çocuklarım için olsa bile eski eşinin yuvasını yıkıp geri dönmesini istermisiniz

çok komik arkadaşlar.. ayıp okumuyorsanız saygı duyun.. orada 12 yaşımdaki kızımın o kadının çocuklarıma neler yaptığı benim neler yapmam gerektği kadın hakediyorsa ..neyswe ya... saygı duyun... cevap yazmayacaksanızda..
burada benim çocugum hüngür hüngür ağlıyor.. ben ne durumdayım.. siz ne yapıyorsunuz..

Bak güzel kardeşim,o zaman çocukların o kadının olduğu eve gitmeyecekler..
Babalarıyla dışarda görüşsünler,kadının yüzünü görmeye gerek kalmaz bu durumda..

Hala kızınızı bahane ediyorsunuz. O adamı aklından çıkaramayan sizsiniz kızınız değil. Siz yanında abuk subuk konuşup psikolojisini bozmazsanız kızınızda babamda babam diye tutturmaz. Durumu kabullenmesine yardım edeceğinize dahada körüklüyorsunuz. Yazık kıza babası annesini yedekte tutmaya çalışıyor annesi desen takıntılı psikolojisi bozuk.

Hala kızınıza bitti istemiyorum demekten çekiniyorsunuz, çünkü bir umut kapısı deyip onu kapatmak istemiyorsunuz.
Adam ister sizinle oynasın ister oynamasın, arada çok şeyler yaşanmış olmayacağını anlayın. Olsa zaten ikinci birleşmede olurdu.
Adam da sizinle oynuyor ayrıca, adam istese bal gibi bırakırdı, yok kadın gelmiş de bilmem ne...
Bakın adam adam değil, kızı hastanede kadının banyosuna kadar muhabbet geliyor, o telefonu çat diye kapatır normal bir insan.

Size tavsiyem ise hemen gidin doktora , bunun bir hastalık olduğunu kabullenin. Alın antidepresanınızı kafanız rahatlasın, zararınız sırf kendinize olsa hadi neyse ama yavrularınıza olan oluyor. Birazcık çocuklarınızı seviyorsanız bu hastalıktan kurtulun.

Yani büyük konuşmayı sevmem ama yerinde olsam şu adamı kendi hayatımdan da çocuklarımın hayatından da çıkarır atarım.
Sen sağlıklı düşünemiyorsun da yazık be o çocuklara ilerde senin gibi başarısız evlilikler yapacaklar aynı sıkıntıları çekecekler.

Son düzenleme:
Onur,Gurur,, haysiyet ayağa kalkın küçücük bir çocuğu malzeme yapmayın.. ve diyinki biz babanla ayrıldık artık birleşemeyiz başka yollar çizdik birbirimize o senin baban, ben senin annen ve ESKİ EŞİNEDE ÇOCUKLARI EVE GETİRMEMESİNİ SÖYLE dışarıda buluşsunlar o kadın senin çocuklarına bakmak zorunda değil... net.

insan hayatını nasıl b.ka sardırır ahanda örnek, ille de arabesk ille de seviyesizlik

Bayılıyorum yorumlarına :)
Ben şimdiden doğmamış olmayan çocuklarım için canımı veririm yani ki evli bile değilim
Bu nasıl iştir anlamadım
Koca daha mı önemli çocuktan ?
Bişi dicem edepsiz kaçıcak zor susuyorum

çok komik arkadaşlar.. ayıp okumuyorsanız saygı duyun.. orada 12 yaşımdaki kızımın o kadının çocuklarıma neler yaptığı benim neler yapmam gerektği kadın hakediyorsa ..neyswe ya... saygı duyun... cevap yazmayacaksanızda..
burada benim çocugum hüngür hüngür ağlıyor.. ben ne durumdayım.. siz ne yapıyorsunuz..

Burda millet neler neler yazdi, sen dinledin mi? Yani velev ki fake degil, madem mesajlar bu kadar degerli, niye herkesin tavsiye ettigi gibi uzman destegi almiyorsun? Niye halen esinin pesinden kosturuyorsun? Burdaki insanlar yoruldu artik ayni tavsiyelerden, sen yorulmadin mi?

Ve bu arada sakin cokcuklari bu olayi mana etme! Ex esine "bir daha bizim olmayan ve hic bir zaman olmayacak iliskimiz icin tek bir laf etmeyeceksin" demek cok mu zor mu? Bir yerde "asil simdi esimin geri dönmesi icin etkileyebiliriz" yazmisin. Yani kizina bu proje'ye ortak etmeye düsünüyorsun. Bu ne bicim annelik? O kiz icin bu ne büyük travma!

Ya bak yine konusuyorum ya, fayda etmeyecegini bile bile. Kardesim bu konuyu kapat, bu siteyi kapat ve uzman destegi al, kizinada al. En azindan zamanini faydali bir sekilde gecirirsi....

Biliyorum yorumum dikkate alinmiycak ama yinede yazicam, cocuklarinizi mahkeme karari disinda babasiyla gorusturmeyin ve mumkunse disarda gorusturun. O eve gondererek cocuklarinizin psikolojisini iyice bozuyorsunuz. Amaciniz kadinin huzurunu bozmak ama olan cocuklariniza oluyor.. Artik kizlarinizla birlikte mutlu ve huzurlu bi yasam kurun birakin eskiyi ve gelecek ile ilgili guzel planlar yapin. . Farzedinki eski esiniz öldü !!! Hayatta hic bir sey evlatlarinizdan degerli diil, bunu hic unutmayin ve cikin artik bu sacma sapan psikolojiden lutfen. Allah yardimciniz olsun !!

