Çok öfkeliyim gidip onunla yüzleşmeli miyim??

Gitmek, kavga etmek, evini dagitmak... Neden peki neden ? Hiç mi haber izlemiyoruz adam hasta diyorsunuz ve bunları yapmak istediğinizi söyleyende sizsiniz. Yahu adam orda Size bişey yapsa, darp etse ve dahası. .. Ne yapacaksınız veya sizden onemli ne var ki bu dünyada.. numaranızı değiştirin, engelleyin, görmezden gelin ama dediklerinizi yapmayın. Bir Bayan olarak bu duruma düşmeyin. Sizinle aynı yaşatayim ve arkadaş gözüyle diyorum lütfen kendinizı ve sinirlerinizi bir erkek için heba etmeyin.

Sakin yazma arkadasim,sevgili meslektaşim.Bu adam cinsel yakinlik istiyordu benim anladigim.Olmayinca küplere bindi.Cok basit bir tavır ama yapmıs.Büyü de gel ,ne demek.Cocukca davraniyor,kadin erkek ilişkisinin hakkini vermiyorsun demek.Sen onu artik muhattap alma.Görmezden gel.Yap bunu ,bir süre sonra yaklasmaya calistigini görürsün.Bu kadar basit.Muhattap alma boyle hasta bir adamı.

benim buradan gördüğüm size gerçekten değer vermeyen bi adam.

"birlikte uyumayı" reddettiğiniz anda size sırtını dönen bi adam. sizle niye birlikteydi açık bence.

üzülecek bir şey yok karşınızda seven kıymetli düzgün biri yokmuş dolayısıyla bir şey kaybetmediniz. kafanızdaki hayalinizdeki kaybettiğinizi sandığınız kişi o değil.

Psikojik sorunları olup ne istediği bilmeyen bir insandan içiniz kanasada lütfen uzak durun. Zaten ağır bir imtihan geçirmişsiniz yaklasirsanız dahada uzucek bu adam sizi bir evlilik bitirmissiniz. Güçlü olun

Adamın psikolojik sorunları olabilir ama siz de normal gelmediniz bana, kusura bakmayın.
Evde ağlamak normal ama defalarca adamın evine gidip olay çıkarmışsınız. Şimdi yine gidip olay çıkarmak istiyorsunuz. Aşkınızdan değil, bırakılmayı hazmedemiyorsunuz.
Ayrılmışsınız bitmiş. Önünüze bakın artık.

İyi de adam haklı?

Şimdi empati yapıyorum. Benim bir psikolojik rahatsızlığım var, bunu birlikte olduğum kişiye söylemişim, saklamamışım. O benle birlikte olmayı seçmiş, kapısına dayanmamışım sonuçta. Sonra hastalığım nüksettiğinde ona zarar vermemek için uzaklaşmışım ve iyileşince yeniden birlikte olmak için çaba sarf etmişim, “o da kabul etmiş” ve ilişki yeniden başlamış.

Şimdi ben o insanla öncesinde yakınlaştıysam fiziksel olarak, ya da ilişkinin normali her neyse herhangi bir konuda, yeniden barışınca o şekilde davranmam normal değil mi? Dokundu diye ortalığı ayağa kaldıracağınıza sakince bu sürecin sizi yıprattığını ve biraz geri çekilip zamanla yakınlaşmak istediğinizi neden anlatmadınız? Neden adama suçluymuş da size saldırmış gibi davranıyorsunuz?

Hasta olan o beni bırakan o vay efendim bir de ben birlikte olmayıp basıp gidince kızan o, ne hakla kızar? İyi de, adı üstünde, hasta. Elinde değil ki. Ya bunu kabul edip kötü şeyleri de birlikte yaşamayı göze alacaksınız ya da ben psikolojisi normal bir insan istiyorum deyip ilişkiyi bitireceksiniz. Adamın bu sebepten daha önce ayrılmış olması size istediğiniz her şeyi yapmak gibi ekstra bir hak vermiyor. Hoşuna gitmemiş tavrınız bir şekilde ve görüşmemeyi seçmiş, vay efendim hem hasta olan o hem de terk eden o nasıl olabilir? Bu nasıl bir ego?

Ayrıca adamın niyeti cinsellikmiş olmayınca ayrılmış gibi bir durum yok ortada. Bence adam konu sahibinin kızmasına tavrına sinir olmuş, çünkü daha önce de yakınlaşmışlar. Derdi sadece sevişmek olan adam ne hediyelere boğar ne mutlu etmeye uğraşır, gider başkasıyla sevişir.

Bağırıp çağırmak neden? Olayları hep böyle mi karşılıyorsunuz? Bağırıp çağırarak, kırıp dökrrek mi? İlk ayrıldığınızda bağırıp çağırmakta haklı falan değilsiniz. Adam size rahatsız olduğunu ve bir süre uzak kalmak istediğini söylemiş zaten.

Adamı haklı buldığum tek nokta aşırı tepkileriniz. Sizinle yakınlaştığı zaman sert tepki vermenize gerek yoktu ki? Sizinle birlikte olmak için geri döndüğünü sanmıyorum. Öyle olsaydı, ilk seferinde sizi bırakmazdı diye düşünüyorum. Düzgün bir şekilde istemediğinizi anlatmak yerine sert tepkiler vermişsiniz. Bu açıdan adam haklı işte.
İstememek/ reddetmek sizin en doğal hakkınız. Beden sizin bedeniniz ama o şekilde reddetmek değil. İnsan kendini sapık gibi hisseder.

Adam zaten ben ruhsal problemler yaşıyorum, birde her seferinde sinir krizi geçiren biriyle yürümez diye düşündü büyük ihtimalle. Çünkü her şeye ağlayıp, bağırarak, evine gidip olay çıkararak tepki vermişsiniz.

Barışmamanız, arkanıza dahi bakmamanız taraftarıyım çünkü bu kişi ile yapamazsınız. Adamın kriz dönemleri olacaktır ve o dönemlerde karşılıklı olarak çok yıpranırsınız.

Bu adam da hayatımdaki 2.erkekti sadece basit biri olmadım hiçbir zaman..
Hayatina daha fazla erkek giren kadinlar basit mi oluyor bu durumda?
Biraz hastalikli bir iliski olmus sizinki. Bence muhattap olmayin artik. Birbirinize uygun degilsiniz.

suskunluk en büyük cevaptır, karşı tarfın vicdanını sızlatır, uğraşmaya değmeyecek birisi, yat kalkta kurtulduğuna şükret...

Okudum ama okurken aynı paragrafı ı okuyorum hep dedim tekrar şans vermek... Tekrar uzun mesaj atmak... Psikolojim bozuk demiş zaten baştan çok zorlamamalı beklentiyi yüksek tutup üzülmeye gerek yok. Bir kere sağlam. Bir acı çek sonrasında hiç bir şekilde selam dahi vermesine izin verme sen ne gemiler batırmışsın boşanmışsın k... I kırık sandalın lafı olmaz böyle düşün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…