çok ani oldu patronumla ilişki yaşadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
dün açtığım konuyu bilenler vardır kendimi tutamadım çok uzun zamandır yolunu dolaylı yollarla yapan patronumla ilişki yaşadım yarın işe nasıl gidicem hiçbirşry yaşanmamış gibimi yapmalıyım ay bu daha çok yakama yapışmaya kalkmasın bide kızlar başıma belamı aldım acaba

trol vs diyen lütfen uzak dursun arkadaşlar fazlasıyla ciddiyim makara yapıcak halim yok gerçekten
Bir günde bu kadar gelişme nasıl yaşandı, şaşkınlık içerisindeyim.Patron hazırda mı bekliyordu 🤔?

Tabii ki zaten o taraklarda bezi olanlar resmi resmi fingirdeşmez. Kızımız çok ahlaklı bir kız. Böyle şeyler deprem gibi, sel gibidir. Ani olur ve bittikten sonra anlar insan. Halbuki ani olmasa hiç o toplara girmeyecekti belkide
Asla yapar mı bu asla bizim bildiğimiz kızlardan değil aslaaaaa yaşıtlarından farklı olgun resmi cilveleşmeyi biliyor en azından biz biliyor muyuz yok bizde var sorun

dün açtığım konuyu bilenler vardır kendimi tutamadım çok uzun zamandır yolunu dolaylı yollarla yapan patronumla ilişki yaşadım yarın işe nasıl gidicem hiçbirşry yaşanmamış gibimi yapmalıyım ay bu daha çok yakama yapışmaya kalkmasın bide kızlar başıma belamı aldım acaba

trol vs diyen lütfen uzak dursun arkadaşlar fazlasıyla ciddiyim makara yapıcak halim yok gerçekten
Hiç yazasim gelmedi ya trol trol diye bağırıyor konuların. Uzak durun yazdığın için yorum yapıyorum😅 bir metresin hikayesi adlı çalışmanda başarılar😂

Şöyle olmuş, patron 360 derece dönünce yine başladığı noktaya geldiğini farketmiş. Sonra bu kısır döngü içinde hanım kızımız cihazın suyu, makinanın yağı derken hazır yenge de ağda yapıyor yan odada.... böyle işte.
güzellik salonunda ağdanın ne işi var microblading seansı vardı buarada

Bir günde bu kadar gelişme nasıl yaşandı, şaşkınlık içerisindeyim.Patron hazırda mı bekliyordu 🤔?
Patrona resmi resmi bakış atmış. Bakışın içeriğinde girişler serbest yazıyordu herhalde. Patron da uzun süredir vize bekliyordu herhade. Avrupa görmüş Suriyeli gibi karı karı diye aniden oturum izni oh mutlu son. Bekaret nasıl kaybedilir, Bir aldatma hikayesi- Yazan poppieçulyo

Karısı yan odadayken patronla mı beraber oldun?
Dün açtığın konuda sevgilimle cinsellik yaşamıyoruz yazdın ama evli patronunla yaşadın? Sebep?
çünkü sevgilimin böyle bir isteği olmadı bende ona karşı çok hissetmedim yalan söyleyemem yan odada falanda değil ayrıca mutfak ve patronun odası üst katta yan odada bile olsa ne farkeder yani şimdş

Patrona resmi resmi bakış atmış. Bakışın içeriğinde girişler serbest yazıyordu herhalde. Patron da uzun süredir vize bekliyordu herhade. Avrupa görmüş Suriyeli gibi karı karı diye aniden oturum izni oh mutlu son. Bekaret nasıl kaybedilir, Bir aldatma hikayesi- Yazan poppieçulyo
Sonra poppi gidip ablalarımın sinir telleri ile bir oynayayım da biraz eğleneyim diye konu açmış😂.

bekaretimş kaybedeli çok oldu bu bir ikincisi yani sçık açık söyliycem bunu sadece oral sex yaptım tövbeyarabbi bu detayıda verdim sonunda aldatma hikayesi falanda değil yani bu bidaha yalanmıycak çünkü

bekaretimş kaybedeli çok oldu bu bir ikincisi yani sçık açık söyliycem bunu sadece oral sex yaptım tövbeyarabbi bu detayıda verdim sonunda aldatma hikayesi falanda değil yani bu bidaha yalanmıycak çünkü
Oral sex nasıl ani oluyor ya. O şeyi sen de ağzın açık geziyorsunuz da çarpıştınız mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X