Cinnet geçirenleri anlamaya başladım keşke ölse

Taktik vereyim mi elektriği aç, suyu aç, eve ne alinirsa onun hakkını da ye, artık aklına ne gelirse
damarına bas sen bana bakmak zorundasın babamsın evden mi kovacaksın yoksa beni de
Kovdur kendini 😂😂

Cimri biriyle yasamak cok zor babanizinki cimriligide aşmış.sanki parayi mezara goturecek.acaba sizden gizli borcu falan mi var oraya mi oduyor

Benimki de aynı. Bazen düşünüyorum bizi nasıl büyütmüş. Yedik içtik giydik okuduk hepsi Bi masraf nasıl yedirip içirmiş. Şuan o kadar sasıemış halde ki bize gelince çok masraf eyorsunuz diyor (kastettiği mutfak harcamaları) evinde bazen canı cejtiği şeyi almıyor. Ben memlekete gidiyorum konu hep para. Ne koyduk be aldık ne verdik ne satsak ne almalıydı. Şişiyorum. İnsan bir gün sımartmaz mı Ke dini.
Zaten herkesin bir cok sınırı var. Kiminin saglık sebebiyle kiminin dini kiminin maddi sınırları vardır ben bu ölçekte ulasabildiğim ölcide ii yasamak isterim tansiyon kalp şeker yokken yasayalım şu hayatı
Ne için çalışıyoruz ki..
Anneannem der ki it gibi çalışıp at gibi yiyeceksin.
Benim babam da kendini layık görmez hiçbir şeye. Bütün kıyafetleri yırtık pırtıktır, doğru dürüst yemez içmez..
Hakkını yiyemem okul konusunda destek oldu. Okuttu sağ olsun ama ben derece yaptığım halde şehir dışında okutmam memleketinde oku diye şart koştu tabi "tebrik ederim kızım" demeden önce.. Bunu da hiç unutmam..
Değiştiremeyiz artık, böyle kabul etmek lazım. Yaşlandıkça onlara benzemeyelim de.. Benim tek korkum bu çünkü genetik midir nedir çekmişim azıcık =(

Deliriyorum, böyle yemin ederim cinnet geçirenleri, delirenleri artık o kadar iyi anlıyorum ki allahın ruh hastası.

Ev için harcadığı her para ona göre zarar ziyan. Sürekli çalışıyor sürekli günde 12 saat çalışıyor nerdeyse sözde bizim için çalışıyor bize para yetişmediği için çalışıyormuş. Çocuklar pandemiden dolayı okula gitmiyor. Okul masrafı, yurt masrafı vs yok vermiyor. Evde faturaları ödüyor bi. Annem de çalışıyor. Babam aldığı paranın çoğunu birikim hesabına yatırıp kalan parayı beğenmeyince bize bağırmaya başlıyor. Geçen ay eksik maaş almasına rağmen maaşının çoğunu birikim hesabına yatırmış, faturaları bile ödemeye para bırakmamış. Sürekli bi şerlerden ksııp birikim yapıyor ama o parayla hiçbir şey almıyor. Annemin ailesine borç verdi yıllardır geri alamadı parayı. Borcunu iste diyince o parayı alsam size mi yediricem diyor. Sanki dış kapının mandalıyız, çocuklarıyız sözde. Bu akşam da evde bi yere para koymuş o parayı bulamadı bize saldırdı, bu evde bi şeyler dönüyor da anlamıyorum diye. Artık o kadar gözüme batıyor ki bu halleri keşke ölse ya keşke ölse.
Ya kahkaha attım ya
'Bu evde bıseylwr donuyorda anlamıyorum ' laf sokmalara baaaak

X