Derdi olan okusun haline sükretsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanca göre aslında herşeyde karşılık beklenmez. Allah'ım bunu yaptım karşılığını gönder dememiz inanç eksikliğimizdendir. Durum daha kötü olabilirdi Allah korusun..bebeğini satardı seni satardı sonra intihar ederdi.. daha neler neler. Biz başımıza geleni yaşanılan son nokta sanıyoruz ama değil. Sabret isyan etme. İnşallah duaların seni dahaaaa beterinden korumuş. Lütfen isyan etme Allah sabırlar versin güç versin inşallah..

Ölum yokmu eşim intihar etti diyorum okudunuz mu bilmiyorum hem nasıl bu kadar acımasız yazabiliyorsunuz zaten bunları bilsem tedavi olmazdım...
Rabbim yardimciniz olsun cok zor seyler yasamissiniz tek guzel sey cocugunuz sahip oldugunuz tek guzel sey. Bence bu kadar zorlugun ustesinden gelen siz cocugunuzla iki kisilik bir hayat kuracak guce sahipsiniz. Huzurunuz umarim bu saatten sonra yerine gelir dualarim iyi dileklerim sizinle. Cok cok cok uzuldum ama bu kadar seye ragmen 9 ay boyunca karninizda saglikla kalmis ve dogmus bir evlat vae en buyuk mucizede budur bence mucizenize tutunun. O sizi ayakta tutacak. Sevgilerle.

Peki neden konu hortlattınız?

Madem hortlattınız ve ben yeni konu sanıp yüzde 40nı okudum gerisini okuyamadım uzun diye, size özetleme cezası vermek istiyorum

2015
2021-2015=6
6 yıl öncenin derdine de dertlenmeyin yahu

Ölum yokmu eşim intihar etti diyorum okudunuz mu bilmiyorum hem nasıl bu kadar acımasız yazabiliyorsunuz zaten bunları bilsem tedavi olmazdım...
Rabbim yardimciniz olsun cok zor seyler yasamissiniz tek guzel sey cocugunuz sahip oldugunuz tek guzel sey. Bence bu kadar zorlugun ustesinden gelen siz cocugunuzla iki kisilik bir hayat kuracak guce sahipsiniz. Huzurunuz umarim bu saatten sonra yerine gelir dualarim iyi dileklerim sizinle. Cok cok cok uzuldum ama bu kadar seye ragmen 9 ay boyunca karninizda saglikla kalmis ve dogmus bir evlat vae en buyuk mucizede budur bence mucizenize tutunun. O sizi ayakta tutacak. Sevgilerle. ( her zaman
Peki neden konu hortlattınız?
Bilmiyordum ki yazinca tekrar gundem olacagini :)

Eski konulara yazmayız biz burada. Bir faydası da olmuyor zaten. Konu sahibi en son 3 yıl önce girmiş foruma. Sizin yazdıklarınızı görmeyecek yani. Bundan sonra yorum yapmadan önce konunun tarihine bakarsınız

Paragrafsız nasıl yazıyorsunuz anlamıyorum.Şunlari bölüm bölüm yazsanız da gözümüze hitap etse.....

bu konunun yaratıcı ile ilgisi ne ?

Sizinde hatalarınız olmuş

Bir kere herkes uyarmış o adam sana göre değil diye Allah korkusu var demiş , tanımadan evlenmişsiniz.

Zaten sorununuz varken tedavi ile çocuk sahibi olmuşsunuz.

Sonrasında borçlara bile isteye kefil olmuşsunuz.

Eşinizin mirasını reddedersiniz böylece borç üstünüze kalmaz.
Kendi maaşınız ile de çocuğunuzu büyütürsünüz.

Lütfen Allah a isyan etme.heleki inanmıyorum deme üç günlük dünya için değermi isyana.cok zor şeyler bende yasadim sana anlatsam sende oturur benle ağlarsın. Ağla ağla nereye kadar güçlü olacağız bu gemiyi limana ulastiracagiz isyan etmek yok.bizde sessizler dunyasina gidecegiz bir gün vademiz dolunca.Hele sabret bi yaaa.bu karanlık günler de geçecek bir zaman öyle çabuk geçiyor ki sen kendine her daim telkinler ver.bu benim imtihanim bana düşen güzel bir sabir. Hz zekeriya canlı canlı testere ile kesmişler hz isa 'ya ne işkenceler etmisler. Bunlar bir zamanlar yaşanmış bitti gittiler.bir gün seninki de bitip gidecek hiç bir şey baki değil.

Benim anlamadigim 8 aylik hamileyken dr onayi olmadan ucaga nasil bindi?
Dr onayi gerekmiyormu belirli bir aydan sonra.
Ucan kuşa borcu oldugu hic bir guvemcesi olmayan adama kim neden 200 bin borc verebiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…