Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Uyuşturucu krem sürdüklerinde Helede bolca sürüp uzun süre bekletince hiç bir şey hissetmezsin bu seansta muhakkak uyuşturucu krem sürdürtür unutma

TE="zzzzzz46, post: 44677344, member: 730062"]Bir sor ne diyecekler merak ettim gerci illaki mantıklı bir açıklamaları Vardır[/QUOTE]

Şöyle açıklama yapti kendi kanindaki trombositlerle kullanilan sorumun etkisini azaltmamak için uyuşturucu krem tercih etmiyormus dayanilmayacak kadar derin girmeye gerek görmemiş özetle boyle acikladi

Merhaba 1 seans dermopen yaptırdım 1 seansta bile çok etkili oldu Yüzümdeki güneş lekeleri yok denecek kadar azaldı renklenmelerde azaldı yarın 1 seans daha yapılıcak tamamen gider diye düşünüyorum yüzümü yikiyinca kurudu şimdi kurumuyor kendinden bir parlaklık oldu çok sıkı bir cilt oldu renginde açıldı dermopeni tavsiye ederim ana acıyor bilginiz olsun sacom içinde 1mm lik dermoroler aldım kendim yapıcam bakalım sonuçları yazarım

TE="zzzzzz46, post: 44677344, member: 730062"]Bir sor ne diyecekler merak ettim gerci illaki mantıklı bir açıklamaları Vardır

Şöyle açıklama yapti kendi kanindaki trombositlerle kullanilan sorumun etkisini azaltmamak için uyuşturucu krem tercih etmiyormus dayanilmayacak kadar derin girmeye gerek görmemiş özetle boyle acikladi[/QUOTE]
Olabilir senin lekeler hafif olduğu için

İlk başlarda geçmiş gibi oluyor ama yüzdeki şişlik gidince ayni oluyor ben bütün riski alp co2 kkarbondioksit lazer yaptiracam bundan azcık bile fayda görmedim sizin yüzündeki son durum neyyyy

Tek seans icin cok basarili sonuc almissin
Sivilce izleriniz var mi? Size uygulama öncesi uyuşturucu krem suruldu mu? Seans sonlarinda Sonuclari yazarsan sevinirim :)

1 seans ama değil yüzümdeki çukurlar siyah noktalar bile gitmedi ki benim yüzüm çok derin akne izleri tırnak izleri var bu salıya rendevu aldım radyo frekanslı co2 fraksiyonel lazer yaptiracam

1 seans ama değil yüzümdeki çukurlar siyah noktalar bile gitmedi ki benim yüzüm çok derin akne izleri tırnak izleri var bu salıya rendevu aldım radyo frekanslı co2 fraksiyonel lazer yaptiracam

Hadi bakalım umarım faydasını görürsün gelişmeleri yaz lütfen

UOTE="seaside, post: 44787834, member: 136367"]Hadi bakalım umarım faydasını görürsün gelişmeleri yaz lütfen [/QUOTE]
İnşallah canım merak etme yazarım sende suan bir gelişme varmı

UOTE="seaside, post: 44787834, member: 136367"]Hadım umarım faydasını görürsün gelişmeleri yaz lütfen
İnşallah canım merak etme yazarım senn bir gelişme varmı[/QUOTE]

Ben çevremde eşim hariç kimseye söyledim. Dün sporda arkadaşlar fark ettiler naptin bir aydinlanmis yuzunde makyaj mi var dediler bende yok organik elma sirkesi surdum dedim :)))) fark var ama bana gore cok degil

Bu arada sana yapılan uyuşturucu krem sürmemeleri daha doğruymuş cilde direk temas ediyormuş daha etkili olması bakimindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…