Cinnet geçirenleri anlamaya başladım keşke ölse

Ben izin istemedim. Aldım bavulumu İstanbul'a gittim iş buldum, ev tuttum.
Tabi annem de peşimden geldi sonra o ayrı =))
Ay, çocukluğumuzu çürüttü babam..
Hatırlayınca o günleri..
Şimdi görsen bana ölüp bitiyor, geçmiş ola..

Pamuklu şeker istiyorum diye tutturdum küçükken, almadı tabi, ona para mı verilir.
Bu sebeple annemle boşanmanın eşiğine geldiler.
Markete gideriz rezil eder, onu alma bunu elleme..
Ona göre her şey israf.
Kazancı da iyiydi, evleri arabası vardı.
Hastalar bunlar ya... Keşke evlenmeselermiş.

Anlattığınız çok güzel geldi ama nasıl cesaret ettiniz birikmiş paranız vs var mıydı yoksa dan diye mi geldiniz. Ben de 8 şekil kaçmayı istiyorum ama adımı neye çıkarır, peşime düşer bana zarar verir mi diye korkuyorum.

Hikayeler çok benziyor ben de lise sınavına gireceğim dönem babam çikolata almıştı yerken yüzüme bulaştırdım diye alıp yere atmıştı sonra da ne biçim yiyorsun diye bağırmıştı sınavdan önce sjdmdjdnjd ruh hastası

Yok para kazanmaya başlayınca onun parasını da alacağından göndermez öyleleri

Sizi tutan ne izin almak zorunda mısınız. Tamam kıyamet kopar ama kopar ve biter bu durumdan kurtulmak için yanlış bir evlilik yapma riskiniz bile var. Silkelenip kurtarın kendinizi.

Kendimi biliyorum babam gibi birisini gördükten sonra aman evleneyim kafasıyla hayatta evlenmem. Kaçmayı ben de isyiprım ama uya sonra peşime takılır bana zarar verirse güvenemiyorum. İstanbulda tek başıma aldığım maaşla geçinebilir miyim bilmiyorum

Deliriyorum, böyle yemin ederim cinnet geçirenleri, delirenleri artık o kadar iyi anlıyorum ki allahın ruh hastası.

Ev için harcadığı her para ona göre zarar ziyan. Sürekli çalışıyor sürekli günde 12 saat çalışıyor nerdeyse sözde bizim için çalışıyor bize para yetişmediği için çalışıyormuş. Çocuklar pandemiden dolayı okula gitmiyor. Okul masrafı, yurt masrafı vs yok vermiyor. Evde faturaları ödüyor bi. Annem de çalışıyor. Babam aldığı paranın çoğunu birikim hesabına yatırıp kalan parayı beğenmeyince bize bağırmaya başlıyor. Geçen ay eksik maaş almasına rağmen maaşının çoğunu birikim hesabına yatırmış, faturaları bile ödemeye para bırakmamış. Sürekli bi şerlerden ksııp birikim yapıyor ama o parayla hiçbir şey almıyor. Annemin ailesine borç verdi yıllardır geri alamadı parayı. Borcunu iste diyince o parayı alsam size mi yediricem diyor. Sanki dış kapının mandalıyız, çocuklarıyız sözde. Bu akşam da evde bi yere para koymuş o parayı bulamadı bize saldırdı, bu evde bi şeyler dönüyor da anlamıyorum diye. Artık o kadar gözüme batıyor ki bu halleri keşke ölse ya keşke ölse.
Böyle adamlarla yaşamak çok zor bi tane de böyle teyzemin basında var , şampuan, ıslak mendil , tuvalet kağıdı hiçbişey almaz , harclik asla vermez , kadın kendi başına çözüm üretiyordu hep , evine çocuklarına harcamazdı hiç taki en sonunda teyzem sinirden felç geçirene kadar, şimdi yapsa da çok geç, yani demem o ki o adamla yaşamak zorunda değilseniz başka bir yaşam alanı oluşturun kendinize, yoksa en sonunda ya kafayı yersiniz ya da teyzem gibi felç geçirirsiniz sinirden...

