur 😊🙏

Evet bende bazen pişman oluyorum egosunu kaldırdım diye ama yapmasaydım yazmasaydım çabalamasaydım bu kezde (ben kendimi biliyorum) tüm ömür pişman olucaktım ki emek vermedim çabalamadım diye. Şuan en azından içim rahat elimden gelen herşeyi hatta fazlasınj bile yaptım ve olmadı. İçim rahat. Diğer türlü acaba çabalasam yazsam olurmuyduklarla krşkelerle yaşıcaktım. Tamam bi yerleri kalktı ama denedim olmadı diyorum evet gerçkten değmezmiş ben herşeyi yaptım diyorum.
Aynen öyle biliyorum ki bende söylemeseydim hep içimde acaba keşke olacaktı evet bi tarafları kalktı belki ama beni ilgilendirmez artık ben içimden geçenleri söyledim zaten pekte umurlarında olmadığı için takılmamak gerek bunlara

X