Söyleyin lütfen söyleyin
Söyleyecek misiniz ?
Hiçbir aklı başında kadın size söylemeyin demez
Gerçekten söyleyecek misiniz ?
evet
o adamada artık gelsende istemiyroum. git defol diycem.. çocuguma da umut verme..çünkü gelsende istemiyorum diycem.. yeter artık bizimle oynadığı.. benim gözümü kör etti kör.. aynen kadınla zorlamı sevişıyo.. zorlamı tatile gidiyo.. hastanede kes sesini diyip tlf.kapatabilirdi.. yeter ya.. herkes çok haklı

sen bu adama takıntılısın hala bizimki diyorsun...o sizinki değil onun bir ailesi var...sorumluluklarını yapar eder sen karışma hayatına çoluğuna çocuğuna bak..kimsenin dini sizi ilgilendirmez ayrıca...

Bence 12 yaşında olanı fitle kadını bunaltsın kadın dayanamayıp bağırsın sonra kızın baba babaaa diye haykırsın birbirlerine girsinler

tam o anda sen devreye gir aahh ah kadınlarda sabır mi kaldı ben maaş kartımı eline verirdim yatakta bastım affettim ama bak bu kadına ne kadar rererö ne kadar sevimsiz ne kadar ben değil

evet
o adamada artık gelsende istemiyroum. git defol diycem.. çocuguma da umut verme..çünkü gelsende istemiyorum diycem.. yeter artık bizimle oynadığı.. benim gözümü kör etti kör.. aynen kadınla zorlamı sevişıyo.. zorlamı tatile gidiyo.. hastanede kes sesini diyip tlf.kapatabilirdi.. yeter ya.. herkes çok haklı

Çok güzel
KıZınızı kurtarın nolur
O yaşlarda yaşananlar unutulmaz
İkinizden de nefret edecekler yakında

Öfff okudukça içim şişti valla,
İnsanın kendine ettiğini düşmanı edemezmiş.
Kendini küçük düşürüyor,çocuklarını da perişan ediyorsun.
12 yaşındaki kızın senden nefret edecek ileride demedi deme.

Hicbir karakterli adam, yeni esiyle yasadiklarini eski esine anlatmaz. En ince detayina kadar biliyosunuz aralarindaki iliskiyi. Adam tum ozelini sana anlatmis.

Hicbir karakter sahibi adam esini birbaskasina kotulemez. Hele evleneli 3 ay olmus. O kadinin 2. Evliligi. Kimbilir ne umutlarla he hayallerle evlebdi. Kimbilir eski evliliginde ne hayal kirikliklari yasadi.

Sizin dusunceaiz esiniz yuzunden yeni evli bir kadinin,eski esi yuzunden yuvasi yikilacak. Ki yikilmaya da bilir cunku adam cok usta. Ne sis yansin ne kebap tarzinda bir hayat aurmek istiyor ve suruyor.

Bir de acindiriyor. Ne yaptik biz bilmemne falan diye...

Kadin, bastan boyle konusmamistik,boyle boyle yapacaktin hani.. Dedigine gore o kadina verdigi sozleri de tutmamis.

Eski eşinizin sizinle bu kadar detaylı dertleşiyor olması ve sizin de bunları dinliyor olmanızı doğru bulmadım. Sizin yerinizde olsam eşinle arandaki sorunu bana anlatma banane senin eşinle arandaki sorunlardan der ağzını kapatırdım. İkinci bir şey de lütfen ama lütfen çocuklarınızın psikolojisini daha fazla bozmayın. Bu nedir babası size dönücem demiş sonra karısıyla barışmış. Eğer aklı başında bir anneseniz eski eşinize biz ayrıldık ve sen artık bir başkasıyla evlisin. Eşinle aranızda ne sorun yaşarsanız yaşayın bunu çocuklarıma aksettirmeni istemiyorum, hele de çocuklara size dönücem az kaldı gibi cümleler kurma diye ikaz etmeniz gerekiyor. Üçüncüsü de kızınıza oruç tutma konusunda baskı uygulamayın, başkalarının inançlarını da eleştirmeyin. Çünkü bir sürü şey yazıp sonra da saygı duyuyorum beni ilgilendirmez demeniz olmuyor.

Eski eşinizin sizinle bu kadar detaylı dertleşiyor olması ve sizin de bunları dinliyor olmanızı doğru bulmadım. Sizin yerinizde olsam eşinle arandaki sorunu bana anlatma banane senin eşinle arandaki sorunlardan der ağzını kapatırdım. İkinci bir şey de lütfen ama lütfen çocuklarınızın psikolojisini daha fazla bozmayın. Bu nedir babası size dönücem demiş sonra karısıyla barışmış. Eğer aklı başında bir anneseniz eski eşinize biz ayrıldık ve sen artık bir başkasıyla evlisin. Eşinle aranızda ne sorun yaşarsanız yaşayın bunu çocuklarıma aksettirmeni istemiyorum, hele de çocuklara size dönücem az kaldı gibi cümleler kurma diye ikaz etmeniz gerekiyor. Üçüncüsü de kızınıza oruç tutma konusunda baskı uygulamayın, başkalarının inançlarını da eleştirmeyin. Çünkü bir sürü şey yazıp sonra da saygı duyuyorum beni ilgilendirmez demeniz olmuyor.

adam nasıl yem atacağını biliyor, çünkü 2 defa aldattığı halde (birinde direkt yatakta basılmış) kendisine koala gibi yapışan eski karısını tanıyor.. konu sahibinin yanında arabeske bağlayıp evde karısıyla cilve eşliğinde kahve içip çikolata yiyor.. konu sahibi de hala bir umut bu yuvayı yıkarım diyor ama yıkılan kendisi henüz farkında değil.. dediğim gibi bir gün sap gibi kaldığında aklı başına gelecek ama iş işten geçecek..

X