Derdi olan okusun haline sükretsin

gzddmrlli

You can if you think you can
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
3.050
3.033
Şerefsiz kumarbaz kocanın karaktersizliğini üstelik güçsüzlüğünü ve korkaklığını neden Yaradana bağladığınızı hiç anlayamadım.Belkide hayırlı bile olmuştur.Eşiniz vefat ettiyse reddi mirasmıdır nedir onu yaparak eşinizin borçlarındanda kanunen kurtulun çalışın çocuğunuzla yaşayın.Allah toprağa haber salmasın derler ama bence şuan salsın.Yaazık.

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.606
41.276
İyide çocuğu siz isteyerek aşılayarak yaptırmadınız mı. Ayrıca yaradana inanmamak sizin tercihiniz ama iyi günde inanıp zor imtihanlarda inanmamak de ne kadar inanç bilmem. Sonucta ortada ölüm yok evlat acısı yok. Telafisix dert yok
Ölüm yok mu? Kocası intihar etmiş.

bulca

Nirvana
Pro Üye
28 Ocak 2009
31.606
41.276
Ölum yokmu eşim intihar etti diyorum okudunuz mu bilmiyorum hem nasıl bu kadar acımasız yazabiliyorsunuz zaten bunları bilsem tedavi olmazdım...
Allah yardimcin olsun basın sagolsun. Esin vefat edeli ne kadar oldu borçlar için reddi miras yapabilirsiniz eşinin borçları için. Senetleri banka kredisi olanlar fatura vb için süre 3 ay diye biliyorum vefattan itibaren.

nurgulerdem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2015
791
254
30
Amaninnnn suan o kadar uzgunum ki rabbim dayanma gücü versin.. nolur isyan etme rabbimiz bizimle. Muhakkak bi çıkış yol gosterecek.. seni birakan rabbim degil esin... esine say söv ama rabbimi bırakma. Biz onu biraksakta o bizi birakmaz emin ol

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1713 gün geçti.

niyekine

Her canli ölümü tadacaktir...
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
1.304
2.300
Ölum yokmu eşim intihar etti diyorum okudunuz mu bilmiyorum hem nasıl bu kadar acımasız yazabiliyorsunuz zaten bunları bilsem tedavi olmazdım...
Bakin burada kimse size acimasiz seyler yazmiyor ama siz kendinizi o kadar acinacak durumda goruyorsunuzki farkli fikirleri duymak istemiyorsunuz.Vah desek emin ol psikolojiniz daha da yerle bir olacak.Evet zor seyler yasamissiniz ama bundan sonrasi iyi olur insaallah.Bir uzmandan yardim almaya çalışın lutfen.Gercekten yasadiklariniza takili kalmayin önünüze bakin artik.Hayat bu hepimizin basina neler geliyor...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2334 gün geçti.

smnmst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2013
21
4
Ben coook üzüldüm arkadasim.Allah sana sabirlar versin bebisine saglik mutluluk bereketli bi hayat nasip etsin rabbim.Bol bol insirah suresi vakia suresi oku Allahin rezzak ismini tesbih cek yer gõk dua ile. Ama ne olur isyan etme ne olur
Sagolun

momo25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2013
1.796
2.245
Allaha inanmamak cözüm mü..? sonucta Allah akil ve irade verdi, yoksa bu akil bosuna verilmedi, yasadiklarin cok zor ve agir bu inkar edilemez, ama olan olmus evladin icin ayaga kalkip yeniden baslamalisin, inanmiyorsun ama yine de Rabbim sana sabirlar versin, acini hafifletsin,cidden ne denir ki böyle bi durumda.

MissCherryBlossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
23 Ağustos 2012
35.484
137.348
Size borçtan hacizden kurtulmak için boşanın dicektim.
Reddi miras yapın. Hala işiniz var mı? Üstünüzdeki kredi 70000 tlydi sanırım, maaşınılz öder geri kalanıyla geçinirsiniz.
70000 çok büyük bir miktar değil maaşlı bir insan için, feraha çıkarsınız inşallah.

Nickim Minaj 0lsun

♥♥♥ ♥♥♥
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2015
1.155
17.507
Oooffffff cok cok zor sakin inancini kaybetme sabret cnm

Rabbim yar ve yardimcin olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
2.805
4.322
36
Canım sonuna kadar okudum çok Üzgünüm :KK43:(( bu hayatta senin sinavinmis, cok agir bir sinav. Ama çok gencsin, insallah Allah mukafatini hem bu dunyada hem de öbür dunyada verir. Herkes umudunu kaybetse kimse yasayamazdi. Acin büyük, biraz dinsin hayallerini bırakma, hic bilemezsin seni hangi gunlerin bekledigini. Bakarsin oyle mutlu olursun ki bu gunleri hatirlamak istemezsin.
Arkadaslar kız şok üstüne şok yasamis, bir cumlesine takilmak mantıksız, kendinde olmasi da öyle. Allah bir an önce derman versin, bebegin dogsun en yakin arkadasin, en büyük sefkatin olacak..

smnmst

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2013
21
4
Bakin burada kimse size acimasiz seyler yazmiyor ama siz kendinizi o kadar acinacak durumda goruyorsunuzki farkli fikirleri duymak istemiyorsunuz.Vah desek emin ol psikolojiniz daha da yerle bir olacak.Evet zor seyler yasamissiniz ama bundan sonrasi iyi olur insaallah.Bir uzmandan yardim almaya çalışın lutfen.Gercekten yasadiklariniza takili kalmayin önünüze bakin artik.Hayat bu hepimizin basina neler geliyor...
Bana kimsenin acimasini istemiyorum zaten çevremdeki herkes acıyor ben sadece tam okumadan yorum yapanlara şaşırıyorum.burda biri bana acısa nolacak bunları yaşayan benim ben sadece içimi dökmek istedim okadar şuanda nasıl siliceme bakıyorum bulur bulmaz silicem merak etmeyim