Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Bende randevu aldim dermapen icin merak ettigim cilde uygulama sonrasi yanma aci oluyor mu? Kizariklik ne kadar sürede geçti cevaplarsan sevinirim teşekkür ederim :)

merhaba arkadaşlar şuanda bu konu ile ilgili çok büyük bir sıkıntım olduğu için ve paylaşabilmek için buraya üye oldum. Ben yüzüme dermapen yaptrıdım geçen hafta ufak 2 tane kele vardı yüzümde onlardan kurtulmak için... yaptırdığım yerdeki bayan bu 2 leke üzerinde aşırı derecede yoğun çalıştı ve yüzümün heryeri 2 günde normale dönerken bu 2 yer kocaman yara oldu ve kabuk bağladı. Ve bana ısrarla bunun normal olduğunu ve geçeceğini söylediler ama sorun şu ki bnm cildimde herhangi bir yara zaten leke olarak kalıyor ve bunlar kocaman yara bıraktılar yüzümde... ve kabuk bağlayan bir yaranın altından çıkan deri gayet kızarık ve lekeli bir deri olrak geliyor... benim gibi bir durum yaşayan oldu mu aranızda? ve sizde ne yapmalıyım? Henüz daha 1. seansımdı çok önyargılı olmak istemiyorum ama çok korkuyorum Lütfen yardım edin yorumlarınız çok önemli şuan

Dicc bu hafta için bende yaptırdım yüzümde çok fazla sivilce çukuru vardi benim yüzüm şuan siyah mor kırmızı çok kötü ama bunlar geçici sonuçta lazer li bir şey değil bence iz kalmaz korkma ben dermapen prp ikisini bir yaptırdım sen canım

Bende dün dermopen prp birlikte yaptirdim.Kizariklik bugün hafifledi.4 saatte bir 50 spfli güneş koruyucu kullanıyorum umarim lekelerden kurtulurum

Lekenin büyüklüğüne göre igne boyutunu ayarlamistir.zamanla düzeleceğine inanıyorum

[QUOzzzzzz46, post: 44673923, member: 730062"]Seans ücreti ne kadara yaptirdin canim[/QUOTE]
400 tl siz ?

Haftaya pazar gidecem gerçi benim yüzüm çok kötü geniş gözenek derin akne çukurları tırnak izi ne ararsan var yanı sizinki hafif galiba tam olarak ne lekesi var sizde

Haftaya pazar gidecem gerçi benim yüzüm çok kötü geniş gözenek derin akne çukurları tırnak izi ne ararsan var yanı sizinki hafif galiba tam olarak ne lekesi var sizde

Cok derin olmayan yer yer derin akne izleri güneş lekesi ve kazayagi ince çizgiler...gelişmeleri yaz lütfen

Yaptiralı 5 gün oldu şuan bile faydasını gördüm geniş gözeneklerim baya küçüldü çukurlar silikleşti ama güneş lekelerim duruyor şimdilik bunlar gelişmeleri oldukça yazarım canım sende yazmayı unutma

Harika ! Ben dün yaptırdım pek fark hissedemedim :) gerçi acı hissettim 1 numaraya cikamadi iğneleri belki dayansaydim daha etkili olabilirdi

Ben hiç bir şey hisetmedim uyuşturucu krem sürdüler hatta bana baya derin uygulandı sanki masaj yapılıyormuş gibi hoşuma gitti aslında ben lazer yaptiracaktım oradaki bir kızı gördüm cildi bebek gibi olmuş o dermapen prp bide cosmelan krem kullanmış benim çok güneş lekem yok diye doktor eczaneden krem aldırdı onu kullanıyorum eğer güneş leken varsa cosmelan krem kullan derim canım

Bidaki sefere gittiğinde aklında bulunsun canım uyuşturucu kremi bol bol sürdür bide uzun süre yüzünde beklettir çünkü bana öyle yaptılar hiç bir şey hisetmedim

zzzzşimdi post: 44674885 .!.:
Bidaki sefere gittiğinde aklında bulunsun canım uyuşturucu kremi bol bol sürdür bide uzun süre yüzünde beklettir çünkü bana öyle yaptılar hiç bir şey hisetmedim
Merak ettim simdi bana nie surmediler uyuşturucu krem ! Hamilton optimal die bir krem kullanıyorum

Evet canım ama öyle dayanılmayacak bir acı değil di ama uyuşturucu kremsiz bu uygulama yapılmaz ki nasıl dayandin sen bana çok derin uygulandı bide hala yüzümümde morluklar hatta siyahlıklar var kapuk tutup soyulmalarini bekliyorum sana baya hafif bir uygulama yapmışlar canım bence başka bir yerde yaptır nasıl uyuşturucu kremsiz yaparlar aklim almiyor

Evet dr cildin tepkisini görmek için ilk seansta çok derin girmeyecegini söyledi zaten ben çok acı hissettim.Derin girse dayanamazdim ki buda gözlerimi yasartti.Bende yer yer kizariklik mevcut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…