Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Bu arada sana yapılan uyuşturucu krem sürmemeleri daha doğruymuş cilde direk temas ediyormuş daha etkili olması bakimindan

Evet canım dr banada benzer bir aciklama yapti
Ancak yüksek iğne uygulamasinda dayanilmaz aci hissedilebilir o durumda krem kaçınılmaz olur

Ha 30 ha 36 40 merdiven dayadik kesinlikle kolejen açısından iyi ama benim çukurlara hiç fayda etmedi mecburen radyorekansli co2 kardioksit fraksiyonel lazer yaptiracam

İnşallah canım dün gittim yapmadı doktor dermapenden en az 3 hafta geçmesi lazimmiş önümüzdeki hafta yaptiracam dua et şu yüzümün deliklerinden kurtulayayim

İnşallah canım dün gitadı doktor dermapenden en az 3 hafta geçmesi lazimmiş önümüzdeki hafta yaptiracam dua et şu yüzümün deliklerinden kurtulayayim

Yeterki sabırlı olalim kurtulucaz ben inanıyorum moralini yüksek tut.Bu cuma 2. Seansim var benim umudum çok

fonklazer fiyati nedir?

Hadi inşallah canım bu kez derinmi yoksa hafif uygulayacakları sana 600 TL anlaştım seansı

Merhaba kizlar ben dun komedonlarin olusturdugu cukurlar icin dermapen yaptirdim ilk etapta hicbirsey yoktu ama suan yuzum asiri kabuklandi ve kahverengi gibi bi renk oldu yaptiranlarda boyle bi durum oldu mu disariya cikilmaz durumdayim

Birde benimki kremle uyusturuldu..galiba 2mm ile yapti izlerin cok oldugu bolgelerde

[QUO"Mart24, post: 44889709, member: 733124"]Merhaba kizlar ben dun komedonlarin olusturdugu cukurlar icin dermapen yaptirdim ilk etapta hicbirsey yoktu ama suan yuzum asiri kabuklandi ve kahverengi gibi bi renk oldu yaptiranlarda boyle bi durum oldu mu disariya cikilmaz durumdayim[/QUOTE]

Iki gun icinde o kabuklar dökülür temiz bir cilt çıkar bikaç gün içinde düzeleceğine inanıyorum

Ya kizlar canim hala cok yaniyo 1 gun gecmesine ragmn bi terslik yok degil mi yaptiranlar soyleyin lutfen herhangi bi kremi surdugum an feci bi yanma yasiyorum kren surmeyincede kuruluktan asiri geriliyo yuzum ne yapmaliyim sizce

E="2016umut, post: 44881143, member: 733096"]Ben dermopen yaptıracağım[/QUOTE]
Güneş lekesimi sivilce aknesi yoksa canlılık içinmi yaptiracan

Ya kizlar canim hala cok yaniyo 1 gun gecmesine ragmn bi terslik yok degil mi yaptiranlar soyleyin lutfen herhangi bi kremi surdugum an feci bi yanma yasiyorum kren surmeyincede kuruluktan asiri geriliyo yuzum ne yapmaliyim sizce

Cildin şuan çok duyarli benimde ilk iki gün öyleydi endiselenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…