Çocuğuma s.. Git diye bağıran kv

Üzülmüyor bana, doğru diyorsunuz 😒bana kimse üzülmüyor hepsi birden üstüme geliyor böyle bi sıkıntı durumunda, haklı olmama rağmen. Gelin olmak iğrenç bişeymiş. Burdan aldığım cesaretle kendi hakkımı en iyi şekilde korucam

Doğru ne kadar uzak o kadar iyi ama maalesef eşimin ailesi hiç gitmemek te olmuyor, uzun bi müddet gitmek istemiyorum sonra artık ne zaman gidersem de fazla konuşmadan yemek temizlik le meşgul olup çabuk evime dönerim diye düşünüyorum, hiç kapılarını açmasam aslında onu hak ediyor ama eşim üzülüyor, bi arkadaşım psikolojik danışman dedi ki kişilik bozukluğu var ruh hastası kadın mümkün olduğunca uzak dur mesafeli ol düzelmez dedi
Allah aşkına artık bir de gidip o kadının evini temizlemeyin. Misafire bile hürmet edilir, size o bile yapılmamış. Siz görev gibi hissedip elinize işe attıkça yüz buluyorlar her şeyi yapmaya. Siz bu olayda dik durduktan sonra gene gidip o evde iş yaparsanız "hah, tamam eskisi gibi devam edebilirim artık" diyecek. Her şeyi boşverin bu bilgi yüzde yüz doğru.

X