Cikmazdayim

Canım senin en ufak bir suçun yok. Bu adam narsist ve kompleksli. Seni kendine bağlamış, hareketleri ile kaygı ve korku psikolojisine sokmuş. Aslında o sensiz yapamaz çünkü duygusal olarak senden besleniyor. Bütün zehrini sana kusuyor, senin ruhunu emiyor. Sen artık hasta olmuşsun. Yaptığı kötülükten zevk alıyor ama daha çok zevk almak için bir üst seviyeye taşımış ve boşanma davası açmış. Senin boşanamayacağını bildiği için açmış, kabul edeceğini düşünse asla açmaz. Bak sen evet boşa alım de, sana yalvarmaya, iyi davranmaya başlayacak. Canım benim sen bitmişsin psikolojik olarak. İnan içim cız etti. Seni nefes alan bir ölüye çevirmiş. Duygusal bağlı olman normal, bundan dolayı seni sömürüyor zaten. Ah bir dönüp gidebilsen. Bu adamdan sana hayır gelmez. Yıllar içinde yavaş yavaş çürütmüş seni. Bu adam değişmez, sadece korkarsa, sana eziyet etmez. Korku haricinde hiç bir şey onu değiştirmez. Sen melek kalpli birisin, inşallah kurtulursun.
Dedikleriniz hepsi harfi harfine dogru herseyde beni sucluyor ben cabaladikca o sucluyor ben altan altikca o sucluyor ufacik seyleri bile o kadar gözünde büyütmüs ki herseyin tek suclusu benim bende gercektne artik tüm hatayi kendimde ariyorum bir kere insafa gelmedi bir kere de demedi miyki bende hataliyim ben sesiz konusuyorum o bagiriyor beni hep sucluyor acdi bosanma davasini zaten kendisi ne yapicami bilmiyorum artik kafayi yemek üzereyim heryerden engelliyim zaten cürütse iyi ya beni öldürdü bu hayattan soguttu artik hic bir sekilde dermanim yok gercekten tükendim yoruldum artik ne yaptim bu kadar bana vicdansiz davraniyor bilmiyorum beni böyle görmekden gercekten zevk aliyor bosanma asamasindayiz hic bir sekilde umrunda deyil resim paylasiyor öyle whatsappden ablamin telefonundan göruyorum hic bisey yokmus gibi

Boşanmak istiyorum diyen insanın sözü ikiletilmemeli. Ayrıca ekonomik özgürlüğünüz varsa boşanmaktan da korkmayın. Bütün hayatınız bu adam olmuş binevi bağımlı olmuşsunuz. evlilik değil bu yılların ve alışkanlıkların yarattığı toksik bir ilişki. Şuan boşanmassanız dahi ileride bu anlatıklarınıza göre bu sözde koca mutlaka sizi boşayacak. şuan siz zaman kaybediyorsunuz eşiniz değil. O erkek inanın ona hiç bir şey olmaz olan size olur. 29 yaşındasınız hayatımızı yeniden kurma şansınız var. Eğer düzgün bir evlilik, anne olmak gibi hayalleriniz varsa bu adamla asla zaman kaybetmeyin kadınsınız zamanınız değerli. Hazır o boşanmak istiyorken kurtulun.

Sosyal çevrenizi olmaması, özgüveninizin yerle bir olmasının sebebi de küçücük yaşınızdan itibaren sizi desteklememesi olmuş. Muhtemelen hep böyle ezdi. Evlenince geçer sandınız ama arttırdı.

Şimdi elinizdeki kağıtları imzalayıp o da kimmiş be deyip yıllardır gerçekleştiremediğiniz kendinizi gerçekleştirin. Terapi desteği de alın.

Değil 29, 59 yaşında olsaydım bile böyle bir kocayla öyle zevkle boşanırdım ki yani o boşanma işi benim için ödül gibi bir şey olurdu. Düşünün bir tümörden kurtulacaksınız. Odağınız hep eşiiniz olmuş. ne hissediyor size nasıl laf sokuyor, neler paylaşıyor canınızı yakmak için vs kendinize çevirirseniz dikkatinizi o kadar anlamsızlaşacak ki sizin için eşiniz. Sonra onu boşamakta onsuz yaşamakta ödül gibi gelecek. Siz ondan kat kat değerlisiniz. Afedersiniz ama çöp gibi bi adam eşiniz. Mutlaka terapi alın, kendi değerinizin farkına varın. İleride kendinize kızacaksınız neden daha erken ayrılmadım diye.

X