çocugunuzun konuşmaya ilkbasladıgı gün söledigi söz

xoxykxux bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
121
2
38
a.s.selamlar arkadslar bebeginizin ilk söyledigi sözleri paylasalım.benim kızıım 9ay karnımda taşımama ,o tarifsiz dogum anınayerimsenibengeceler boyu uykusuz kalmama ve ona yaptıgım tüm emeklere karsılık mükafat olarak tabi ki BABA dedi.:eek:klava: ya sizin cocugunuz ne dedi?

benımkıde baba dedı:) nankor bunlar walla:) ama sonra gonlumu aldı ılk cumlesı "annem beni sevio" oldu duyunca kulklarıma ınanamadım ılk bas bana ole geldı sandım sonra sarkı gıbı butun gun ewın ıcınde "annem benı sevı"(aynen bole dıodu)die dolanmaya basladı .:))

tabı canım saglıklı olsunlarda ne yaparlarsa yapsınlar atsan atılmaz satsan satılmaz bı durumları war:) daha kucukler kımbılır basımıza ne coraplar örecekler:)

benim kızımda ilk olarak baba demişti ve eşimde benimle dalga geçiyordu baba dedi diye.ama olsun üzülmeyin çocukların dillerine ilk zamanlar en yatkın kelimelerdir baba dede mama v.s.ilk cümlesine gelince telefon kayıtlarımda falan var ara sıra kızım açar dinler.''anne banyo yapabilirmiyim''hiç abartmıyorum aynen böyle demişti ve ben çığlık çığla tabi yapabilirsin annecim demiştim.kendisi biraz su delisidirde...tatlicadiarzu

İlk söylediği söz; ''Aç'' oldu..şutarafagitti

Elinde kolonya şişesi vardı(boş) oynuyordu., bana doğru uzatarak açç dedi..:1shok:

Ben de şok olmuş bir durumda, ''tabii hemen '' demiştim..:icecream:

Tam kapıdan çıkıyordum ki anneeee dedi hadi kızım bidaha bidaha anne de deyip durdum ama yüzüme bakıp pis pis güldü....

saolun arkidişler bi sorum olacak
bu lelebelerin altında özel üye sin.yada senn için yorum yapamıyoz yazıyo ya.onlar nasıl öyle artıyo ve yazılar deişiyo.bilmiyorum.cvb lütfennnnnnnnnn

doğduğu gün ağlarken anne dedi ..kimse bana inanmadı ama ben duyduğum kelimenin anne olduğuna eminim hala kulağımda sankiii

Benim büyük kizda ilk baba dedi hala daha 6 yasinda babasinin prensesidir hanfendi gece bazen yanimiza gelir benim yanima yaslanmaz babasinin yanina gider cok düskün ona ama hastalandimi is degisiyor tabi o zaman anne diyorda baska birsey demiyor, besle kargayi iste....:-)

Ufaklikda simdi yavas yavas konusma cabalarinda 1 yasinda sanirsam ilk mama istedi kendine nedense bu ikinciler cok fena oluyor cok bilmis simdiden yandikkk

büyük oğlum Babaa dedi hala babasına çok düüşkün küçükte şimdi yeni yeni çok güzel bastıra bastıra ANNEEE demeye başlad:teytey:

X