Umrunuzds olmayabilir de
Çalışan bir kadının böyle şiddetvari bir adamdan ayrılmaması,maaş kartını vermesi falan akıl alır gibi değil

bunu şuan buraya çalışıyorum eşim şöyle ama çocuğumun mutluluğu için evli kalıyorum diyen kadınlar için yazıyorum

gelecekte cinnet geçirmemek için kendini zor tutan,psikolojik şiddet fiziksel şiddet gören çocuklarınız mı olsun?

Siz okuyor musunuz?
Reşit bir kadınsınız kimsenin iznine ihtiyacınız yok.

Reşitim çalışıyorum. Ama evden gidince peşime düşer mi bana zarar verir mi tek maaşla istanbulda geçinebilir miyim emin değilim

Anlattığınız çok güzel geldi ama nasıl cesaret ettiniz birikmiş paranız vs var mıydı yoksa dan diye mi geldiniz. Ben de 8 şekil kaçmayı istiyorum ama adımı neye çıkarır, peşime düşer bana zarar verir mi diye korkuyorum.

Hikayeler çok benziyor ben de lise sınavına gireceğim dönem babam çikolata almıştı yerken yüzüme bulaştırdım diye alıp yere atmıştı sonra da ne biçim yiyorsun diye bağırmıştı sınavdan önce sjdmdjdnjd ruh hastası
Adını neye çıkarırsa çıkarsın çok mu önemli, peşine düşsün ne olur, en fazla dövmeye kalkar polis çağırırsın, cesur olmazsan ancak buraya konu açarsın

Benim babam bu.

Babalarımız muhtemelen obsesif. Tabi, uzman değilim tanı koyamam ama ben bunun bir hastalık olduğunu düşünüyorum, daha doğrusu kendimi buna inandırıp babamı ancak o şekilde affedebildim.
Çok zor, seni anlıyorum, anca evini yolunu ayırınca kurtuluyorsun.
Nefret ediyorm böyle adamlardan yaa, sizi tebrik ediyorum 😇

Böyle adamlarla yaşamak çok zor bi tane de böyle teyzemin basında var , şampuan, ıslak mendil , tuvalet kağıdı hiçbişey almaz , harclik asla vermez , kadın kendi başına çözüm üretiyordu hep , evine çocuklarına harcamazdı hiç taki en sonunda teyzem sinirden felç geçirene kadar, şimdi yapsa da çok geç, yani demem o ki o adamla yaşamak zorunda değilseniz başka bir yaşam alanı oluşturun kendinize, yoksa en sonunda ya kafayı yersiniz ya da teyzem gibi felç geçirirsiniz sinirden...

Çok geçmiş olsun teyzenize. Benim de sinirden vucudum karıncalanıyor sürekli ve saçma sapan birisi oldum her şeye sinirleniyorum her şeye bağırıyorum ağzımdan normalde demeyeceğim her şey çıkıyor. Erkekler kendilerine zarar olsa keşke ya sadece.

Birikmişim yoktu işsiz güçsüzdüm. Oturduğum odanın gelip ışığını kapatmaya başladı artık, lamba yakma israf diye söylenmeye başladı. Soba yakma battaniye ört, saçını sabunla yıka şampuan dünyanın parası... Gittikçe sapıttı yani. Annemin biraz parası vardı, bana verdi, ev tuttum bi göz oda. 2. el eşya aldım. İlk sene tam bi rezillikti ama çok huzurluydum. Sonra daha iyi bir işe girdim, derken derken oturttum düzenimi. 10 senedir kafam rahat. Tabi, sağ olsun sayesinde ben de biraz cimri bir insan oldum. Parayla ilişkim hala çok iyi değil. Para harcayınca göğüs kafesime öküz oturuyor , eşim de gözüme aşırı müsrif görünüyor. Yahu evde mis gibi yemek var gitmiş dışardan yemek söylüyor, ocak batıran herif , bişey demedim tabi, babam aklıma geldi hemen sustum =))))

