Depresyondayim

C

cemrem

Ziyaretçi
O kadar degistim ki kendimi taniyamiyorum inanin...esime,aileme cevreme karsi cok degistim..kendime guvenimi kaybettim sanirim...cevremdeki olmasini istemedigim durumlara bile hayi diyemez oldum...onceden aklima yatmayan bir sey olsaydi kesinlikle cevabimi net olarak soylerdim..hazir cevap derler ya oyleydim iste..ama bir kac aydir esim ne dese kabulleniyorum..sanki gozlerimin onune bir perde indi gormem gereken seyleri goremiyor yada yada gormezden geliyorum..gecen ay ucuncu bebegimi duserdim:çok üzgünüm: acaba beni bu durumum cevreme kendimi ezik hissetmemden olabilir mi??aslina bakarsak bu bana cok yanlis geliyor ama acaba farkinda olmadanda bazen dusundugum bu dusuncelerimmi beni bu hale getirdi??ben eski ben''i istiyorum..ezik durmak istemiyorum..cevap vermekten korkmak istemiyorum...psikologa yillarca gittim ama artik dr a da gitmek istemiyorum ilaclarla yasamak da istemiyorum..iste halim bu ne istedigimi bile bilmiyorum...ruhsal cokuntu icerisindeyim..kendimi hic iyi hissetmiyorum..araba kullanirken cok zorlaniyorum..dalip gidiyorum birden..benim sevkate cok ihtiyacim var..basimi bi omuza yaslayip dertlesmek,beni ben oldugum icin seven birisini hissetmek istiyorum..beni anlasinlar istiyorum..ve son olarak aglamayi cok istiyorum ama buda olmuyor..sanki gozyaslarim muhurlenmis bi damla akmiyor..neydim ne oldum diyorum kendime..iste boyle ben eski BEN i istiyorum..ama basaramiyorum..:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

saygilarimla meltem hanim...

Merhaba sevgili Cemrem, zor bir süreç içindesiniz haklısınız. Ama bu zor süreci yaşıyor olmanız, depresyonunuzun oldukça yükseldiğini gösteriyor. Bir diğer hastalığınız olsa, yine de doktora gitmeyi reddecekmiydiniz? Örneğin diyabet hastası olsaydınız ya da hipertansiyon hastası. Bir aksaklığımız varsa, elbette ki doktorlardan yardım alacağız, kendi başına geçmez ki bu aksaklıklar, tam tersi ciddi riskler oluşturabilirler. Siz lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşıma başvurun.
Sağlıkla kalın, kendinize iyi bakın

cok tesekkur ederim meltem hanim...artik yapacak baska carem kalmadi:KK43:en kisa zamanda dr umdan randevumu alcam..
saygilar..

X