Cinsellikte kayganlık sağlama

Zihnimde tam o iş esnasında zeytin desenli yağdanlığı sallaya sallaya dökme ihtimaliniz belirdi... :KK43:
Yanlış belirmiş sadece danışmak istemiştim bu konuları zaten konuşamayan Bi insanım ama dalga geçen çok insan oldu gerçekten kırıcı oluyor bazen insanlar

Yanlış belirmiş sadece danışmak istemiştim bu konuları zaten konuşamayan Bi insanım ama dalga geçen çok insan oldu gerçekten kırıcı oluyor bazen insanlar
Aslinda dalga gecmedik, gercekten yanarsiniz. Caniniz acimiyor mu birlesme sirasinda? Cok ciddi soruyorum

Doktor nasıl zeytinyağı dedi ben anlayamadım şuan şaşkınım.. Bu iş için iyi bir kayganlaştırıcı kullanmanız yeterli.. Yani sırf bunun için birşey varken nasıl zeytinyağı dedi yaaa 🥴

Köy yeri canim bundan 36 37 sene öncesinden bahsediyo cahillik 🤷‍♀️ deneme yanilma yöntemiyle buldular heralde😂

Oyle ama nerde yaziyo yumurta pisirip koyun diye nimet sonucta eline yuzune koysa neyse o bolgeye konmasi yanlis görus farkliligi tabiki olabilir saygi duyarim.

Yukarida yazmissiniz ya köy yeri 36-37 sene oncesi o zamanlar hep bu tarz yöntemler uygulanirdi kocakari ilaclari bircok derde deva olmuştur bize suan ters gelsese demek ki o zamanlar normal karsilaniyordu

Oyle ama nerde yaziyo yumurta pisirip koyun diye nimet sonucta eline yuzune koysa neyse o bolgeye konmasi yanlis görus farkliligi tabiki olabilir saygi duyarim.
Nasıl yani yumurta ne oluyor

Allah'ım ya bu git gide yağ içinde yumurtaya dönecek 🤣🤣

Yukarida yazmissiniz ya köy yeri 36-37 sene oncesi o zamanlar hep bu tarz yöntemler uygulanirdi kocakari ilaclari bircok derde deva olmuştur bize suan ters gelsese demek ki o zamanlar normal karsilaniyordu
Karsilanabilir evet buna yanlis demedik zaten. Nimeti o bolgeye koymaya yanlis dedik eminimki ozamanda iclerinden birisi bunu soylemistir. Neyse dedigim gibi dusunce farki olabilir konuyu sabote etmeyelim

Ya arkadaşlar gerçekten kırıcısnız ben doktordan duyduğum Bi şeyi aklıma oturmadı ve danışmak istedim bu kadar gırgır şamataya gerek yoktu yani salata bilmem ne

Kimsenin size birsey dedigi yokki siz neden kiriliyorsunuz insanlarin sitemi tepkisi size yag oneren doktora sizlik birsey yok

Ya arkadaşlar gerçekten kırıcısnız ben doktordan duyduğum Bi şeyi aklıma oturmadı ve danışmak istedim bu kadar gırgır şamataya gerek yoktu yani salata bilmem ne
Salata olayi baska bir konu, eski uyeler anlayacaktir. Sizinle alakasi yok ve dalga gecmek icin de yazilmis bir sey degil. Margaret’in mesajina ithafen yazildi gordugunuz gibi. Zeytinyagini da bir doktorun onermesi beni cidden soka soktu, o kadar kayganlastirici urun varken. Hayir bebe yagini ve hatta hindistancevizi yagini bile mantikli kabul edebilirim ama cok asitli oldugu icin artik cocuk doktorlari tarafinda bebeklerin kafasindaki konaklara bile surmeyin zarar veriyorsunuz diye bas bas bagirdiklari bir seyi size birlesme sirasinda kullanmanizi oneren doktorun aklindan suphe ettim resmen

Kulağa hiç iyi bir fikir gibi gelmiyor. Onun yerine bebek yağı denemek daha mantıklı gibi. Doktorunuza bir de onu danışın.

Doktor nasıl zeytinyağı dedi ben anlayamadım şuan şaşkınım.. Bu iş için iyi bir kayganlaştırıcı kullanmanız yeterli.. Yani sırf bunun için birşey varken nasıl zeytinyağı dedi yaaa 🥴
Önceden kayganlaştırıcı mı varmış doktor eski yöntem söylemiş doğal yöntem

Asla senle dalga geçmedik doktora laflarimiz zeytin yağı faydalıdır iyidir hoştur ama vajina sürülmez çünkü yakıcıdır bunu herkes bilir doktor hangi akla hizmet bunu dedi bilmiyorum

X