Kendimi biliyorum babam gibi birisini gördükten sonra aman evleneyim kafasıyla hayatta evlenmem. Kaçmayı ben de isyiprım ama uya sonra peşime takılır bana zarar verirse güvenemiyorum. İstanbulda tek başıma aldığım maaşla geçinebilir miyim bilmiyorum
Aldığın maaşla aile geçindiren var, kıt kanaat olur belki ama huzurun olur. Kaldı ki zaten kıt kanaat yaşıyorsun

Adını neye çıkarırsa çıkarsın çok mu önemli, peşine düşsün ne olur, en fazla dövmeye kalkar polis çağırırsın, cesur olmazsan ancak buraya konu açarsın

Keşke sadece dövse. Ya öldürürse? Çok sinirli bi tip, ruhsatlı silahı da var. Nasıl göze alabilirim ki

Çok geçmiş olsun teyzenize. Benim de sinirden vucudum karıncalanıyor sürekli ve saçma sapan birisi oldum her şeye sinirleniyorum her şeye bağırıyorum ağzımdan normalde demeyeceğim her şey çıkıyor. Erkekler kendilerine zarar olsa keşke ya sadece.
Aman ha sakın kadın 4 çocukla gencecik yaşta felç kaldı sinirden, sınır hastası etti kadını en sonunda felç geçirdi şimdi adamın tüm parası hastahaneye terapislere gidiyor ama ne çare ..

Birikmişim yoktu işsiz güçsüzdüm. Oturduğum odanın gelip ışığını kapatmaya başladı artık, lamba yakma israf diye söylenmeye başladı. Soba yakma battaniye ört, saçını sabunla yıka şampuan dünyanın parası... Gittikçe sapıttı yani. Annemin biraz parası vardı, bana verdi, ev tuttum bi göz oda. 2. el eşya aldım. İlk sene tam bi rezillikti ama çok huzurluydum. Sonra daha iyi bir işe girdim, derken derken oturttum düzenimi. 10 senedir kafam rahat. Tabi, sağ olsun sayesinde ben de biraz cimri bir insan oldum. Parayla ilişkim hala çok iyi değil. Para harcayınca göğüs kafesime öküz oturuyor , eşim de gözüme aşırı müsrif görünüyor. Yahu evde mis gibi yemek var gitmiş dışardan yemek söylüyor, ocak batıran herif , bişey demedim tabi, babam aklıma geldi hemen sustum =))))

Şu an bizde ışık kapatmalı seviyedeyiz hatta az önce bağırdı ajxnxjdnfj siz mi ödüyosunuz faturaları kapatın ışıkları diye hshshshsh

Sizin adınıza çok sevindim, umarım bu huzurla yaşarsınız hep 💜

Keşke sadece dövse. Ya öldürürse? Çok sinirli bi tip, ruhsatlı silahı da var. Nasıl göze alabilirim ki
Silahı da al kaçarken. Ne diyeyim ki, sen bu korluyla bu çileyi çekmeye devam edeceksin, maaşını vermiyorsundur inşallah ona

Şu an bizde ışık kapatmalı seviyedeyiz hatta az önce bağırdı ajxnxjdnfj siz mi ödüyosunuz faturaları kapatın ışıkları diye hshshshsh

Sizin adınıza çok sevindim, umarım bu huzurla yaşarsınız hep 💜

Diyorum ya hastalar bunlar. insan yaşarken parasını doyasıya yiyemeyecekse içine edeyim ben o paranın.
Millet bizle dalga geçerdi, "babanız ölünce size ne miras kalır bee, bunun şimdi bankalarda ne paraları vardır heeaa" diye sırıta sırıta. Cehennem olsun onun parası. Çocukluğumun içine etmiş.
Gene bir gün böyle cinnet anında Y yenGEnC 'in dediği gibi al eşyalarını çık git. Gerekirse ev arkadaşı bul. Sen kafanda tasarını yap kendine güven gerisi gelir. Sana bir şey diyeyim mi, işine bile gelir evden gitmen, bunlar böyle fenalar, benimki de güya karşıydı da bi göbek atmadığı kaldı evden bi boğaz eksildi diye.

X