Dans ayakkabısı ve malzemesi yapan ve satan mekanlar...

Ya ben supadance, capezio yada freed of london markalarından birini satan bir yer arıyorum. Taksim'de aradım taradım bulamadım. Taksimde yapan 2 yer var, bir de Tarlabaşında Necmi Usta var. Onun yaklaşım tarzını hiç beğenmedim. Ölçü falan almadan yapmaya kalktı. Bakınca anlıyomuş güya şıp diye. Ama ona 2 ay önce yaptıran arkadaşım yaptığı ayakkabı bana 2 boy büyük geldi demişti.

Merhaba,

Nişantaşı Ihlamur Yolu'nda 2006'dan beri dans ayakkabıları satan bir mağaza var: BuenEstilo :) İthal ettiği ürünlerin markaları; Paoul(İtalya), Diamant(Almanya), Rumpf(Almanya), Bloch(İngiltere), Begona Cervera(İspanya), Almoradux(İspanya), ve Arjantin'den Comme Il Faut.

$170 Raso Carne Oscuro (80R).jpg $186-166 Fandango Platino (80) K.JPG $36 Villone Y Leopardo Con Gota (8,5cm)1.JPG

Eklentiler

• $37 Chita Y Mara Plata 7,5cm A.JPG
    $37 Chita Y Mara Plata 7,5cm A.JPG
    18,5 KB · Görüntüleme: 938
arkadaşlar benmde gecen gözume çarpti dans dersi alırken giyilmesi gereken spor ayakkabılar gümrükte(dudullu yolu uzerındeki)çok uygundu ve markaydı....orada bı suru var ve çogu kişinin aklına bile gelmeyen bi yer saat 4te kapanıo ama haberınız olsun ii danslar...

Tarlabasinda Necmi Usta vardi, ben bir kac yil once orda yaptirmistim. Fakat simdi ayni yerde mi emin degilim

Aynı Necmi Usta'ysa eğer dans hocam bize de ondan getirti. Adres olarak İstiklal Caddesi Mis Sokak Mirgürkan Han No 7 Kat 5 olarak görünüyor. Telefon: 0 212 250 87 33 kesinlikle kaliteli ayakabılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekan olarak değilde güzel ve uygun fiyata ayakkabılar bulabileceğin bir site önerebilirim: aliexpress.com
Banada bu siteyi dans hocam önerdi, bende latin ayakkabılarımı bu siteden alacağım. Yurt dışından toplu halde geldikleri için gayet uygun fiyatlar. Güvenilir bir site ayakkabının gelişi 2 ile 4-5 hafta arasında değişiyormuş. Bir bak belki beğendiğin olur. :)

Arkadaslar;

latin
ya da ballroom dans / damat ya da gelin dugun / nisan / soz ayakkabilarina ihtiyaci olan varsa lutfen bana kubilaylay@gmail.com adresinden yazarak haber versin.

ÇİN MALI OLMAYAN (baska ğlkelerden gelen Çin malı hiç değil)%100 TÜRK ustasının el emeği olan (atelyeyi gezebilirsiniz), %100 gerçek deriden, %100 size uygun çünkü ayağınızın ölçüsü alınarak yapılan ayakkabılar. Bir kere olsun size özel bir ayakkabınız olsun ,-) Bunu hissetmek size özel gelecek ,-)

Not: Reklam unsuru yapmamak için site ve marka adı vermedim ama bahse konu ayakkabılar zaten halihazırda ebay ve alibaba'da o müşteri kitlesine özel fiyatlarla satılmaktadır.

merhaba arkadaşlar, ilgilenenler olursa eğer dans ayakkabılarımı satmayı düşünüyorum sadece iki kere giydim. supandance
3,5 , kahverengi

Tüm dans ayakkabılarımı Necmi Usta'ya yaptırdım.Yeri Taksim Mis Sokak'ta, bulamazsanız markete sorun, hemen yanı en üst kat.

Türkiye'den dünya'ya ayakkabı satan iki site önerebilirim. ve hem fiyat hem de kalite olarak tavsiye ederim.

İki tane çok iyi firma önereceğim, Hem Türk firma oldukları için en ufak bir sorunda hızlı çözüm buluyorsun, hem fiyatları çok uygun hem de gerçekten avrupa!da pek çok büyük markayla rekabet ediyorlar... ve şimdiden hayırlı olsun :)

Kızlar dans ayakkabılarınızı yaptırdığınız yada satın aldığını yerleri yazabilir misiniz??

Canım gezerken gordum yazını antalyada cağrı dans ayakkabı var her türlü dans ayakkabısı uygun fıyata bulabılırsın cat dance var bıde ordan da bulabılırsın ama cat dans braz daha pahalı

X